Announcement

Collapse
No announcement yet.

PHAT trening log forumasa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: PHAT trening log forumasa

    Imam rijesenje za to, ne pijes subotom i to je to salim se naravno, pa mislim da ne bi trebalo biti problema, koliko alkohola popijes toliko i vode hahah

    Kredu koristis onaj k sto se uzme i tu na webshopu kao kugla ili kocka ili sto vec? Ma da, i mislio sam pustiti gurtne sa strane jos, mislim, ja mogu vuci bez beda bez palca samo ne znam koliko bitno utjece na lift, ali u svakom slucaju cu isprobati s kredom samo da nabavim

    Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk
    Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

    "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

    https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

    Comment


    • #62
      Re: PHAT trening log forumasa

      Originally posted by Toorop View Post
      Imam rijesenje za to, ne pijes subotom i to je to salim se naravno, pa mislim da ne bi trebalo biti problema, koliko alkohola popijes toliko i vode hahah

      Kredu koristis onaj k sto se uzme i tu na webshopu kao kugla ili kocka ili sto vec? Ma da, i mislio sam pustiti gurtne sa strane jos, mislim, ja mogu vuci bez beda bez palca samo ne znam koliko bitno utjece na lift, ali u svakom slucaju cu isprobati s kredom samo da nabavim

      Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk
      Hahah
      Ma pivu pijem pa ne vjerujem da ima tu neke dehidracije prevelike

      Heheh kredu koristim onu obicnu skolsku il prvu koju nađem ahhahah

      Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

      Comment


      • #63
        Re: PHAT trening log forumasa

        A onda dobro, ja sam mislio ti ides full ili nista :P haha
        A takva kreda, mucki provokator, htio si da ja dam 50kn za 55g krede a? Lopove jedan hahaha zayebavam se, onda super mogu znaci i tu :3
        Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk
        Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

        "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

        https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

        Comment


        • #64
          Re: PHAT trening log forumasa

          Haha ma u zadnje vrijeme sam se smirio s alkoholom malo pa je vec bolje

          Ahahahahhahaha ako imas para odmah uzmi onu kredu u tekucini od myproteina da se nebi uprljao :P

          Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

          Comment


          • #65
            Re: PHAT trening log forumasa

            Tako i treba! Nisu zdrave te yolo spike hahaha
            A nabijem te, maznuti cu kredu u skoli, da budem HC kao ti :P
            Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk
            Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

            "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

            https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

            Comment


            • #66
              Re: PHAT trening log forumasa

              Hahahah

              Lijepo zamoli kredu :P
              Reci da ti treba da ju smrvis za osobne potrebe jer je prava roba preskupa hahaha

              Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
              I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

              Comment


              • #67
                Re: PHAT trening log forumasa

                Originally posted by Rijeka87 View Post
                Hahahah

                Lijepo zamoli kredu :P
                Reci da ti treba da ju smrvis za osobne potrebe jer je prava roba preskupa hahaha

                Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
                Zajebavaj ti, zajebavaj.. Nemoj da te karma udari pa ti netko na Zrću uvali pravu robu pa te uhvati iza nekog grma ..rape..
                Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                Comment


                • #68
                  Re: PHAT trening log forumasa

                  Day 4: Back and Shoulders Hypertrophy Day

                  Pulling Power Exercise speed work: Bent over rows
                  6 sets of 3 reps with 65-70% of normal 3-5 rep max
                  Hypertrophy pulling movement: Pullups
                  3 sets of 8-12 reps / BW- 7,6,5
                  Hypertrophy pulling movement: underhand bent over rows
                  3 sets of 8-12 reps / 50-8,8,8
                  Hypertrophy pulling movement: T-bar row
                  3 sets of 8-12 reps / 65- 8,8,8
                  Hypertrophy pulling movement: Dumbbell rows
                  2 sets of 12-15 reps / 27,5- 12,12
                  Hypertrophy pulling movement: lat pulldown ss with pullover
                  2 sets of 15-20 reps / 20- 12,12
                  Hypertrophy shoulder movement: Seated dumbbell presses
                  3 sets of 8-12 reps / 22,5- 13,10,8
                  Hypertrophy shoulder movement: Arnold press
                  2 sets of 8-12 reps / 15- 8,8
                  Hypertrophy shoulder movement: Side lateral raises with dumbbells SMANJI KILAZU IZRAVNAJ RUKE
                  4 sets of 12-20 reps / 5- 18,18,18,18
                  Hypertrophy shoulder movement: military (behind neck)
                  2 sets of 12-15 reps / 22,5- 10,10
                  Hypertrophy traps movement: shrugs
                  3 sets of 10-20 reps

                  * Komentar:
                  - Odlican trening iako sam zaboravio slusalice pa su me ljudi prekidali i pitali raznorazne gluposti...
                  military (iza vrata) sam odradio tek tako jer nisam vec dugo promjenio neku vjezbu, a trapez nisam jer sam imao jos dosta jaku upalu od utorka...

