Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biceps trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Biceps vjezbe

    Originally posted by Mersault
    Ako probate ove tehnike uvjerit ćete se da radi.
    Prije ne bi uspio pogodit biceps u sat vremena i nikad ne bi dobio upalu. Sad nakon tri serije upala traje koji put više od 3 dana. Preferiram ovu varijantu na scottovoj klupi tako da odradim koliko mogu i onda se pomažem drugom rukom dok potpuno ne otkaže biceps, a to se dogodi između 60 - 90 sec. Ponekad mi je žao što sam izgubio toliko vremena, a da nisam potrošio 5 min i pročitao profesorov post.
    Dobiješ upalu koja traje 3 dana...i? Jbt pa uzmi kutiju koja teži 20 kila i drži je sa savinutim rukama na prsima 10 minuta..garantiram upale od barem 5 dana. Dali ćeš od toga rasti? Naravno da ne.svaka cast profi, al ovo već prerasta u nekakav kult po svakom fakin hrv. forumu. Imho ne govori on ns lose, al to je više za neku napredniju ekipu. Digni chinupe za 20kg pa me zanima hoćeš li biti nezadovoljan razvojem ruku.
    ne repam o politici možda bi trebo,
    politika je mala ljadro još je nisam jebo

    Comment


    • #62
      Re: Biceps vjezbe

      Slažem se s tobom da to postaje kao subkultura polako
      Ima ljudi koji napreduju i na drugi načine, treba sve probat da bismo vidili kako tijelo reagira.
      Mogu ti reć da sam ja zadovoljan napretkom na ovaj način i meni odgovara.

      Comment


      • #63
        Biceps trening

        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

        Comment


        • #64
          Re: Biceps trening

          Igore, svaka cast za post... Fantasticno objasnjeno, tako da i neko ko nikada nije trenirao moze da nauci... imas li jos neke linkove za treninge ostalog dijela tijela? i jos da pitam nesto sto me interesuje, kad smo vec kod konkretnog primjera... kazu da se vremenom tijelo navikne na jedan te isti program rada i postane pomalo imuno na vjezbe i da bi pospjesili napredak treba sokirati misice miksanjem vjezbi... eh sad konkretno u ovom primjeru, sta bi trebalo promijeniti u ovom treningu nakon nekog vremena? dal je dovoljno da se promijeni samo redoslijed vjezbi ili.. ?

          Comment


          • #65
            Re: Biceps trening

            Istina je da tjelo navikne s vremenom na vjržbe ali ne i na tempo i na drugačiju tehniku trenitranja tako da možeš slobodno zadržati isti redosljed vježbi!

            Mislim da možeš bez problema raditi 3 tjedna ovako pa 2-3tjedna ubaci tehniku dizanja pod stalnom tenzijom, ili gigantske serije, ili promjeni tempo...tj, ima jako puno stvari koje mogu npr. drugčiji trening a da su vježe ostale iste!

            Naravno, ponekad ubaci nešto svoje!
            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

            Comment


            • #66
              Re: Biceps trening

              Igore, pa šta ti imaš vježbat biceps? Tak i tak ti je prevelik...

              Comment


              • #67
                Re: Biceps trening

                A supinacija?
                Ide predaleko i s bučicom i šipkom, ne čini mi se baš najbolji primjer.
                Definitivno je previše serija, a izostavljene su odlične stvari poput forsiranih ponavljanja.

                Comment


                • #68
                  Re: Biceps trening

                  Originally posted by Mersault
                  A supinacija?
                  Ide predaleko i s bučicom i šipkom, ne čini mi se baš najbolji primjer.
                  Definitivno je previše serija, a izostavljene su odlične stvari poput forsiranih ponavljanja.
                  Moj čovjek

                  Comment


                  • #69
                    Re: Biceps trening

                    Zato i kažem da ubacuje razne tehnike!
                    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                    Comment


                    • #70
                      Biceps vježba- 21s?

                      e raja danas sam radio 21s za biceps prvi put i mogu reci da su mi ruke gorile dok sam radio :P znaci jedva sam uradio 3 serije eh sad glavni prob. poslije toga radio sam pregib na scott-ovoj klupi znaci jedva 3 serije po 6dizanja sa 30kg..a prije sam mogao po 9-10dizanja u 5 serija..zatim poslije toga nikako nisam mogao uraditi konc.pregibe sjedeci sa bucicom...eh sad dali je to do te vjezbe 21s jer mi se pravo cini zahtjevna ili mi je snaga opala zbog low carb? moze mala pomoc?

                      Comment


                      • #71
                        Re: Biceps Vjezba- 21s??

                        Reći ću samo jedno a to je: NE RADI 21s!

                        Comment


                        • #72
                          Re: Biceps Vjezba- 21s??

                          jer nema supinacije ili? :P
                          ne repam o politici možda bi trebo,
                          politika je mala ljadro još je nisam jebo

                          Comment


                          • #73
                            Re: Biceps Vjezba- 21s??

                            Previše ponavljanja, zadnje ponavljanje nije otkaz jer nitko nije toliko precizan da zna koju tezinu treba da bi dvadeset prvo bilo otkaz, i da nema supinacija

                            Comment


                            • #74
                              Re: Biceps Vjezba- 21s??

                              Originally posted by Victor
                              Previše ponavljanja, zadnje ponavljanje nije otkaz jer nitko nije toliko precizan da zna koju tezinu treba da bi dvadeset prvo bilo otkaz, i da nema supinacija
                              ja sam radio sa 30kg i fkt u sve 3 serije mi je 21ponav. bilo otkaz ... a moze mi neko objasniti sta je supinacija

                              Comment


                              • #75
                                Re: Biceps Vjezba- 21s??

                                Nije to bio pravi otkaz jer je tebi u glavi 21 i znaš da "moraš" toliko napraviti. Samim time što si radio sve serije s istom kilažom dokazuje da nisi isao do otkaza. Da si u prvoj seriji isao do otkaza, drugu ne bi mogao s isto toliko kila, a ti si sve tri radio s istom kilažom. Nemoj brojati ponavljanja, to je glupost. 6-10 rep range i to je to.

                                Comment

                                Working...
                                X