Announcement

Collapse
No announcement yet.

kružni trening? nakon svakog treninga boli dio tijela? Whey protein? masne naslage na nogama?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: BB početnička pitanja!

    To su majice za PL:

    http://www.building-body.com/forum/t...rlifting-majce
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • Re: BB početnička pitanja!

      Dakle ovako, imam masnog tkiva na stomaku (želucu) i sad me zanima dali ja trebam smršavit pošto treniram powerlifting ili ne?
      Jer koliko vidim svi powerlifteri imaju malo masnoga na stomaku. Ili se to s vremenom treniranja povuče?
      Hvala.

      Comment


      • Re: BB početnička pitanja!

        Originally posted by Norco View Post
        Dakle ovako, imam masnog tkiva na stomaku (želucu) i sad me zanima dali ja trebam smršavit pošto treniram powerlifting ili ne?
        Jer koliko vidim svi powerlifteri imaju malo masnoga na stomaku. Ili se to s vremenom treniranja povuče?
        Hvala.
        inače, želuDcu

        šalim se, meni je prijatelj powerlifter, ostvario je dobre uzastopne rezultate na natjecanjima državne i europske razine, čovjek ima 130 kila i naravno da ima sala, no njemu to nije tolko bitno jer je njima snaga daleko najbitnija. To bi li trebao skinuti to salo ili ne, mislim da je to na tebi, ako ti smeta- skineš ga, ako ne- nek stoji, ne mislim da ce imat nekog negativnog (ni pozitivnog) učinka na tvoje performanse kao dizač utega. Dakle, stvar je u tebi.
        Živio
        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

        Comment


        • Re: BB početnička pitanja!

          Powerlifteri imaju salo zato da bi in kosti mogle podnit velike težine.
          "What the mind believes the body achieves."

          Comment


          • Re: BB početnička pitanja!

            Originally posted by Aquila_hr View Post
            inače, želuDcu
            šalim se, meni je prijatelj powerlifter, ostvario je dobre uzastopne rezultate na natjecanjima državne i europske razine, čovjek ima 130 kila i naravno da ima sala, no njemu to nije tolko bitno jer je njima snaga daleko najbitnija. To bi li trebao skinuti to salo ili ne, mislim da je to na tebi, ako ti smeta- skineš ga, ako ne- nek stoji, ne mislim da ce imat nekog negativnog (ni pozitivnog) učinka na tvoje performanse kao dizač utega. Dakle, stvar je u tebi.
            Živio
            Ne smeta mi jer mi ne visi pa se ne primjeti toliko.
            Meni je također snaga bitna, iz razloga jer želim biti jak, a i novi sam u powerliftingu zanima me taj sport.
            Hvala ti na odgovoru i živio.

            Originally posted by bot1950 View Post
            Powerlifteri imaju salo zato da bi in kosti mogle podnit velike težine.
            Znači jačina kostiju ima veze sa salom ako sam dobro primjetio?
            Hvala ti na odgovoru.

            Comment


            • Re: BB početnička pitanja!

              Ne, ne, nema jačina kostiju veze sa salom, nego kad imaš sala (powerlifteri npr.) onda je manje opterećenje na kosti.
              "What the mind believes the body achieves."

              Comment


              • Re: BB početnička pitanja!

                Masa = snaga
                Definicija = slabić
                Naravno ne govorim o masivnim ili definiranim ljudima vec o prehrani...
                Ukoliko pozelis skidati špek ( definicija ) pozdravi se sa snagom, naime jako brzo izgubis snagu u fazi defkanja a kad krenes na masu jako ju sporo vracas.. tako da ukoliko se bavis PL-om mani se defkanja i hvataj se dobre maščobe i dobrih UH-a popratno proteinima...

                Comment


                • Re: BB početnička pitanja!

                  bot1950 - Okej je, skuzil sam sad.

                  WTF - Tako sam si i ja mislio kako si i sam reko.

                  Dečki, Hvala vam.

                  Comment


                  • Re: BB početnička pitanja!

                    Dal u skoli smijem da cijepam buhtlu sa kremom(oko 400g ima u njoj) i strudlu sa makom ?
                    Znam za krem ugl sve, ali za mak dal ona valja sta ? na masi sam, ektomorf.

                    Comment


                    • Re: BB početnička pitanja!

                      ne.
                      ........

                      Comment


                      • Re: BB početnička pitanja!

                        Imaš u skoli valjda pileći sedvič

                        Comment


                        • Re: BB početnička pitanja!

                          Ma imam i jedem ga redovno, nego uvijek dopunim necim slatkim, zato pitam za ovo, jer obicno volim da znam sta jedem..

                          Comment


                          • Re: BB početnička pitanja!

                            ako ti malo jedan pileči uzmi još jedan

                            Comment


                            • Re: BB početnička pitanja!

                              Originally posted by Viper View Post
                              ako ti malo jedan pileči uzmi još jedan
                              jedem 2 dupla hahahh, al moram šećera da okusim il sam down

                              Comment


                              • Re: BB početnička pitanja!

                                Originally posted by Iron M. View Post
                                jedem 2 dupla hahahh, al moram šećera da okusim il sam down
                                uzmi bananu,jabuku,breskvu .

                                Comment

                                Working...
                                X