                  Day 5: Lower Body Hypertrophy Day

                  Lower Body Power Exercise speed work: Squats
                  6 sets of 3 reps with 65-70% of normal 3-5 rep max
                  Hypertrophy pressing movement: pause squats
                  3 sets of 8-12 reps / 80- 8,8,8
                  Hypertrophy pulling movement: sumo deadlifts
                  3 sets of 8-12 reps / 120-2,2,0
                  Hypertrophy extension movement: db walking lunges
                  2 sets of 10-20 reps / 20- 12,12
                  Hypertrophy pulling movement: Hip thrust ss with Lying leg curls
                  3 sets of 8-15/10-15 reps / 20- 15,15,15/ za drugu nez kilazu

                  * Komentar:
                  - Nisam bas zadovoljan treningom, pogotovo sa sumo dl-om jer mi je u prvoj seriji pocela klizati sipka pa sam morao stat na 2. ponavljanju, a u drugoj seriji mi se vratila bol u prstu od utorka pa sam odustao od te vjezbe da ga ne sje*em do kraja. Na kraju vise nisam imao snage za listove i trbuh al nadoknadit cu to...

                  - Od ponedjeljka prelazim u novu teretanu pa cemo vidjet kako ce bit, do sad sam bio u nekoj mjesnoj di vise prevladavaju slobodni utezi (nema puno sprava), ali su pokrali jedan dio utega sa srijede na cetvrtak tako da vise ne mislim ostat u njoj. Veselim se napokon pravoj teretani
                  I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                  Comment


                  • #69
                    Re: PHAT trening log forumasa

                    D5 W2: Lower Body Hyper.
                    Speed Work Pressing: Squats 75kg x 3 (6 puta)
                    Speed Work Pulling: Sumo DL 80kg x 3 (6 puta)
                    Assist. Pressing movement: Paused SQ: 60kg x 8 60kg x 8 60kg x 8
                    Assist. Pressing movement: Leg press 120kg x 15 120kg x 11 120kg x 13
                    Assist. Extension movement: 30kg x 15 30kg x 15 30kg x15
                    i za zadnju ložu nisam zapisao 'ebemu

                    D6 W2: Chest & Arms Hyper
                    Speed Work: BP 55kg x 3 (6 puta)
                    + ostale neke vježbe

                    Komentar: trening nogu je bio super, sve išlo po planu, dok su prsa i ruke totalno usrani bili. Razlog, gadne opekline po tijelu, snage nije falilo već je bol bila ta koja je syebala sve. Nisam mogao leći na klupicu normalno, dok sam dizao utege bih se izvijao od boli, iako sam uzeo tablete protiv bolova nije pomoglo ni jedan k.. tako da sam nakon speed worka samo odradio neki usrani trening čisto da zadovoljim normu što trebam i to je to. Sada moram malo srediti to nekako s opeklinama do ponedjeljka za power day pa ćemo vidjeti što će biti...
                    Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                    "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                    https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                    Comment


                    • #70
                      Re: PHAT trening log forumasa

                      Pa se ti suncaj i skaci sa Stelle :P

                      Sent from my LG-P880 using Tapatalk
                      http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                      BB AND THIS !

                      Comment


                      • #71
                        Re: PHAT trening log forumasa

                        Originally posted by emperor View Post
                        Pa se ti suncaj i skaci sa Stelle :P

                        Sent from my LG-P880 using Tapatalk
                        Kolega moj, da je bar tako, ja plaže i mosta nisam vidio 2 tjedna, zaboravio sam i kakvog je okusa more Posao me sjebao haha
                        Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                        "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                        https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                        Comment


                        • #72
                          Re: PHAT trening log forumasa

                          Day 1: Upper Body Power Day

                          Pressing Power Movement: Flat barbell press
                          3 sets of 3-5 reps / 70- 5,4,4
                          Assistance pressing movement: Weighted dips
                          3 sets of 6-10 reps / 17,5- 8,7,7
                          Pulling Power Movement: Bent over rows
                          3 sets of 3-5 reps / 70- 3,3,3
                          Assistance Pulling movement: Weighted Pullups (Radi samo negative dok ne dođes na bw+10kg i 10 negativa)
                          4 sets of 6-10 reps / BW+5kg- 10,10,8,8
                          Assistance pressing movement: OHP SEATED!
                          3 sets of 6-10 reps / 30- 5,5,5
                          Auxiliary pressing movement: side laterals
                          3 sets of 6-10 reps / 10- 6,6,6
                          Auxiliary curling movement: Cambered bar curls
                          3 sets of 6-10 reps / 30- 6,4,4
                          Auxiliary extension movement: Skullcrushers
                          3 sets of 6-10 reps / 30- 8,6,4

                          * Komentar:
                          - Odlican trening, seated OHP mi jako odgovara i napokon sam mogao kontrolirati pokret
                          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                          Comment


