Announcement

Collapse
No announcement yet.

kružni trening? nakon svakog treninga boli dio tijela? Whey protein? masne naslage na nogama?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: BB početnička pitanja!

    Zanima me da li postoje nekakva nepisana pravila po kojima se određuje kolike bi utege netko trebao dizati s obzirom na svoju dob, visinu i težinu ili staž u teretani? Odnosno, kako mogu znati koje vježbe mi idu dobro, a koje loše s obzirom na težine koje dižem?

    Comment


    • Re: BB početnička pitanja!

      Originally posted by šike View Post
      Zanima me da li postoje nekakva nepisana pravila po kojima se određuje kolike bi utege netko trebao dizati s obzirom na svoju dob, visinu i težinu ili staž u teretani? Odnosno, kako mogu znati koje vježbe mi idu dobro, a koje loše s obzirom na težine koje dižem?
      Svak gleda i radi kako njemu odgovara, svaka vježba je korisna, osim ako nije u pitanju neka bolest, neki bolovi pa da se dodatno ne pogorsaje stanje. Prvo nauči tehniku izvođenja, zatim postepeno povečaju težine kako se budeš razvija i jača.

      Zapanti da ti ego može bit najveći neprijatelj, zašto forsirati težinu i ne radit kako treba kad se s manjom težinom bolje odradi posao
      Diži kolko možeš, pročačkaj malo po portalu i forumu još, vidi šta te zanima i čitaj, više znanja-više napredka
      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

      Comment


      • Re: BB početnička pitanja!

        Uzmeš težinu sa kojom možeš napraviti desetak ponavljanja do otkaza u jednoj seriji.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • Re: BB početnička pitanja!

          Hvala vam na volji da odgovarate na dosadna početnička pitanja. Konkretno, zanima me koliki je minimum koji bi početnik (povratnik nakon višegodišnje stanke) težak 70 kg morao moći dizati u bench pressu? Obećajem, ovo je zadnje ovako glupo pitanje i neću vas više zamarati

          Comment


          • Re: BB početnička pitanja!

            moj osobni stav je da ne gledas kilazu koliko mozes dignut,nego da gledas grcit misice,to pravi bodybuilder radi,kad kazem bodybuilder,mislim na osobu koja zeli izgradit svoje tijelo,ne kazem ja da ti uzmes na bench 5 kg i napravis 50 dizanja,naravno uzmi toliko puno da te namuci ali ne utrkivaj se s drugima,stavi ploce i kad osjetis to je to,onda dizi,ako ti je pretesko spusti,izbaci plocu i nastavi s manjom,vazno je da pravilno dizes i grcis misice,postavi si jedan cilj,ne nemoguc ali blizu toga,sve sto napravis blizu tog cilja dobro je,i dobro je bit razocaran,tako ces i napredovat,jer kad bi uspio koliko si naumio napravit onda se nisi dovoljno trudio.

            eto valda te nisam zbunio,sretno

            Comment


            • Re: BB početnička pitanja!

              Ne, nisi me zbunio. Hvala na savjetima, sretno i tebi!

              Comment


              • Re: BB početnička pitanja!

                Ja na velikom pileci i onda u konzum kilu banana i derem .. svi me cudno gledaju

                Comment


                • Re: Bježanje Mišića haha

                  Jedno pitanje-dali je normalno da s 15godina se pocmu uzimati proteini i v****** u teretani..Pozz

                  Comment


                  • Re: BB početnička pitanja!

                    jel normalno sa 15god jesti piletinu?
                    I know i can be what i wanna be,
                    if i work hard at it,
                    i'll be where i wanna be
                    i know i can, i know i can <3

                    Comment


                    • Re: BB početnička pitanja!

                      Originally posted by Slavonka23 View Post
                      jel normalno sa 15god jesti piletinu?
                      ja sam cuo da se od piletine ona dole stvar moze smanjiti :$
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • Re: Bježanje Mišića haha

                        Originally posted by Fico22 View Post
                        Jedno pitanje-dali je normalno da s 15godina se pocmu uzimati proteini i v****** u teretani..Pozz
                        'vježbat' je prosta riječ? xD

                        Comment


                        • Re: Bježanje Mišića haha

                          Originally posted by Slavonka23 View Post
                          jel normalno sa 15god jesti piletinu?
                          Zašto nebi bilo normalno?

                          Comment


                          • Re: BB početnička pitanja!

                            Originally posted by Hamzzza View Post
                            ja sam cuo da se od piletine ona dole stvar moze smanjiti :$
                            a joooj 'oće se onda i meni boobs smanjiti
                            I know i can be what i wanna be,
                            if i work hard at it,
                            i'll be where i wanna be
                            i know i can, i know i can <3

                            Comment


                            • Re: BB početnička pitanja!

                              samo ako ne jedes pileca prsa

                              Comment


                              • Re: BB početnička pitanja!

                                Originally posted by Adatar View Post
                                samo ako ne jedes pileca prsa
                                a zatooo mene wtfić šopa piletinom.. on hoće da ja imam pileća prsa
                                I know i can be what i wanna be,
                                if i work hard at it,
                                i'll be where i wanna be
                                i know i can, i know i can <3

                                Comment

                                Working...
                                X