Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biceps trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Biceps vjezbe

    Ne znam je l' mi se samo čini ili ima ovakvih desetak tema i svaki put počinje rasprava ispočetka. Mislim da bi trebalo napravit malu sistematizaciju i nabitnije stvari ostavit u jednoj temi.

    Comment


    • #92
      Re: Biceps vjezbe

      Originally posted by Malik
      koliko se sjecam vidio sam na šarčevovom dvd-u da je za brachialis najbolje ravnu sipku uhvatit skroz siroko i tako radit pregibe...sad, logicno je da ta vjezba pogađa unutarnju glavu bicepsa
      To je logično.

      Originally posted by Malik
      al valjda ima utjecaj i na brachialis ako je vec tako receno..
      "Valjda" ima, ali sigurno nema! Barem ne bitnog utjecaja. U svakom slučaju, manje bitnog nego kod uskog hvata.
      Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
      Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

      Comment


      • #93
        Re: Biceps vjezbe

        Originally posted by Mersault
        Ne znam je l' mi se samo čini ili ima ovakvih desetak tema i svaki put počinje rasprava ispočetka. Mislim da bi trebalo napravit malu sistematizaciju i nabitnije stvari ostavit u jednoj temi.

        ma zanm frende ima pun k... tema, a ovo pitanje s nekim jasnim odgovorom nisam pronasao pa sam morao pitat!?
        Dont drink, dont smoke just eat and work

        Comment


        • #94
          Re: Biceps trening

          Mudro je postaviti si pitanje: Ima li netko dobar biceps zbog onoga što radi, ili unatoč onome što radi.
          Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
          Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

          Comment


          • #95
            Re: Biceps trening

            Originally posted by Nin0
            Mudro je postaviti si pitanje: Ima li netko dobar biceps zbog onoga što radi, ili unatoč onome što radi.
            For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

            Comment


            • #96
              Re: Biceps trening

              da, supinacije su jedini nacin nabildavanja bicepsa.
              ne repam o politici možda bi trebo,
              politika je mala ljadro još je nisam jebo

              Comment


              • #97
                Re: Biceps trening

                Originally posted by Nin0
                Mudro je postaviti si pitanje: Ima li netko dobar biceps zbog onoga što radi, ili unatoč onome što radi.
                Ma sve je to više manje genetika!
                IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                Comment


                • #98
                  Re: Biceps trening

                  Originally posted by Mir7a
                  da, supinacije su jedini nacin nabildavanja bicepsa.
                  Pregib i uvrtanje podlaktice su funkcije koje biceps vrši. Kod svake vježbe trebamo težiti: maksimalnom skraćenju treniranog mišića u pozitivnom dijelu pokreta i maksimalnom izduženju u negativnom dijelu.
                  Biceps je maksimalno skraćen kad su podlaktica i nadlaktica otprilike pod kutem 80° - 90°, a podlaktica je maksimalno uvrnuta (supinirana).
                  Biceps je maksimalno izdužen kad su podlaktica i nadlaktica pod kutem od 180° i podlaktica u pronaciji.
                  Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
                  Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

                  Comment


                  • #99
                    Re: Biceps trening

                    Ko oce moze probat i ovo...

                    http://www.youtube.com/user/vicsnatural ... mvjaMmqhoE
                    No Pain,No Gain

                    Comment


                    • Re: Biceps trening

                      radim biceps ponedjeljkom sa prsima, sad sam ga ubacia 2 puta tjedno jer mi slabo napreduje, 2 cm u 2-3 mjeseca treniranja, mislim da je to slab napredak? doduse kilaze idu prema gore, al ruka slabo raste... dali mi neko moze rec sto bi trebao raditi i koliko cesto da bi mi obujam najbrze rastao? znam da razni faktori utjecu na to, prehrana, suplementi, pravilno izvodenje vjezbi, odmor i ostalo.. recimo da je sve u granicama normale, osim prehrane, tu nemam vremena previse uloziti u to, ugl. je to sta stignem kad stignem, 3-4 obroka su tu, ova ostala 2-3 ako stignem.

                      pozdrav

                      Comment


                      • Re: Biceps trening

                        ruka je sad 32, bila je oko 30 prije 2-3 mjeseca

                        Comment


                        • Re: Biceps trening

                          [quote=Robijaš]Ko oce moze probat i ovo...

                          [youtubettp://www.youtube.com/user/vicsnatural#p/u/0/1mvjaMmqhoE"]http://www.youtube.com/user/vicsnatural ... mvjaMmqhoE[/url][/youtube
                          Mani se filozofije...
                          IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                          Comment


                          • Re: Biceps trening

                            [quote=igor]
                            Originally posted by Robijaš
                            Ko oce moze probat i ovo...

                            [youtubeww.youtube.com/user/vicsnatural#p/u/0/1mvjaMmqhoE[/youtube
                            Mani se filozofije...
                            Naslov je stvarno realan: Body Transformation Bigger Biceps in Two Weeks

                            Comment


                            • Re: Biceps trening

                              [quote=igor]
                              Originally posted by Robijaš
                              Ko oce moze probat i ovo...

                              [youtubettp://www.youtube.com/user/vicsnatural#p/u/0/1mvjaMmqhoE"]http://www.youtube.com/user/vicsnatural ... mvjaMmqhoE[/url][/youtube
                              Mani se filozofije...
                              "and that's what you get, after years of training, NATURAL" hahahaHahahahah 05:28

                              Comment


                              • Re: Biceps trening

                                Sve je to prodavanje magle!
                                Dečki reči ču vam nešto iako nisam neki uspješan BB-er! Treba probati sve vrste treninga, vježbi, prehrane i ostalo kako bi znao kako koja vrsta utjeće na vaše tjelo!
                                Nemojte pušit te jeftine trikove! Neznam jeste li primjetili kad čitate neki članak:
                                Želite veče tjelo, pa naravno da želite ako ste došli do ovoga članka koji če vam savim promjeniti život!
                                8 tjedana do monstrumoznih ramenima
                                pa razne slike transformacija koje uopče nisu stvarne itd!

                                Pokusirajte na sebi i tada će te znati najbolje kad dođe vrijeme za rješavanje problema na koji način postupati!
                                IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                                Comment

                                Working...
                                X