Announcement

Collapse
No announcement yet.

kružni trening? nakon svakog treninga boli dio tijela? Whey protein? masne naslage na nogama?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: BB početnička pitanja!

    Cilj je ić do otkaza, kako u serijama tako u ponavljanjima.

    Švarceneger je zna radit i do 20 serija za jednu mišićnu skupinu, kako bi pogodija svako pojedino vlakno u njemu
    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

    Comment


    • #62
      Re: BB početnička pitanja!

      jel mogu u pwm-u stavit mass gainer + kreatin?

      Comment


      • #63
        Re: BB početnička pitanja!

        DA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Comment


        • #64
          Re: BB početnička pitanja!

          Originally posted by Aquila_hr View Post
          Cilj je ić do otkaza, kako u serijama tako u ponavljanjima.

          Švarceneger je zna radit i do 20 serija za jednu mišićnu skupinu, kako bi pogodija svako pojedino vlakno u njemu
          e i švarci je trenira natural tako da su mu misicne skupine bez problema trpile ovakav napor i oporavljale se... koje su ovo bedastoce, da on napravi sto i svarci ne bi hoda pet dana

          Comment


          • #65
            Re: BB početnička pitanja!

            Originally posted by gigi01 View Post
            e i švarci je trenira natural tako da su mu misicne skupine bez problema trpile ovakav napor i oporavljale se... koje su ovo bedastoce, da on napravi sto i svarci ne bi hoda pet dana
            Pa nego kako nego natural ?

            Stvarno ljudi ,nemojte laprdati ..nije isto švarci koji se pucao 5 i više grama testa tjedno i neki natural koji je u početcima.

            Comment


            • #66
              Re: BB početnička pitanja!

              Originally posted by bilder18 View Post
              Pa nego kako nego natural ?

              Stvarno ljudi ,nemojte laprdati ..nije isto švarci koji se pucao 5 i više grama testa tjedno i neki natural koji je u početcima.
              hehehehe, najzesce kad san mu cita biografiju, navodi da mu je pri pocetku treniranja neki ljekarnik bi najbolji prijatelj... hehehehe

              Comment


              • #67
                Re: BB početnička pitanja!

                Da da to sam i ja pročitao. Vrištao sam od smijeha ..hahaha

                Comment


                • #68
                  Re: BB početnička pitanja!

                  pozz svima , imam par pitanja, ja bih htjeo radit trening snage i eksplozivnosti kod kuce, znaci bez teretane, e sad raspolazem jednim utegom sa sipkom od 30 kila , jednom klupom, imam i za zgibove radit... sad racunam jos + sa svojim tjelom kao osloncem i imam volju ... totalno sam nabrijan ... zelim postic snagu i malo mase al da nebudem pre trom za kretanje... i zelim jos malo vise razvit ruke i prsa al neam za ruke tegove...

                  Comment


                  • #69
                    Re: BB početnička pitanja!

                    Ovako kod kuće imam klupu za bench i u mogućnosti sam izvođenje ravnog i kosog benca.Inače radim te dvoje vježbe po 3 serije i onda razvlačenja,potisak bučicama i još jednu vježbu kojoj neznam ime.E sad glavno što me zanima je to jel mi previše tih 5 vježbi za prsa po 3 serije i trebam li smanjiti nekako te vježbe ali više serija staviti i kako ? ako može netko da preporuči kako da najbolje pogodim cijela prsa ?

                    Comment


                    • #70
                      Re: BB početnička pitanja!

                      Originally posted by Super Junior View Post
                      Ovako kod kuće imam klupu za bench i u mogućnosti sam izvođenje ravnog i kosog benca.Inače radim te dvoje vježbe po 3 serije i onda razvlačenja,potisak bučicama i još jednu vježbu kojoj neznam ime.E sad glavno što me zanima je to jel mi previše tih 5 vježbi za prsa po 3 serije i trebam li smanjiti nekako te vježbe ali više serija staviti i kako ? ako može netko da preporuči kako da najbolje pogodim cijela prsa ?
                      Ovo su super vježbe za prsa. I 15 radnih serija je čisto dovoljno za prsa. Neki čak preporučuju između 12 i 15. Gledaj da svaku radnu seriju odradiš taman. Da ti nebude prelagano,i da sljedeće ponavljanje poslije kraja bude otkaz.

                      Ovakav tvoj trening bi trebao dobro pogoditi prsa. Još ako možeš ubaci gironda dipse ,a izbaci jedan od potisaka bučicama.

                      Comment


                      • #71
                        Re: BB početnička pitanja!

                        Još sam ja svjež u svemu ovome pa da pitam...

                        Počeo sam primjenjivati (A i B) PROGRAM nakon nešto više više od mjesec dana random vježbi u teretani kako mi je preporučio fitnes trener (kako bi ojačao sve mišiće).
                        Program 'A' se sastoji od vježbanja nogu, ramena, triceps, trbuha
                        Program 'B' se sastoji od vježbanja prsa, leđa, bicepsa, trbuha

                        E sad..ja u širokom luku izbjegavam radit Leg press<-ovak izgleda položaj na toj spravi
                        ps U toj skupini vježbi najteže mi ide Potisak na klupi :O mada tu vježbu nisam ni pogledao u onih prvih mjesec dana u teretani...

                        Vaši komentari na Leg press...i da li postoji neka alternativa toj vjezbi?

                        Hvala

                        Comment


                        • #72
                          Re: BB početnička pitanja!

                          Zašto izbjegavaš leg press ?

                          Iskreno,ovaj plan treninga mi se nimalo nesviđa. Zašto ne uzmeš Starting Strenght ili klasičan split.

                          Comment


                          • #73
                            Re: BB početnička pitanja!

                            Originally posted by bilder18 View Post
                            Zašto izbjegavaš leg press ?

                            Iskreno,ovaj plan treninga mi se nimalo nesviđa. Zašto ne uzmeš Starting Strenght ili klasičan split.
                            Pa navodno nije dobro za kralježnicu...

                            Znaš šta mi je super kod tog njegovog programa...to što na papiru imam upisane brojeve sprava koje trebam napravit..a tamo gdje se koriste bučice i sl. pitam nekog sa strane kak se radi ta vježba.
                            Ja sam samo napisao koji se mišići rade u ta dva programa, nisam napisao koje sprave točno radim...kako si ti već zakljucio da je loš?
                            Budem si kasnije pročitao to što si naveo gore.

                            Comment


                            • #74
                              Re: BB početnička pitanja!

                              Neznam,leg press iliti preša je po meni jako dobra vježba. Kralježnica mi je cijelo vrijeme fiksirana.

                              Ima ovdje mnogo programa ,također na netu isto pa potraži. Također postoji na portalu članci kako napraviti svoj program,ali pošto si početnik uzmi Starting Strenght i rokaj . Na mom blogu na forumu imaš prevedeno cijele upute na Hrvatski!

                              Comment


                              • #75
                                Re: BB početnička pitanja!

                                VAŽNOO!!!!!!!!!!!

                                Ja sam vec dugo na forumu i svaki dan nesto citam. I sad kad zelim komentirati neki post mi kaze:

                                roundtable212, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

                                Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
                                If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

                                ŠTA SU ME ADMINI BLOKALI ILI ??? JEL SE TO I VAMA DOGAĐALO??

                                Comment

                                Working...
                                X