Announcement

Collapse
No announcement yet.

Odlični savjeti za mršavljenje

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

    U teretanu, trening utezima+ pravilna prehrana s malim deficitom i onda ako je potrebno, tj.ako mu kile ne idu dovoljno brzo ili kad mu prestanu kile ici dolje-onda nek ubaci bilo kakav cardio niskog inteziteta. Ako je potpuni pocetnik, onda cak ima i onu magicnu moc da istovremeno gubi salo a dobija ponesto na misicima.
    MYPROTEIN

    Comment


    • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

      Originally posted by kelly View Post
      Ti se stalno zamaraš sa nekim čudnim sitnicama, pa rekli smo da se posni otpušta do 7 sati...

      istina, zamaram se glupostima, ali to je iz čisto informativnog razloga

      Comment


      • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

        Originally posted by explorer View Post
        Vjerojatno jesu ali nebitno,svakako ti posni sir nije baš najidealniji odabir za doručak.


        ma ne jedem posni sir za doručak
        pitanje nije bitno, nego princip djelovanja

        Comment


        • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

          dajte neke savjete kad sta i kako, cilj mi je skinuti 20kg do 1.7. (ako je to moguce) od 1.4. bih poceo sa vjezbanjem,imam na raspolaganju bicikl i neke bucice od 8kg, i kod kuce naravno sklekovi,trbusnjaci,cucnjevi, s trcanjem bih poceo malo kasnije dok se uhodam i skinem par kg, od prehrane nemam bas neki veliki izbor tako da bi smanjio obroke, kruh secer sol mlijeko izbacio i kolko mogu povecao unos povrca i voca,mene zanima samo vase misljenje dal je moguce skinut 20kg u ta 3mj s gore navedenim sredstvima i neki plan nek mi neko slozi sta i kako radit kad jest i to..ak mu se da

          Comment


          • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

            skinuo sam 16 u 3 mjeseca bez neke ajmo reci drasticne dijete.izbacio sam kruh,jeo sam sovital.izbacio sam sokove pio sam samo vodu...trudio sam se jesti sto je manje przenih stvari i jesti sto vise voca i najbitniije nema hrane poslije 19h.
            ako sam bas extra gladan,pojeo bi juhu ili neko voce.naravno brutalan cardio svaki dan i to ujutro na prazan zeludac

            Comment


            • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

              sve imas na forum ovdje sto si pitao,ali odma ti kazem moze se skiniti 20 kg u 3 mj,ali to nebi nikom preporucio jer je jako stetno za zdravlje a izgubit ces punoo misica ako ih imas

              Comment


              • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                Originally posted by je--ga View Post
                dajte neke savjete kad sta i kako, cilj mi je skinuti 20kg do 1.7. (ako je to moguce) od 1.4. bih poceo sa vjezbanjem,imam na raspolaganju bicikl i neke bucice od 8kg, i kod kuce naravno sklekovi,trbusnjaci,cucnjevi, s trcanjem bih poceo malo kasnije dok se uhodam i skinem par kg, od prehrane nemam bas neki veliki izbor tako da bi smanjio obroke, kruh secer sol mlijeko izbacio i kolko mogu povecao unos povrca i voca,mene zanima samo vase misljenje dal je moguce skinut 20kg u ta 3mj s gore navedenim sredstvima i neki plan nek mi neko slozi sta i kako radit kad jest i to..ak mu se da
                Moguce je, itekako... ali jako bolno i lose za tvoje zivce i psihu. I cardio mozes poceti odmah, ali te trcanje vec brzo hodanje.
                Za plan prehrane posto ces se odreci gomile hrane najbolje plati osobnog trenera da te vodi i tjesi u patnji

                Comment


                • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                  prije svega, iznenadili ste me brzim odgovorima

                  imam misica dosta,al imam i previse sala i sad ga se idem rijesit vidjet cemo dokle cu dogurat jer me vec opasno pocelo zivcirat, a eto nemora biti 20kg al ono preko 10.. da se bar nesto vidi i da mi da motivaciju, a jel ima bolje motivacije nego kad vidis da si postigao nesto

                  i jos nesto sto sam zaboravio reci, nikakve teretane i nikakvi privatni treneri.. do negdje 5mj sam s prehranom ogranicen ponesto povrca i voca, najvise mesine ima i takvih gluposti nezdravih, jaja uvijek ima pa cu na njima bazirat prehranu kolko tolko do 5mj,mozda polako pocnem i trcat al znam da ce mi bit jako tesko ako odmah pocnem pa me strah da ne odustanem odma,a sta s biciklom jel moze sta pomoc tu bi mogo doslovno kolko god treba vozit hh

