Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Premium.Better View Post
    Champ talks

    [ATTACH=CONFIG]18933[/ATTACH]
    Taj tip je psihički bolesnik i autist, i predmet sprdnje u Gulivera.

    Comment


    • Re: CHAT

      ide netko na utakmicu u nedjelju?

      ima neki organiziran prijevoz?
      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

      Fak me, right?

      Comment


      • Re: CHAT

        ...............
        2014.jpg
        Last edited by crazy; 12-11-14, 22:33.

        Comment


        • Re: CHAT

          Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

          "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

          https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

          Comment


          • Re: CHAT

            Lilly je čudo i velika inspiracija. Prije 9 mjeseci je bio u kolicama, a sad digne u čučnju mrvicu manje nego ja u totalu hh

            Comment


            • Re: CHAT

              Dap, sva mu cast! Zivotinja
              Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk
              Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

              "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

              https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

              Comment


              • Re: CHAT

                Sad već ima solidnu mobilnost u koljenima pa mu čučanj više ne izgleda kao goodmorning

                Comment


                • Re: CHAT

                  taj drugi spotter na animal klipu je moderator na bb.com
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Šta kažete na jučerašnju tekmu? Jel tko bio?

                    Meni baš žao što nisam išao....

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Drago mi je da se napokon pokazalo zube šupcima iz HNS-a i žao mi je šta ljudi ne shvaćaju da je to jedini ispravan način borbe jel njih najviše boli kad dobiju po đepu i očito to je jedini jezik koji razumiju...sad normalno ide pila naopako i mediji i velik dio javnosti osuli paljbu po navijačima pun gas jer to su huligani,narkomani i teroristi koji su došli sranja radit,a niko se ne bavi uzrokom svega i činjenicom da nam je nogometni savez kriminalna organizacija koju vode mafijaši...mamić,šuker i ostala govna što dalje od hrvatskog nogometa...još da je barem ta jedna baklja pala i adio!!!
                      ...a i one igrače gledam svi ko papagaji ponavljaju jedno te isto,rađe nek ih bude sramota šta ih pola nezna riječi hrvatske himne,a onda gledam cigiće kak pjevaju himnu i naježim se....cijeli svijet je zgrožen,talijani su zgroženi,moš mislit,a u italiji navijači jurišaju pištoljima jedni na druge...

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by clockwork orange View Post
                        Drago mi je da se napokon pokazalo zube šupcima iz HNS-a i žao mi je šta ljudi ne shvaćaju da je to jedini ispravan način borbe jel njih najviše boli kad dobiju po đepu i očito to je jedini jezik koji razumiju...sad normalno ide pila naopako i mediji i velik dio javnosti osuli paljbu po navijačima pun gas jer to su huligani,narkomani i teroristi koji su došli sranja radit,a niko se ne bavi uzrokom svega i činjenicom da nam je nogometni savez kriminalna organizacija koju vode mafijaši...mamić,šuker i ostala govna što dalje od hrvatskog nogometa...još da je barem ta jedna baklja pala i adio!!!
                        ...a i one igrače gledam svi ko papagaji ponavljaju jedno te isto,rađe nek ih bude sramota šta ih pola nezna riječi hrvatske himne,a onda gledam cigiće kak pjevaju himnu i naježim se....cijeli svijet je zgrožen,talijani su zgroženi,moš mislit,a u italiji navijači jurišaju pištoljima jedni na druge...

                        Nikad mi nece biti jasno ovakvo razmisljanje. Ne, to nije jedini ispravni nacin. Ocemo korak dalje pa ako netko skine Mamica na ulici tvrditi da je to jedini nacin da se zaustavi sve ovo oko saveza?

                        Ono sto ce se sada dogoditi je upravo ovo sto si opisao, pila naopako. Sta su postigli s time? Nista. Sad ce metode saveza podrzati sira javnost. Pare njima ionako nikada nisu bile problem. Suker vozi dvije nove S klase.

                        Inace hooligani s utakmice(ne pravi navijaci) nisu nista bolji od ovih u savezu. Odgovorno tvrdim da su ti hooligani mahom ljudi od 18-28 godina, s ili bez srednje skole, nezaposleni i jaki u grupi od 200 ljudi.
                        Problem je sto to ljudi poput tebe ne shvacaju pa podrzavaju ovakve metode.
                        Originally posted by madmax22
                        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                        Originally posted by jocker77
                        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                        Originally posted by Hajduk
                        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Ti sad znači generaliziraš,svi navijači besposličari ovo-ono,a navijači su ni više ni manje preslika društva u kojem živimo znači ima svega od kroničnih alkosa neukih do fakultetski obrazovanih ljudi sa sređenim životima i obiteljima kojima je eto navijački život strast,ja to najbolje znam jel 7-8 godina aktivno idem na utakmice i živim s tim ljudima..e sad ono šta malo teže je možda tebi za shvatiti je to da su navijači ulica i neće ić plakat po medijima ''sustav nas gazi,nedaju nam na stadion,murju šalju'' nego će i odreagirat kako reagira ulica-radikalno,al uopće se nemam potrebu opravdavat drugim ljudima kad smo u startu u konfliktu kod poimanja nekih stvari...

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Mafiji treba stat na kraj ovo je jedini način...

                            U društvu se pokazuje samo "loša" strana navijača, di su bili ovi pljuvači po portalima kad su navijači slagali nasipe po slavoniji...

                            A ovo što se baklji tiče, zar je ona ikad ikog ubila?

                            Treba postavit ultimatum ili će se stvari sredit u HNS-u ili repka ne ide na EURO

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              A se tiče igre naših dosta blijedo...

                              Brozović, Pranjić,Olić nemaju sta trazit u startnih 11, a umjesto Mandžukića bolje da stavimo stup bar će se lopta odbit negdje...

                              Vida, čarli odlično

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by jozo13 View Post
                                Mafiji treba stat na kraj ovo je jedini način...

                                U društvu se pokazuje samo "loša" strana navijača, di su bili ovi pljuvači po portalima kad su navijači slagali nasipe po slavoniji...

                                A ovo što se baklji tiče, zar je ona ikad ikog ubila?

                                Treba postavit ultimatum ili će se stvari sredit u HNS-u ili repka ne ide na EURO
                                http://www.vecernji.hr/crna-kronika/...avijaca-939452

                                http://www.24sata.hr/crna-kronika-ne...-terenu-367247

                                Comment

                                Working...
                                X