                          • #73
                            Re: PHAT trening log forumasa

                            D1 W3 Upper Body
                            Pulling power movement: Bent over rows 70kg x3 70kg x3 70kg x3
                            Assist. pulling movement: Pull ups BW 6,5
                            Auxiliary pulling movement: Diagonal pulls 65kg x10 65kg x10 65kg x10

                            Pressing power movement: Bench Press 65kg x5 65kg x5 65kg x3
                            Assist. pressing movement: Dip Machine 110kg x10 110 x8
                            Assist. movement: Incline db flys 14kg x 10 14kg x10 14kg x10

                            Assist. pressing movement: OHP 40kg x6 40kg x3
                            Assst. pressing movement: Seated db shoulder presses 16kg x10 16kg x10 16kg x8
                            Aux. curling movement: EZ bar curls 38kg x6 38kg x6 38kg x5
                            Aux. extension movement: Skull crushers 28kg x6 28kg x6 28kg x6

                            komentar: odličan trening! stvarno, došao sam pun volje i snage i odradio to kako treba uz dvije "greške".. prvo, dođe mi random tip pred treću seriju BP-a i samo stane iza mene i kaže mi da će me spotati (nisam ga ni zvao niti pogledao, i još sam morao maknuti sluške iz ušiju da čujem što mi budala govori), i ajde rekoh idem odraditi tu zadnju seriju iako me nadrkao i nije se maknuo, i krenem dizati i čim mi je malo zapelo on uzme uteg i diže ga umjesto mene, naravno tu sam poludio i samo nakon tri ponavljanja vratio šipku na mjesto i počeo mu yebavati sve što me snašlo na putu da bi on meni rekao da treba on meni tako pomoći da se ja ne mučim i da mogu dignuti tu težinu, pa yebem ti sve ako te nisam ni zvao ni ništa šta me imaš spotati -.- ali ajde, nabijem ga sljedeći put mu neće pasti na pamet da me spota.
                            drugo, tako nadrkan išao raditi neke improvizirane pull ups-e jer je sve bilo zauzeto i nisam ni odradio koliko sam mogao ali eto.. jebiga, bez ta dva sranja trening izuzetno dobar
                            Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                            "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                            https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                            Comment


                            • #74
                              Re: PHAT trening log forumasa

                              Day 2: Lower Body Power Day

                              Pressing Power Movement: Squats
                              3 sets of 3-5 reps / 110- 5,5,5
                              Pressing Power Movement: deadlifts
                              3 sets of 3-5 reps / 120- 3,3,1
                              • Assistance movement: Barbell walking lunges
                              3 sets of 6-10 reps / 50- 9,9,9
                              Assistance pulling/curling movement: SLDL/lying leg curls
                              2 sets of 5-8/6-10 reps /82,5- 5,5 (45- 8,

                              * ABS and TRAPS

                              * Komentar:
                              - Trening odlican. Ovo je zadnji trening u staroj teretani, od sutra krecem u novu. Posto je pokraden dio utega netko je donio 2 x 20kg i morao sa s njima radit iako sam uspoređivao malo tezine i ti utezi su puno tezi od 20kg sto sam odmah i osjetio na vjezbama al ajde, sve je bilo po planu vise manje.
                              I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                              Comment


                              • #75
                                Re: PHAT trening log forumasa

                                D2 W3 Lower Body
                                Pressing Power Movement: Squats 105kg x3 105kg x3 105kg x3
                                Pulling Power Movement: Sumo DL 110 x3 110 x3 110 x2
                                Assist. Pressing Movement: Paused Squats 70kg x6 70kg x6 70kg x6
                                Assist. Pulling Movement: RDL 60kg x8 60kg x8

                                Komentar: bio sam u žurbi s vremenom, nisam znao hoću li ići ili ne, na kraju otišao, napravio "improvizirani" trening nabrzaka, ispalo je sve dobro, težine i dalje idu gore, polako ali sigurno Desila mi se jedna greška kod Dl-a, zato i je na kraju 2 ponavljanja.. Uglavnom, proklizale su mi noge (u širinu) i naravno ja to nisam primjetio(nije ni bilo toliko puno), znači kada sam podigao šipku s poda i kako sam ju spustio tako mi je zviznula od nogu(stopala), i tu me sjebalo ali sam odlučio odraditi makar još jedan, i napravio sam taj jedan ali su mi i ovaj put noge proklizale. Sad, je li to do tenisica (Nike Lunarlon mislim da su)? ili do poda? bo, vjerojatno ovo prvo, šta vi mislite? sve u svemu, dobro prošlo

                                i da, ja se ispričavam što ne pišem na vrijeme logove (za one koji prate i ako ima takvih osim kolege iznad/ispod ) ali yebe me posao pa ne stignem na vrijeme sve pisati hehe
                                Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                                "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                                https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                                Comment

                                Working...
                                X