                  Comment


                  • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                    Originally posted by je--ga View Post
                    prije svega, iznenadili ste me brzim odgovorima

                    imam misica dosta,al imam i previse sala i sad ga se idem rijesit vidjet cemo dokle cu dogurat jer me vec opasno pocelo zivcirat, a eto nemora biti 20kg al ono preko 10.. Da se bar nesto vidi i da mi da motivaciju, a jel ima bolje motivacije nego kad vidis da si postigao nesto

                    i jos nesto sto sam zaboravio reci, nikakve teretane i nikakvi privatni treneri.. Do negdje 5mj sam s prehranom ogranicen ponesto povrca i voca, najvise mesine ima i takvih gluposti nezdravih, jaja uvijek ima pa cu na njima bazirat prehranu kolko tolko do 5mj,mozda polako pocnem i trcat al znam da ce mi bit jako tesko ako odmah pocnem pa me strah da ne odustanem odma,a sta s biciklom jel moze sta pomoc tu bi mogo doslovno kolko god treba vozit hh :d
                    you must be kidding me? o.O
                    “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

                    Comment


                    • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                      Ovako imam 17 godina , imam 81 kilogram, visok sam 181 cm, imam nešto malo sala, ne izgledam baš debelo zbog svoje visine,smršavio sam sam dosta uz viježbe te smanjenu prehranu i izgubio dosta sala, sad bi htio dobiti savjete kako da skinem preostalo salo koje mi nekako teže ide nego prije,jer hoču što je više moguče sala skinuti molim savjete,i preporuke za vježbe

                      Comment


                      • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                        Originally posted by Jancec View Post
                        Ovako imam 17 godina , imam 81 kilogram, visok sam 181 cm, imam nešto malo sala, ne izgledam baš debelo zbog svoje visine,smršavio sam sam dosta uz viježbe te smanjenu prehranu i izgubio dosta sala, sad bi htio dobiti savjete kako da skinem preostalo salo koje mi nekako teže ide nego prije,jer hoču što je više moguče sala skinuti molim savjete,i preporuke za vježbe
                        Ovako..nisam nista dugo na forumu al tako su i meni govorili,citaj,citaj,citaj!
                        "Veni,Vidi,Vici"

                        Comment


                        • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                          To mi je malo glupo kad ti vele čitaj,čitaj,čitaj ....ima preko 5000 tema na ovom forumu i gdje sad nek nađem brzo. a možda ako je nekome ostalo u sječanju ili zna,pa da minapiše tu i riješi me muka :P

                          Comment


                          • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                            Originally posted by Jancec View Post
                            To mi je malo glupo kad ti vele čitaj,čitaj,čitaj ....ima preko 5000 tema na ovom forumu i gdje sad nek nađem brzo. a možda ako je nekome ostalo u sječanju ili zna,pa da minapiše tu i riješi me muka :P
                            ovako:mislim da je najmanji problem upisati u tražilicu mršavljenje ili definicija.čitaj čitaj čitaj

                            Comment


                            • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                              Originally posted by mile View Post
                              http://www.fitness.com.hr/vjezbe/sav...-trcanjem.aspx Ja tek sad ništa neznam. Kaže: Što mislite koja aktivnost od ovih triju –
                              1. sjedenje na kauču,
                              2. trčanje umjerenim tempom,
                              3. trčanje maksimalno brzim tempom (sprint) – troši najveći udio masnoća za dobivanje energije? Pustit ću vas da malo razmislite…I, jeste odlučili? Treća? Prva? Druga?... Točan odgovor je …

                              PRVA!!! Da, prva. Ne druga, ne treća nego baš prva. Vjerovali ili ne, u NAJBOLJOJ ste „zoni topljenja masti“ onda kada NE RADITE BAŠ NIŠTA!!!

                              Kako? Lako. Što je aktivnost kojom se bavite nižeg intenziteta, to je veći udio masti koje se koriste za energiju.
                              Pa zato je umene drug ko pritka jede triput u danu i samo sjedi na pc a doruckuje u 2 ko ija nekad

                              Comment


                              • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                                U zadnjih odnosno prvih 4 mjeseca treniranja uspio sam dobiti nesto misicne mase, ali imam jos sala koje bi htio skinuti jer sakriva dosta misica, pogotovo trbusne. Sad me zanima kako bi bilo najbolje u neka dva mjeseca dobro se izrezati?
                                Kalorijski deficit, hiit ili neki kardio? Sto bi bilo najbolje?

                                Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X