Announcement

Collapse
No announcement yet.

Odlični savjeti za mršavljenje

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Odlični savjeti za mršavljenje

    Što je najgore i ja sam takav
    važem se svako malo

    ali kad jednostavno ne znam što i kako.Bio sam kod nutricionista u bolnici, ali nije mi previše pomoglo.Ne znam kojim putem krenuti, A IMAM VOLJE ZA SVE...

    Comment


    • #92
      Re: Odlični savjeti za mršavljenje

      Originally posted by usbkabel
      Što je najgore i ja sam takav
      važem se svako malo

      ali kad jednostavno ne znam što i kako.Bio sam kod nutricionista u bolnici, ali nije mi previše pomoglo.Ne znam kojim putem krenuti, A IMAM VOLJE ZA SVE...
      ne cvili nego citaj forum i eto ti puta kojin krenuti

      Comment


      • #93
        Re: Odlični savjeti za mršavljenje

        Originally posted by usbkabel
        Što je najgore i ja sam takav
        važem se svako malo

        ali kad jednostavno ne znam što i kako.Bio sam kod nutricionista u bolnici, ali nije mi previše pomoglo.Ne znam kojim putem krenuti, A IMAM VOLJE ZA SVE...
        Ok, volja je najvažnija. Za početak prouči site i forum od A-Ž. Jer moraš razumijeti da ti nitko neće raditi plan prehrane i treninga (ok, možda hoće ali sigurno ne za gratis )
        Pregledaj malo jelovnike ostalih forumaša pa na osnovu toga napravi sebi i tu napiši pa ćemo ti po potrebi korigirati.

        Comment


        • #94
          Re: Odlični savjeti za mršavljenje

          Sam da se nadovezem,da ne trebas se svako jutro vagat jer ti kg variraju gore dole,vagni se danas zapisi,vagni se nazad za 2,3 tjedna..tako sam i ja radio..kad vidis da kg stoje izgubis volju a to ne zelis zar ne? isto tako kaj se mene tice i ja sam bio deblji i jos sad imam "pivski trbuh" no vjezbanjem,teretana bez ikakve dijete kile idu dole,te se tijelo oblikuje..tako da Prehrana+Odmor+Vjezbanje i volja to je to
          Pain is Temporary,Pride is Forever!

          Comment


          • #95
            Re: Savjeti za bolje mršavljenje !

            Originally posted by Louise112 View Post
            Visoka sam 180cm a imam 75kg što je jako puno
            Za moj ukus si sad idealna

            Comment


            • #96
              Re: Odlični savjeti za mršavljenje

              Ovako čitao sam forum dosta ali nešto ovakvo nisam pronašao(ako postoji linkajte mi gdje i zanemarite post)naime idem u teretanu neko vrijeme cca 4mjeseca po 3puta tjedno i polako vidim,a i osjećam na sebi promjene u pozitivnom smislu no cilj mi je skinuti salo pa onda dalje ali sad nije riječ o tome nego o http://www.dijeta.net/phpBB/viewtopic.php?t=147 kako vi komentirate takav način prehrane i dijete? Meni to izgleda ne realno neznam i nije mi jasno na temelju čega se vršilo bodovanje jer Tuna u Ulju ima 0bodova npr. a ulje je ipak ulje neznam zbilja?

              Comment


              • #97
                Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                Originally posted by pix1347 View Post
                Ovako čitao sam forum dosta ali nešto ovakvo nisam pronašao(ako postoji linkajte mi gdje i zanemarite post)naime idem u teretanu neko vrijeme cca 4mjeseca po 3puta tjedno i polako vidim,a i osjećam na sebi promjene u pozitivnom smislu no cilj mi je skinuti salo pa onda dalje ali sad nije riječ o tome nego o http://www.dijeta.net/phpBB/viewtopic.php?t=147 kako vi komentirate takav način prehrane i dijete? Meni to izgleda ne realno neznam i nije mi jasno na temelju čega se vršilo bodovanje jer Tuna u Ulju ima 0bodova npr. a ulje je ipak ulje neznam zbilja?
                U pravu si, to je još samo jedno sranje od dijete...
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #98
                  Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                  Eto da i ja napisem svoje iskustvo s skidanjem kila.
                  Unazad 7-8 mjeseci skinuo sam 14kg. Sa 86kg stigao sam na 72kg.

