Announcement

Collapse
No announcement yet.

kružni trening? nakon svakog treninga boli dio tijela? Whey protein? masne naslage na nogama?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: BB početnička pitanja!

    Originally posted by Zvonimir Brle View Post
    Pozz svima zanima me kategorija classic bodybuilding-a. Uskoro krećem u teretanu i zanima me koja je razlika u vježbanju za razliku od klasičnog bb-a ?
    Nema razlike u vježbanju, razlika je samo u poziranju.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • Re: BB početnička pitanja!

      A zašto se onda od classic natjecatelja traži atletska građa , a od bb ajmo reći teže kategorije masivnost i simetrija.
      Classic bilderu nisu tako veliki kao ovi drugi.

      Comment


      • Re: BB početnička pitanja!

        Originally posted by Zvonimir Brle View Post
        A zašto se onda od classic natjecatelja traži atletska građa , a od bb ajmo reći teže kategorije masivnost i simetrija.
        Classic bilderu nisu tako veliki kao ovi drugi.
        Ako nemaš dovoljno kila za BB onda ideš u classic.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • Re: BB početnička pitanja!

          Hmm msm da to nije baš istina, pa možeš otići onda u lakšu kategoriju bb-a.
          Sandi Imerović je rekao da se u classicu traži atletska građa , a ne tolika masivnost !

          Comment


          • Re: BB početnička pitanja!

            Originally posted by Zvonimir Brle View Post
            Hmm msm da to nije baš istina, pa možeš otići onda u lakšu kategoriju bb-a.
            Sandi Imerović je rekao da se u classicu traži atletska građa , a ne tolika masivnost !
            A što ti je kelly rekao? "Ako nemaš dovoljno kila za BB onda ideš u classic." to je onda ta atletska građa. Juniori u pravom BB-u imaju preko 90kg.

            Comment


            • Re: BB početnička pitanja!

              Dosta ljudi ne kuzi to. Al razlika klasika i BB-a nije u tome- ''e on nema genetiku da se jako nabilda pa ide i classic'' . Classic je ogranicen i visinom i tezinom dok bb ima samo tezinske kategorije, ali jedan tipicno BB gradjeno natjecatelj i da ''skine kile'' tj da ima kilazu ogranicenu visinom za svoju classic kategoriju on i dalje nece bit dobar klasicar jer jednostavno nema takvu gradju...

              btw u juniorima vani inace ima i classic juniori, nas natjecatelj Danijel Crnoja je ove godine na europskom nastupao upravo u classicu juniorksom..

              Comment


              • Re: BB početnička pitanja!

                Puno hvala, znači princip treninga je jednak

                Comment


                • Re: BB početnička pitanja!

                  Evo pitao sam Ronija da nam objasni razliku bildera i klasičara:

                  "razlika, pa klasicari bi trebali izgledati kao bberi nekada iz zlatne ere, slicno kao Zane i ta skola..da pojednostavim..za klasicara je bitan taj x izgled, mali struk, izrazajan midsection pod obavezno, sto izrazajnije separacije...relax im je najbitnija poza, pa straznji pa cetvrtine...ujednacenost, proporcije, simetrija..pojacana tvrdoca i suhoca, to su sve trazene odlike....masu ljudi zbog vage odu u classic ali njihov izgled nije za tu kategoriju, to je vrlo cesto vidljiva pojava i kod nas."

                  Hvala Roniju.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • Re: BB početnička pitanja!

                    Meni su klasičari osobno draži jer ne želim nikako masivnost barem ne kao oni 110+ kg.
                    Iako motivacija su uvijek pro BB

                    Comment


                    • Re: BB početnička pitanja!

                      Da li je dobro uzeti univerzalnu spravu za vježbanje(mini teretanu) i ovu bench klupu http://www.takolako.rs/user/include/...upa1035_1V.gif(naravno sa šipkom i pločama) ili je dovoljno sam jedno od ovoga jer na obadvoje možeš raditi iste vježbe.

                      Unaprijed hvala svima za pomoć.

                      Comment


                      • Re: BB početnička pitanja!

                        Originally posted by Dujewii View Post
                        Da li je dobro uzeti univerzalnu spravu za vježbanje(mini teretanu) i ovu bench klupu http://www.takolako.rs/user/include/...upa1035_1V.gif(naravno sa šipkom i pločama) ili je dovoljno sam jedno od ovoga jer na obadvoje možeš raditi iste vježbe.

                        Unaprijed hvala svima za pomoć.
                        To si već ovdje pitao:
                        http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post911157

                        Jesi senilan ili zajebavaš?
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: BB početnička pitanja!

                          Ja ne vidim to pitanje, ali nema veze.

                          Comment


                          • Re: BB početnička pitanja!

                            Ako vježbam pon sri i pet mogu li je voziti biciklu i tim danima a i ovim drugim, osim sub i ned, znači mogu li vozit biciklu i uto i čet kad mi je odmor od vježbanja?

                            Comment


                            • Re: BB početnička pitanja!

                              dan odmora ti treba za one misice koje si vjezbao, ako si vjezbao ramena, biciklizam ti nece pokvariti odmor. ali ako vjezbas noge, predahni malo...
                              samo povecaj unos UH i P i bit ce dobro
                              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                              Comment


                              • Re: BB početnička pitanja!

                                Pozdrav, gledoa sam po internetu nesto o benchu itd i naidjem na "bench majice",i vidim da spominju da te majice pomazu da se digne veca tezina i sl., moze li mi neko objasniti nesto vise o njima, nasao sam neke clanke na engleskom ali ne razumijem bas sve najbolje, znaci, kakve su to majice ? kako majica moze pomoci da se digne veca tezina ? hvala unaprijed

                                Comment

                                Working...
                                X