Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hardgaineri ipak postoje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Hardgaineri ipak postoje

    Originally posted by gymobsessed View Post
    Razmisljam se da danas posle treninga uzmek moj pwo shake kao i normalno (40g dextrose) a da izbacim uh u obroku posle treninga. Znaci samo meso i povrce.. Sta mislis WTF?

    Znaci ti me savjetujes da potpuno izbacim masti osim shaku badema uz posni sir? Ali onda se prakticno svaki moj obrok svodi na meso i povrce, zar nije to nedovoljno energine za rast i oporavak misica?
    Gledaj, ako imas dnevni unos od 240g UH ( po zadnjoj računici onda si to malo posloži.
    Znaci prvi jako bitan obrok je dorucak, tu uzmes npr 70g UH ( cca 120g zobenih ) i ostane ti jos 170g UH na raspolaganju. Od tih 170g UH 40 si uzeo u dextrozi i ostalo ti je 130g UH. Neka uzmez 80g UH sat sat ipo poslije treninga opet ti je ostalo 50g UH, i to mozes iskoristiti za neke od obroka u danu...
    Tako da ne, ne mora ti svaki obrok biti P+Povrce vec malo podijeli Uh ali pametno.
    Masti sam rekao samo da bolje brojis jer ne brojis ocito ono sto ne uđe ciljano. Probaj izracunati koliko masti unosis u danu bez onih koje si naveo.

    Comment


    • Re: Hardgaineri ipak postoje

      WTF bi mogao ako nije problem staviti svoj trening nogu ovdje?
      koje vjezbe radis, serije...
      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

      Comment


      • Re: Hardgaineri ipak postoje

        Originally posted by Rijeka87 View Post
        WTF bi mogao ako nije problem staviti svoj trening nogu ovdje?
        koje vjezbe radis, serije...
        http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post942906

        Kilaze složiš po svojim mogucnostima. Svaki put kad odradiš 10x10 sljedeci trening podižeš za 5kg. Ukoliko nisi uspješno odradio sve serije i sva ponavljanja onda ponavljas trening s istom kilažom dok god ga ne odradiš.

        Što se tice rumunjskog i fleksije tu neces moci puno staviti jer ces vec biti preumoran pa radi s nekom kilažom gdje ce ti zadnja 2-3 ponavljanja biti ''za umrijeti'

        Napisati cu ovih dana bas moj kompletan trening tijela koji sam radio na masi. Tj. jedan od treninga jer bilo ih je više (ali onaj koji se meni pokazao dobar)

        Comment


        • Re: Hardgaineri ipak postoje

          Originally posted by WTF View Post
          http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post942906

          Kilaze složiš po svojim mogucnostima. Svaki put kad odradiš 10x10 sljedeci trening podižeš za 5kg. Ukoliko nisi uspješno odradio sve serije i sva ponavljanja onda ponavljas trening s istom kilažom dok god ga ne odradiš.

          Što se tice rumunjskog i fleksije tu neces moci puno staviti jer ces vec biti preumoran pa radi s nekom kilažom gdje ce ti zadnja 2-3 ponavljanja biti ''za umrijeti'

          Napisati cu ovih dana bas moj kompletan trening tijela koji sam radio na masi. Tj. jedan od treninga jer bilo ih je više (ali onaj koji se meni pokazao dobar)
          E hvala Ti
          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

          Comment


          • Re: Hardgaineri ipak postoje

            Originally posted by WTF View Post
            http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post942906

            Kilaze složiš po svojim mogucnostima. Svaki put kad odradiš 10x10 sljedeci trening podižeš za 5kg. Ukoliko nisi uspješno odradio sve serije i sva ponavljanja onda ponavljas trening s istom kilažom dok god ga ne odradiš.

            Što se tice rumunjskog i fleksije tu neces moci puno staviti jer ces vec biti preumoran pa radi s nekom kilažom gdje ce ti zadnja 2-3 ponavljanja biti ''za umrijeti'




            Napisati cu ovih dana bas moj kompletan trening tijela koji sam radio na masi. Tj. jedan od treninga jer bilo ih je više (ali onaj koji se meni pokazao dobar)
            Ej wtf samo kratak update! Ocu sto prije da budem bas shreded, tako da sak odlucio na nekih 12 dana da idem skroz bez carbs (hrana ostaje kao sto sam naveo, nema carbs cak ni pwo, ujutro meso i nuts, dobre masti u svakom obroku).

            Nakon 12 dana bez uh, imacu svake sedmice 2 carb uP dana. Ovo je tzv mauro de pasquale pristup.

            Ubacio sam 2 x sedmicno hiit posle tegova. Pwo imam 30g glutamina sa whey jer to pomaze da se popuni glikogen u misicima.

            Svi su dobrodosli da komentarisu moju prehraanu, bio bih zahvalan da cujem misljenja vas iskusnjara

            Comment


            • Re: Hardgaineri ipak postoje

              Dakle keto dijeta?

              http://www.building-body.com/forum/t...039#post944039

              U toj temi imas sve sta ti triba. A HIIT ti na ketu nebi savjetova ni u ludilu. Utezi+LI cardio ( i to cardio tipa brzo hodanje).

              Comment


              • Re: Hardgaineri ipak postoje

                Originally posted by Maximus1950 View Post
                Dakle keto dijeta?

                http://www.building-body.com/forum/t...039#post944039


                U toj temi imas sve sta ti triba. A HIIT ti na ketu nebi savjetova ni u ludilu. Utezi+LI cardio ( i to cardio tipa brzo hodanje).
                Pa nisam siguran da je identicno keto dijeti. Mislim da je velika razlika u ovom pristupu sto se fokusira na dobrima mastima. Znaci svaki obrok ima dobre masti, proteine i povrce. Cijeli ovaj pristup je razvio vrhunski olimpijski trener charles poliquin (kod osoba koje su ispod 10 % bf on ustvari preporucuje carbs pwo, a za ekstremno lean osobe cak i cijele carbs dane).

                Comment


                • Re: Hardgaineri ipak postoje

                  ti cim unosis manje od 30 gr uh ces uci u ketozu,htio ti to ili ne,jer tijelo mora od neceg energiju uzimati pa seona presalta na masti,pa mozes ti biti i na keto dijeti i unositi dobre masti

                  Comment


                  • Re: Hardgaineri ipak postoje

                    Originally posted by mate31 View Post
                    ti cim unosis manje od 30 gr uh ces uci u ketozu,htio ti to ili ne,jer tijelo mora od neceg energiju uzimati pa seona presalta na masti,pa mozes ti biti i na keto dijeti i unositi dobre masti
                    Trebalo bi ovako dosta brzo da izgubim salo nadam se. Snaga mi ni malo nije opala sto je dobro, a ima se i energije za hiit.

                    Razmisljao sam i masti malo da smanjim (jer ih imam u svakom obroku) ali nisam siguran da je dobra ideja jer dosta inenzivno treniram, bojim se da ne klonem fizicki..

                    Comment

                    Working...
                    X