Announcement

Collapse
No announcement yet.

Odlični savjeti za mršavljenje

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Odlični savjeti za mršavljenje

    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

    Comment


    • #62
      Re: Odlični savjeti za mršavljenje

      Originally posted by kelly
      Konačno sam pogruntala zakaj se debljam!

      Trebala sam to prije shvatiti.

      Kriv je naime šampon, kojeg upotrebljavam kad se tuširam.

      Naime - kad si perem kosu, šampon teče po cijelom tijelu. Na etiketi šampona velikim slovima jasno piše:

      "Za dodatni VOLUMEN i tijelo."

      Neću više upotrebljavati taj šampon nego ću se početi prati sa deterdžentom za suđe.

      Na njegovoj etiketi je jasno napisano:

      "Topi MASTI koje je sigurno teško odstraniti."

      Problem riješen!

      ahahahah, ovo sam ukrao i stavio na facebook
      “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

      Comment


      • #63
        Re: Odlični savjeti za mršavljenje

        "Neuspjeh nije opcija."

        Comment


        • #64
          Re: Odlični savjeti za mršavljenje

          Ljudi... Ja imam pitanje. Mislim nije pitanje ali ono
          Ja npr. ne spavam jednu noć, i ne jedem nista ali apsolurno nista 3 dana iako imam apetit ali nemam volju za hranom i ne jedem. Nakon jednog dana je jedenja automatski mi se zatvori želudac i nemam više apetit.. Eh sad.. Nakon ta 3 dana ja pojedem odem na ručak s mamom, poslije toga mi se otvori apetiti i jedem kao luda. Napomenimo daaa imam visak kila ali ne znam sto cu, je li mi bolje ne jesti ili ?
          I kako da smrsavim ? Najgori dio mi je drob i onaj ''pojas'' ajmo to tako nazvati i nikako ne znam kako da skinem to. Pls pomoć

          Comment


          • #65
            Savjeti za bolje mršavljenje !

            Evo ovako. Nova sam ovdje tako da nisam baš imala puno vremena gledati i čitati postove od svakoga.
            Naime. Bavim se sportom otakd znam za sebe tako da se razuimijem u većeinu stvari. Trenirala sam aktivno skijanje 7 godina ali su mi nažalost koljena brzo otišla radi forsiranja, naglo sam se prestala baviti sportom radi raznih operacija, pregleda i tako... Nadebljala sam se u kratkom vremenu jer sam uvijek jela malo a puno i trenirala pa bi mi se sve to gubilo i linija je bila odlična, što je je!
            Uvijek sam imala problema sa drobićem i onim ''pojasom'' kako mi to zovemo. Taj pojas se malo poćeao haha. Znam ja puno o prehrani i išla sam na masu dijeta ali mi ništa nikad nije konkretno uspijevalo. Visoka sam 180cm a imam 75kg što je jako puno a trebala bi imati 63-65kg iako ja želim doći na 60kg. Tad sam nekako najbolje izgledala. Slatkoholičar sam ali prestajem polako biti. Najveći problem je '' Jedem a nisam gladna''. Oči traže :P

            Pitanje: Da li itko od vas ima neku preporuku. Koja djeta, da li teretana, trčanje? Nešto, ne znam.


            Hvala !

