Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ja želim masu, a uvijek mi je rezultat definicija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: ja želim masu

    Originally posted by katastrofa View Post

    Šta da mijenjam,da se napokon udebljam? Opet napominjem da imam samo 45kg na 170 cm
    Premalo proteina. Pogledaj naše jelovnike:
    http://www.building-body.com/forum/f...-Moja-prehrana
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #47
      Re: ja želim masu

      Originally posted by darios View Post
      aj ako zelis i ti mi napiši svoju prehranu
      Budim se tek oko 12:00 s obzirom da radim od ponoci do 4 ujutro.

      12:00 --- 5dcl mlijeka i 90g SCITEC MyoMaxa
      14:00 --- 2 cijela kuhana jaja, 1 jabuka i mali sendvic (crni kruh i kikiriki namaz)
      16:00 --- 200g Piletine, Puretine, nekog drugog mesa ili tunjevine, 100g rize, tjestenine ili kuhanog krompira.
      1 kapsula Mega Daily One(Vitamini i Minerali) uz rucak.
      18:00 --- 5g Jack3d (30min prije treninga)
      --- Tokom treninga pijem 700ml vode pomijesano s 30ml (1čep) Amino Liquida
      19:45 --- 5dcl vode i 90g SCITEC MyoMaxa
      20:30 --- 2 kuhana jaja (samo bjelanjak)200g Piletine, Puretine, nekog drugog mesa ili tunjevine, 100g rize, tjestenine ili kuhanog krompira.
      23:30 --- 40g Whey i 50g Maltodextrin u shake s mlijekom.
      03:30 --- 300g-400g posnog sira

      U dane bez treninga izbacim Jack3d i Amino Liquid. Inace SCITEC MyoMax sadrzi kretin, zavisi kad sam u fazi punjenja onda ga pijem 3 puta dnevno, a kada nisam onda whey i maltodextrin.
      Sto se tice posnog sira, preporucam ovaj. http://img705.imageshack.us/img705/9...sposnisir1.jpg
      Majka mi ima iskusta u mlijecnoj industriji i kaze da Mils svoje sireve proizvodi direktno od mlijeka, dok drugi npr. Dukat svoj posni sir radi od mlijeka u prahu. Nisam neki strucnjak i ne znam sto to tocno znaci, ali uglavnom ovaj posni sir od Milsa je odlican.
      Zivim sam i komplicirano mi je kuhati nekakve posebne obroke, umake ili nesto trece.
      Ovdje sigurno ima gresaka u prehrani, nastojim popraviti, ali ovo na mene djeluje jako pozitivno. 3 kilograma u 2 mjeseca. MyoMax sam tek nedavno uzeo.

      Prije 2 ipol godine.
      DSC00206.JPG

      Sada
      DSC00702(1).jpg
      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
      ----------------------------------------------------------------
      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

      Comment


      • #48
        Re: ja želim masu

        premium fino to izgleda, moga si napravit topic sa slikama (no homo)
        "What the mind believes the body achieves."

        Comment


        • #49
          Re: ja želim masu

          Ja sam te jelovnike proucila,ak vi ste tu skoro svi muski od otprilike sto kila,neznam kako da onda oskladim obroke za ovih svojih nula kila,da sve prepolovim il kako?

          Comment


          • #50
            Re: ja želim masu

            Originally posted by bot1950 View Post
            premium fino to izgleda, moga si napravit topic sa slikama (no homo)
            Mozes li mi dat link?? by the way, nemam naviku cesto se slikavati.
            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • #51
              Re: ja želim masu

              Originally posted by katastrofa View Post
              Ja sam te jelovnike proucila,ak vi ste tu skoro svi muski od otprilike sto kila,neznam kako da onda oskladim obroke za ovih svojih nula kila,da sve prepolovim il kako?
              samo prilagodis kolicinu,
              jelovnik preuzmes

              Comment


              • #52
                Re: ja želim masu

                Originally posted by Premium.Better View Post
                Mozes li mi dat link?? by the way, nemam naviku cesto se slikavati.
                http://www.building-body.com/forum/f...e-%C4%8Dlanova
                "What the mind believes the body achieves."

                Comment


                • #53
                  Re: ja želim masu

                  @katastrofa

                  ne brini ja sam ti 75 kg a kad sam bio u top formi 82 (mase) a poceo s 68 kg na 178 cm i isto imao problem nikako se udebljati pa su me zvali sjena cijelog zivota. Napisao sam negdje na pocetku posta nesto tako, pa sam krenuo u BB da ojacam i izgledam bar nekako zapazenije Dobro ti je rekao Kelly - proteini. A ne znam kakav ti je apetiti? Ja sam prvo krenuo s B vitaminima da bih uopce imao apetiti, a sve ostalo je onda krenulo, no, najbitnije, sustavno sam se hranio prema planu, dakle sve je bilo usmjereno na proteine i kalorije iz UH-a, uz vrlo vazno vitamine&minerale koje neki na zalost zanemaruju.