                  A kako?

                  Par sitnica kojih sam se pokusavao u sto vecoj mjeri pridrzavati.
                  Uz 4-5 dana teretane, trcanja, plivanja i igranja tenisa, malo sam pripazio sto jedem i koliko jedem.

                  Izbacio sam CocaColu koju sam prije konzumirao svakodnevno, pijem kavu samo sa pola zlicice secera, i manje od pola zlicice, kruh sam izbacio osim ako pravim sendvic kada nisam u mogucnosti pojesti nesto drugo.
                  Ne jedem nikada iza 18-19h. (dobro, ne bas nikada, u nekim posebnim prilikama pojedem).
                  Za veceru sam znao samo popiti jogurt.
                  Od namirnica sam konzumirao tunjevinu, posni sir, kuhani bjelanjak. Umjesto cipsa, keksa i ostalog smeca jeo sam bademe.

                  Sto se tice treninga, radio sam po nekom od programa, ali ne bitni. Bitno je da sam obavezno trcao po 30-40 minuta 4-5 dana u tjednu.

                  I to je to. Samo treba biti discipliniran i pridrzavati se plana.

                  Comment


                  • #99
                    Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                    bavim se sportom i teretanom duze vrijeme, s tim da vikendom pijem, tezinom sam zadovoljan, imam 90 kg visok 185 nemam nigdje masnih naslaga osim pivskog stomaka, ne zelim masu da gubim ali mi je problem kako da skinem taj stomak, mislim da od trbusnjaka (radim ih, ne previse) nema koristi jer to ne topi samo pravi ispod misice, a trcanje lagano ne radim bojim se da ne izgubim na tezini jer to necu, sad ne znam sta tacno koje vjezbe da radim da bi skinuo stomak a da ne izgubim na masi, ako moze neko posavjetovat unaprijed hvala

                    Comment


                    • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                      Originally posted by Taba View Post
                      bavim se sportom i teretanom duze vrijeme, s tim da vikendom pijem, tezinom sam zadovoljan, imam 90 kg visok 185 nemam nigdje masnih naslaga osim pivskog stomaka, ne zelim masu da gubim ali mi je problem kako da skinem taj stomak, mislim da od trbusnjaka (radim ih, ne previse) nema koristi jer to ne topi samo pravi ispod misice, a trcanje lagano ne radim bojim se da ne izgubim na tezini jer to necu, sad ne znam sta tacno koje vjezbe da radim da bi skinuo stomak a da ne izgubim na masi, ako moze neko posavjetovat unaprijed hvala
                      Prestani piti vikendom.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                        Zanima me slijedece, da li je dobro raditi HIIT poslije teretane i koliko dugo preporucujete da ga radim?
                        Mislio sam ga raditi na ovom principu 2.5min brzina 9.5km/h pa nakon toga 1min brzina 13.5-15km/h (zavisi koliko mognem izdrzati) e sada i tako planiram da izdrzim oko 15 - 25min, citao sam da je HIIT dobar za topljenje masti i da i nakon uradjenog HIIT treninga masti se tope oko 24 - 48h ... e sada s' obzirom da se tope masti zanima me da li se i misici smanjuju, isto sam citao da HIIT preko 18min dovodi do smanjenja misica

                        Eto ako ima neko voljan da odgovori na moja pitanja da mogu na miryu poceti sa treningom

                        Comment


                        • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                          da nepametujem jer nisam pametan:

                          http://www.notyouraveragefitnesstips...orkout-routine
                          Pocivao u miru Bozjem

                          22.12.1984 - 20.12.2012

                          __________________________________________________ ___________________________

                          mentor: Sasa Draskovic

                          Comment


                          • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                            Umjesto da vikendom piješ provedi vrijeme u prirodi
                            aluminijska ulazna vrata
                            Izrada web stranica
                            Goran Marčan

                            Comment


                            • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                              mene zanima u vezi glikogenskih rezervi:

                              ako u 8h pojedemo posni sir koji salje proteine misicima 3-4 sata poslije oborka (znaci do 11h)
                              ako u 9h pocnemo hodati
                              ako se u 9.30h istrose rezerve i pocne trositi salo

                              znaci li to da li se poslije 9.30h misici i dalje dobivaju proteine iz posnog sira?

                              Comment


                              • Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                                ?

                                deset znakova

                                Comment

                                Working...
                                X