            Comment


            • #66
              Re: Odlični savjeti za mršavljenje

              Originally posted by Louise112
              Ljudi... Ja imam pitanje. Mislim nije pitanje ali ono
              Ja npr. ne spavam jednu noć, i ne jedem nista ali apsolurno nista 3 dana iako imam apetit ali nemam volju za hranom i ne jedem. Nakon jednog dana je jedenja automatski mi se zatvori želudac i nemam više apetit.. Eh sad.. Nakon ta 3 dana ja pojedem odem na ručak s mamom, poslije toga mi se otvori apetiti i jedem kao luda. Napomenimo daaa imam visak kila ali ne znam sto cu, je li mi bolje ne jesti ili ?
              I kako da smrsavim ? Najgori dio mi je drob i onaj ''pojas'' ajmo to tako nazvati i nikako ne znam kako da skinem to. Pls pomoć
              nije cilj gladovati i onda se prejesti pa nadoknadit gubitak... i "držat dijetu" 3 dana... nema instant mršavljenja kao što se niko nije ni tako na brzinu ni udebljao..
              ako stvarno želiš smršavit onda moraš promjenit način prehrane iz temelja, jer očito da ovako ne valja... izbaciš sve slatko, previše masno, grickalice, zaboraviš na doručke u pekari... svaki obrok mora biti planiran.. nikad ne gladuješ, ali nikad se ni ne prejedaš... kako dan odmiće kraju sve manje u obrocima treba bit zastupljeni ugljikohidrati (kruh, krumpir, tjestenina itd.) za slatko smo već rekli da se ne jede ni pod razno... (tu ubrajamo i sokove koje smo zamijenili sa vodom ili nezaslađenim zelenim čajem)
              hranu pripremaš tako da sve više kuhaš, a sve manje pečeš... pizza, čevapi, burek, hamburger nije hrana, to je smeće...
              hrana je povrće, nemasno meso, bolje piletina nego svinjetina...
              ako već moraš jest veći volumen hrane, onda nek taj volumen dođe od salate a ne od kruha... kruha i tjestenine što manje, to bolje...
              e kad si konačno sredila prehranu, to nije sve... treba povećat fizičku aktivnost... žrtvovat jednu tursku seriju i svaki dan u isto vrijeme kad se serija emitira treba ići šetat po svježem zraku ubrzanim tempom... poslije se može ta fizička aktivnost i modificirat....
              Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

              Comment


              • #67
                Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                Ako samo zelis smrsavit dnevno budi u deficitu 250 - 500 kcal

                Comment


                • #68
                  Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                  Ako uneseš dnevno kalorija s kojima pokriješ dnevne energetske potrebe, dali je prevelik suficit od 800 kalorija koje skineš sa treningom?

                  Comment


                  • #69
                    Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                    Originally posted by Skums
                    Ako uneseš dnevno kalorija s kojima pokriješ dnevne energetske potrebe, dali je prevelik suficit od 800 kalorija koje skineš sa treningom?
                    nije, samo onda gledaj da jedan dan dignes carbse cisto da si ubrzas metabolizam, najbolje na dan kada radis noge, jedino, ne moras to raditi, ako cikliras uh
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • #70
                      Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                      Aha, hvala. Poslušat ću savjet.
                      P.S
                      Ne gledam turske serije, i u dobroj sam kondiciji samo me malo j*** drob i tkz. ''pojas''.
                      I da. Da li da uzimam eke proizvode za to brže sagorijevanje kalorija

                      Comment


                      • #71
                        Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                        Originally posted by Louise112
                        Aha, hvala. Poslušat ću savjet.
                        P.S
                        Ne gledam turske serije, i u dobroj sam kondiciji samo me malo j*** drob i tkz. ''pojas''.
                        I da. Da li da uzimam eke proizvode za to brže sagorijevanje kalorija
                        nemoj, samo trening i pravilna prehrana... proizvodi za sagorijevanje kalorija nisu zdravi
                        Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                        Comment


                        • #72
                          Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                          Aham.. Hvala :*

                          Comment


                          • #73
                            Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                            Samo uzimaj, nece ti nista bit a cak ces dobit i vise volje za trening.

                            Comment


                            • #74
                              Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                              Originally posted by Wolfey
                              Samo uzimaj, nece ti nista bit a cak ces dobit i vise volje za trening.
                              Ne trebaju mu takvi proizvodi.
                              "Neuspjeh nije opcija."

                              Comment


                              • #75
                                Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                                Ma citala sam nesto ovdi i koliko san skuzila nebi ti proizvodi tribali biti tako losi, jos kao pokrece koncentraciju i energiju povecavaju a jos cu ici u teretanu i vozim biciklu svaki dan pa zato sam mislila mozda..

                                Comment

                                Working...
                                X