                  Kod tebe je vjerojatno u pitanju brzi metabolizam. E sad ti si tek krenula u teretanu. Dakle sad mozes postupno raditi na tome a ako budes slijedila principe prehrane, doci ce i rezultati, no tek za koji mjesec. To bude vidljivo. Vidi onaj moj plan prehrane, vidi od drugih, imas i na portalu i po postovima. Uglavnom koncentriraj se na 5 -6 obroka i da svaki bude nutritivno bogat s onime sto ti je potrebno. Vjezbanjem i samim slijedom plana prehrane sredit ces i metabolizam i dobiti masu.
                  Last edited by ajacoub; 02-02-12, 08:17. Reason: nadopuna
                  Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                  Comment


                  • #54
                    Re: ja želim masu

                    Originally posted by kelly View Post
                    Premalo proteina. Pogledaj naše jelovnike:
                    http://www.building-body.com/forum/f...-Moja-prehrana
                    cool Kelly
                    Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                    Comment


                    • #55
                      Re: ja želim masu

                      Originally posted by stipedinamit View Post
                      a gle 36 cm nije malo,jel ih radis sa sipkom ,bučicom?
                      bicepse radim sve sa bučicom i dvoručnim utegom
                      http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

                      Uploaded with ImageShack.us

                      Comment


                      • #56
                        Re: ja želim masu

                        Originally posted by Premium.Better View Post
                        Budim se tek oko 12:00 s obzirom da radim od ponoci do 4 ujutro.

                        12:00 --- 5dcl mlijeka i 90g SCITEC MyoMaxa
                        14:00 --- 2 cijela kuhana jaja, 1 jabuka i mali sendvic (crni kruh i kikiriki namaz)
                        16:00 --- 200g Piletine, Puretine, nekog drugog mesa ili tunjevine, 100g rize, tjestenine ili kuhanog krompira.
                        1 kapsula Mega Daily One(Vitamini i Minerali) uz rucak.
                        18:00 --- 5g Jack3d (30min prije treninga)
                        --- Tokom treninga pijem 700ml vode pomijesano s 30ml (1čep) Amino Liquida
                        19:45 --- 5dcl vode i 90g SCITEC MyoMaxa
                        20:30 --- 2 kuhana jaja (samo bjelanjak)200g Piletine, Puretine, nekog drugog mesa ili tunjevine, 100g rize, tjestenine ili kuhanog krompira.
                        23:30 --- 40g Whey i 50g Maltodextrin u shake s mlijekom.
                        03:30 --- 300g-400g posnog sira

                        U dane bez treninga izbacim Jack3d i Amino Liquid. Inace SCITEC MyoMax sadrzi kretin, zavisi kad sam u fazi punjenja onda ga pijem 3 puta dnevno, a kada nisam onda whey i maltodextrin.
                        Sto se tice posnog sira, preporucam ovaj. http://img705.imageshack.us/img705/9...sposnisir1.jpg
                        Majka mi ima iskusta u mlijecnoj industriji i kaze da Mils svoje sireve proizvodi direktno od mlijeka, dok drugi npr. Dukat svoj posni sir radi od mlijeka u prahu. Nisam neki strucnjak i ne znam sto to tocno znaci, ali uglavnom ovaj posni sir od Milsa je odlican.
                        Zivim sam i komplicirano mi je kuhati nekakve posebne obroke, umake ili nesto trece.
                        Ovdje sigurno ima gresaka u prehrani, nastojim popraviti, ali ovo na mene djeluje jako pozitivno. 3 kilograma u 2 mjeseca. MyoMax sam tek nedavno uzeo.

                        Prije 2 ipol godine.
                        [ATTACH=CONFIG]11627[/ATTACH]

                        Sada
                        [ATTACH=CONFIG]11628[/ATTACH]
                        dobra masa takav cilj i ja imam tako kao i ti ne ništa pretjerano nego da se vidi
                        http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

                        Uploaded with ImageShack.us

                        Comment


                        • #57
                          Re: ja želim masu

                          i jos vam moram napomenit da ja ne koristim nikakve dodatke prehrani i proteine a mozete mi rec di se nabavi taj vitamin B i cemu uglavnom služi?
                          http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

                          Uploaded with ImageShack.us

                          Comment


                          • #58
                            Re: ja želim masu

                            Originally posted by darios View Post
                            i jos vam moram napomenit da ja ne koristim nikakve dodatke prehrani i proteine a mozete mi rec di se nabavi taj vitamin B i cemu uglavnom služi?
                            uh, morat ces posegnuti ozbiljno za literaturom, osnova prehrane, nutricionizam. Za pocetak uz članke koje imaš na portalu pročitaj knjigu Neven Čorka: Prehrana sportaša.

                            Bilo je ovdje na forumu pod sekcijom knjige, vidi i obavezno si skini. Tamo ti je sustavno sve objašnjeno.

                            B vitamini odnosno B kompleks je izrazito bitan za ne samo zdravlje vec i sintezu proteina i kojecega, stoga je izrazito vazan

                            evo o B vitaminima s portala da ne trkeljam previse:

                            http://www.building-body.com/Zasto_t...-vitamine.html
                            Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                            Comment


                            • #59
                              Re: ja želim masu

                              Originally posted by darios View Post
                              i jos vam moram napomenit da ja ne koristim nikakve dodatke prehrani i proteine a mozete mi rec di se nabavi taj vitamin B i cemu uglavnom služi?
                              u biti si nam dao kljuc svog problema. da bi dobio misicnu masu, prvi i osnovni uvjet su proteini.

                              Za osnovno po meni sto sam i sam iskusio i citao i vidio u drugih osnovni suplementi su uz najvaznije prehranu, dodaci: proteini, aminokiseline, vitamini&minerali (sa sto jacim udjelom B vitamina, ali i drugih vita mineral).

                              UH pripravke nemas potrebe osim dexa (onaj DM-ov je odlican) i u kompleksnom obliku putem zitarica, povrca...
                              Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                              Comment


                              • #60
                                Re: ja želim masu

                                B vitamina ima u svakoj ljekarni,ja ih pijem 3 dnevno..a sad dal nešto strašno pomažu i neznam baš,kako koji dan
                                Sad ću dobit plan od nutricionista,nadam se da oni znaju šta rade,

                                Comment

                                Working...
                                X