Announcement

Collapse
No announcement yet.

Odlični savjeti za mršavljenje

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Odlični savjeti za mršavljenje

    Radije sredi prehranu i trening, kao što je rekao riss
    "Neuspjeh nije opcija."

    Comment


    • #77
      Re: Odlični savjeti za mršavljenje

      Oću, fala )

      Comment


      • #78
        Re: Odlični savjeti za mršavljenje

        Pozdrav!
        Poslušao sam vaše savjete i ide mi dobro, hvala vam na tome.
        Jedem baš ovako kako ste mi rekli, dakle bez prežderavanja, bez junk food-a i umjereno.
        Doručak neki jogurt, ručak što bude, ali umjereno, večera lagane pahuljice, to sam kupio one od voća musli.
        I u prosjeku dnevno znam opasti između 500-800 grama.Vagam se svako jutro čim se dignem.Krenio sam sa 102.6kg, dakle opet sam se bio udebljao, i sada sam došao na 95.3.
        Međutim imam jedno pitanje.
        Kako mogu na vrijeme spriječiti da ne budem imao problem "viseće kože" kada dođem do željene težine.
        Napominjem, dnevno radim još oko 30-50 trbušnjaka, i trčim svako jutro 5-10 krugova atletskom stazom oko nogometnog igrališta.
        Pa ako mi možete dati savjete čisto da se ne desi nešto krivo.Kad krene škola planiram se upisati na boks ili nešto slično.
        Hvala svima.

        Comment


        • #79
          Re: Odlični savjeti za mršavljenje

          Originally posted by usbkabel
          Pozdrav!
          Poslušao sam vaše savjete i ide mi dobro, hvala vam na tome.
          Jedem baš ovako kako ste mi rekli, dakle bez prežderavanja, bez junk food-a i umjereno.
          Doručak neki jogurt, ručak što bude, ali umjereno, večera lagane pahuljice, to sam kupio one od voća musli.
          I u prosjeku dnevno znam opasti između 500-800 grama.Vagam se svako jutro čim se dignem.Krenio sam sa 102.6kg, dakle opet sam se bio udebljao, i sada sam došao na 95.3.
          Međutim imam jedno pitanje.
          Kako mogu na vrijeme spriječiti da ne budem imao problem "viseće kože" kada dođem do željene težine.
          Napominjem, dnevno radim još oko 30-50 trbušnjaka, i trčim svako jutro 5-10 krugova atletskom stazom oko nogometnog igrališta.
          Pa ako mi možete dati savjete čisto da se ne desi nešto krivo.Kad krene škola planiram se upisati na boks ili nešto slično.
          Hvala svima.

          -zamjeni dorucak i obrok prije spavanja, vecera bi ti trebala bit oko 20h tako da mislim da bi ipak nekakva piletina ili neko meso trebalo biti prisutno. i umjesto tih vocnih musli,punih secera jedi zobene.

          -koza ce se sama s vremenom korigirati
          -ako trcis ujutro nataste,rade to zamjeni brzim hodanjem u trajanju od oko 45min

          Comment


          • #80
            Re: Odlični savjeti za mršavljenje

            Originally posted by Vuki
            Originally posted by usbkabel
            Pozdrav!
            Poslušao sam vaše savjete i ide mi dobro, hvala vam na tome.
            Jedem baš ovako kako ste mi rekli, dakle bez prežderavanja, bez junk food-a i umjereno.
            Doručak neki jogurt, ručak što bude, ali umjereno, večera lagane pahuljice, to sam kupio one od voća musli.
            I u prosjeku dnevno znam opasti između 500-800 grama.Vagam se svako jutro čim se dignem.Krenio sam sa 102.6kg, dakle opet sam se bio udebljao, i sada sam došao na 95.3.
            Međutim imam jedno pitanje.
            Kako mogu na vrijeme spriječiti da ne budem imao problem "viseće kože" kada dođem do željene težine.
            Napominjem, dnevno radim još oko 30-50 trbušnjaka, i trčim svako jutro 5-10 krugova atletskom stazom oko nogometnog igrališta.
            Pa ako mi možete dati savjete čisto da se ne desi nešto krivo.Kad krene škola planiram se upisati na boks ili nešto slično.
            Hvala svima.

            -zamjeni dorucak i obrok prije spavanja, vecera bi ti trebala bit oko 20h tako da mislim da bi ipak nekakva piletina ili neko meso trebalo biti prisutno. i umjesto tih vocnih musli,punih secera jedi zobene.

            -koza ce se sama s vremenom korigirati
            -ako trcis ujutro nataste,rade to zamjeni brzim hodanjem u trajanju od oko 45min
            Vuki ne baljezgaj

            večera može biti i u 21h,22h ili bilo kad.Za večeru(jedino ako prije nije trening) nemoj jesti UH,već samo P+M.

            Za doručak jedi UH+P

            UH baziraj oko treninga i ujutro

            Ako ti je puls 65-75% pri trčanju slobodno trči.Ako pak preveliki pri trčanju brzo hodaj

            Comment


            • #81
              Re: Odlični savjeti za mršavljenje

              to sam rekao okvirno da jede ranije jer on pod veceru smatra jogurt! naravno da ona nemora biti tocno u 20h, moze biti i kasnije ali to sve ovisi o njegovim aktivnostima.

