Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biceps trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Biceps trening

    Dajte vi koji hodate u teretane objasnite kako se pravilno trenira biceps,
    jer sam sada popizdio kad mi je jedan frend rekao da 30-kg bucice nisu za treniranje bicepsa, vec se koriste na lezecoj klupi...
    Znam da 30 kg ne mogu napravit 8 ponavljanja jednom rukom, mogu sa 20-kg, ali svejedno me zanima, ako je moguce, kako vi decki to radite i koliki broj ponavljanja.
    I, ako ovi hvalisavci ne pricaju budalastine oko mene, na koji nacin podizu 50-kg bucicu.
    Je li ista moguce od ovoga...
    Molim neko objasnjenje za arms
    Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

  • #2
    Re: Vjezbe bucicama iznad 30 kg

    kakve veze? ak moš napravit s 50 kila biceps onda radi. Iako ne postoji na svijetu ko to može valjda ;( Velke bučice se obično koriste za veslanja i šragse, il ramena. Teško da itko može s više od 30 kila radit biceps, ja nisam ni to vidio

    Comment


    • #3
      Re: Vjezbe bucicama iznad 30 kg

      Originally posted by Marijan
      Teško da itko može s više od 30 kila radit biceps, ja nisam ni to vidio
      bome ni ja to nisam vidio. za bicepse radiš kvalitetno s kilažom koja ti odgovara. kad on gori, to je to, nije bitno jel u ruci 10, 15 ili 30 kila.
      No pain,no gain!

      Comment


      • #4
        Re: Vjezbe bucicama iznad 30 kg

        Kilaža nije nikakav faktor u bodybuildingu več rad mišiča.
        U vježbanju mišića potrebno je vrijeme pod tenzijom a isto tako i forma mora biti zadovoljena.Ako to netko može raditi sa utegom od 30 onda neka radi, isto tako ako netko može raditi sa utegom od 5 neka radi.

        Comment


        • #5
          Re: Vjezbe bucicama iznad 30 kg

          Originally posted by Marijan
          kakve veze? ak moš napravit s 50 kila biceps onda radi. Iako ne postoji na svijetu ko to može valjda ;( Velke bučice se obično koriste za veslanja i šragse, il ramena. Teško da itko može s više od 30 kila radit biceps, ja nisam ni to vidio
          ja sam vidio! gledao sam filipovica kako uteg od 35kg dize dok radi bicepse. to jest on radi sve samo s bucicama bar dok je bio ovdje di ja treniram.

          Comment


          • #6
            Re: Vjezbe bucicama iznad 30 kg

            Gdje god se može treba umjesto šipke koristiti bučice jer bučice ravnomjerno opterećuju svaku ruku dok kod šipke uvijek jača ruka šlepa slabiju.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Vjezbe bucicama iznad 30 kg

              dal ako uzmem u ruke bučice od 15kg legnem na klupu i dižem u zrak kao i bench dal mi to isto kao i da radim s šipkom mislim isti efekt

              Comment


              • #8
                Re: Vjezbe bucicama iznad 30 kg

                naravno, još bolji, što se mene tiče.

                Comment


                • #9
                  Re: Vjezbe bucicama iznad 30 kg

                  Originally posted by slatina_man
                  dal ako uzmem u ruke bučice od 15kg legnem na klupu i dižem u zrak kao i bench dal mi to isto kao i da radim s šipkom mislim isti efekt
                  To je bench sa bučicama:

                  http://www.building-body.com/Potisak...-bucicama.html

                  efekt je još bolji, a težinu svako određuje za sebe, nekom je 15 kg malo a nekome puno. Ako možeš napraviti više od 12 ponavljanja trebaš povećati težinu, ako ne možeš više od 7 ponavljanja trebaš smanjiti težinu, znači optimalno je od 8 do 12 ponavljanja.

                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Biceps bracihialis -Čime se može pogodit osim hammer curlom?

                    evo imam pitanje kako se zove ovaj misic sta lik pokazuje i s cim se moze pogodit osim hammer curlom

                    Comment


                    • #11
                      Re: Naziv mišića? Čime se može pogodit osim hammer curlom?

                      To je pitanje već bilo:

                      http://www.building-body.com/forum/v....php?f=3&t=593

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Biceps vježbe

                        Jel mi moze netko objasnit koja je razlika izmedu ove 3 vjezbe??? Jel drukcije ako je sipka ravna i ako je savinuta??

                        Curl http://www.coopersguns.com/videos/ex.../barbell-curl/
                        Preacher Curl http://www.coopersguns.com/videos/ex...preacher-curl/
                        Preacher Curl (Palm Down) http://www.coopersguns.com/videos/ex...preacher-curl/
                        " A man who won't die for something is not fit to live. ''

                        Comment


                        • #13
                          Re: Biceps vjezbe

                          pa ove dvije se rade na scott klupi. laktovi su pridržani i drukčiji je položaj ruke. :P

                          Comment


                          • #14
                            Re: Biceps vjezbe

                            a to znam, ja i radim na scott klupi biceps pregib jer stedim zglobove ramena koje osjecam kod stojeceg pregiba... ozljeda *****a a mislio sam da ima neka razlika u aktivaciji misica kod savinute i ravne sipke???
                            " A man who won't die for something is not fit to live. ''

                            Comment


                            • #15
                              Re: Biceps vjezbe

                              pa pusti šipku ako te bole ramena, probaj bučicama radit stojeće pregibe, možda te neće boljeti

                              Comment

                              Working...
                              X