              Comment


              • #82
                Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                U BB-u nema večere, imaš posljednji obrok koji pojedeš prije spavanja: ako ideš spavati u ponoć onda pojedeš taj obrok u ponoć.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #83
                  Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                  Pozz
                  Zanima me da li cu smrsati ako budem vozio biciklo 1h-1,5h
                  Trcanje ne praktikujem jer sam procitao ako se nemaju odgovarajuce patike i ako se ne zna pravilna tehnika trcanja da se napravi vise stete nogama nego koristi jer svatko zna trcati nekako ali rijetko ko pravilno pa je zato bolje biciklo.

                  Comment


                  • #84
                    Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                    Dali ćeš ti mršaviti ili ne ovisi samo o jednom faktoru, a to je kalorijski deficit i mislim da to već i vrapci znadu. Možeš ti voziti biciklo i 10 sati, ali ako nije prehrana sređena, onda ti je to sve bacanje vremena u vjetar.

                    Comment


                    • #85
                      Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                      pa dobro kad bi vozia biciklo 10h sigurno bi bia u deficitu

                      Comment


                      • #86
                        Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                        evo mene sa nekim rezultatima ajmo reći
                        dakle, od 1.9. sam rekao da je dosta i krenio sam u borbu sa kliogramima.Ovdje vidite moje starije postove, ali to je bilo bez rezultata.Mislim, bilo je rezultata, dosao sam do najmanje kilograma ikad u posljednjih nekoliko godina, a to je 95.Međutim, kako je ljeto krenilo, naletile su i neke krizme, brzo sam se vratio na 102.
                        I tako, 1.9. sam imao 102.5...
                        Danas je 6.9. i imam 99.5..
                        Dakle, u 5 dana, 3 kilograma manje...
                        Sada imam pitanje, i molim vas da mi odgovorite radim li pravilno, trebam li što korigirati, hoće li mi salo visiti i tako dalje.
                        Moj cilj je doći na 85-90 kg.
                        Kakav je moj program?
                        ujutro marendam sendvić ili pahuljice ili pecivo sa čokoladom i tako dalje.
                        Nakon marendanja, trčim 10 krugova puta 300 metara od prilike.5 otrčim, mali odmor pa opet 5 i odem doma
                        Ručam što mama spremi.Doduše krenio sam bez kruha, ali zadnji dan sam ga ipak jeo
                        ona zna spremiti tjesteninu, gulaš, krumpire, mesa i ostaloga...jedem uglavnom ono što se stavi na stol jedino sam izbacio frigane kumpire i pohano meso...
                        Naravno uz ručak pojedem i mnogo salate.
                        Nakon što završim sa ručkom, lagano se odmorim pa 15-30 minuta radim sa utezima.Vježbe gledam na vašem portalu i dosta se uznojim.
                        Navečer pojedem neko voće ili popijem capijev sok bez dodanih šećera, možda puding, možda ništa ili nekoliko keksa.
                        Uglavnom tokom dana pazim da unesem svega pomalo.Šećera, ugljikohidrata i tako dalje
                        Uz prehranu prakticiram trening tako da u niti jedno doba dana nisam gladan.
                        Sada ću vam staviti rezultate pada mog treninga.Molim vas da mi kažete ako sam što pogriješio da se ispravim i imam jedno pitanje svaki dan su mi kilogrami išli prema dole, a danas mi je kilaža ista kao i jučer..Zašto?

                        evo mog padanja:
                        1.9. sam imao 102.5 kg
                        2.9. sam imao 101.6 kg
                        3.9. sam imao 100.8 kg
                        4.9. sam imao 100.2 kg
                        5.9. sam imao 99.5 kg
                        i danas, 6.9., imam 99.5 kg....zašto nema pada? hehe

                        Comment


                        • #87
                          Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                          ko prvo, prehrana ti je malo zesca katastrofa, nema to veze s prehranon
                          imas na portalu jelovnike forumasa pa si malo pogledaj da dobijes ideju kako to triba izgledat
                          viewforum.php?f=44

                          sta se tice mrsavljenja, optimalno je circa 1kg po tjednu, ako budes tako mrsavia 1kg dnevno to je nezdravo a i imat ces velikih problema sa viskon koze

                          Comment


                          • #88
                            Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                            nisam mislila da i u muškom rodu postoje takvi slučajevi

                            uff ni ne znam šta bi ti rekla prijatelju. o čemu mi ovdje pričamo, 5 dana?? 5 dana?? a brojiš ti i minute? koliko padaš na sat?

                            To enjoy freedom we have to control ourselves

                            Comment


                            • #89
                              Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                              Originally posted by sandra
                              nisam mislila da i u muškom rodu postoje takvi slučajevi

                              uff ni ne znam šta bi ti rekla prijatelju. o čemu mi ovdje pričamo, 5 dana?? 5 dana?? a brojiš ti i minute? koliko padaš na sat?


                              Nije to ništa. Moj frend je počeo voziti bajk i upisao se na kickboxing i važe se jedno 4-5 puta na dan. Već mi je sve živce popio sa time kak sad ima 2 kile više nego pred 3 sata. I ne mogu ja njemu objasniti da nek se ne obazire prema vagi nego prema ogledalu. Ali zabadava. Ima puno mišića po prirodi i njemu je u interesu da izgubi mišiće kako bi postao okretniji na treningu. A usto mu je i cilj pasti sa 110 kila na 85.

                              Uglavnom cijeli život je jeo sve kaj je došlo pod nož i sad bi to skinuo u roku mjesec dana.

                              Comment


                              • #90
                                Re: Odlični savjeti za mršavljenje

                                "Neuspjeh nije opcija."

                                Comment

                                Working...
                                X