Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Dinč vlaknaste Uh ne računaš, tj oduzimaš od ukupno. Znači ako u kupusu ima 3gr vlaknastih UH, ne računaš. Ako u šampinjonima ima 10UH od kojih su 4 vlakna, računaš 6.
    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by Dača View Post
      Siguran sam da neće... Dapače...

      Jamačno će ti goditi... Ja to rokam pune tanjire....

      Evo ti slike jedne moje večere od letos... Jedem koliko mogu, ne brojim kalorije, a mršavim....

      [ATTACH=CONFIG]17308[/ATTACH]
      ok onda,necu ni unosit na myfitnesspal-u i prestat se zamarat s time ,znam da iz povrca se izvlace najvise vlakna ali *****i sam frik sto se kcal i makrosa tice haha

      btw. super lagan obrok, ja lično bi stavio jos avokado unutra
      https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
      http://instagram.com/dinc_94
      http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
      myprotein code: MP24017174

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by Megara View Post
        Dinč vlaknaste Uh ne računaš, tj oduzimaš od ukupno. Znači ako u kupusu ima 3gr vlaknastih UH, ne računaš. Ako u šampinjonima ima 10UH od kojih su 4 vlakna, računaš 6.
        Ajd objasni malo ovo...



        Šampinjoni sveži:
        Nutritivne vrednosti za 100 g
        Kalorija: 16 kcal
        Proteina: 2.3 g
        UH: 1 g
        Masti: 0.4 g
        Ako na 100 g ima 1 UH, onda je taj 1g UH = 1 g vlakna.... Znači ne računaš ništa...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by Dača View Post
          Ajd objasni malo ovo...




          Ako na 100 g ima 1 UH, onda je taj 1g UH = 1 g vlakna.... Znači ne računaš ništa...
          ja mislim da je megara to figurativno rekla
          https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
          http://instagram.com/dinc_94
          http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
          myprotein code: MP24017174

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            ma lupila sam za šampinjone joooooooooooooooooooooooooooooooooj

            Dinč skonto si vlakna se ne računaju ili odizimaju.










            kreatin se uzima po 5gr. žumanjci su super.


            hihihihi
            ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

            "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Ja mislin da bi neki ljudi tribali malo vise izlazit i konzumirat opojna sredstva a malo manje bit na forumu subotom navecer.
              Takodjer, ako ima koja dobra dusa koja bi meni financirala izlazak i opojna sredstva, nek se javi u inbox. Zauzvrat saljem snimku deadlifta od 210kg.

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Batice, ako misliš na mene, ja bih to voleo... Mislim, našao bih ja i curu, al' mi žena brani...
                Last edited by Dača; 02-03-14, 00:27.
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Necemo mi njoj rec. Provali pricu da ides na Jadran ovo ljeto, kao seminar o bodibildingu ovo ono, pa cemo seminarit po klubovima citave noci.

                  Inace, post se odnosia i na domagoja i dinca, i MEGARU i premiuma. Na mene takodjer

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by Maximus1950 View Post
                    Necemo mi njoj rec. Provali pricu da ides na Jadran ovo ljeto, kao seminar o bodibildingu ovo ono, pa cemo seminarit po klubovima citave noci.

                    Inace, post se odnosia i na domagoja i dinca, i MEGARU i premiuma. Na mene takodjer
                    Nema izlazaka dok se pripremam za Olympiu, sorry.
                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      I ponekad se osećam baš bezveze kad izađem, svi imaju devojke, osim mene...
                      Pivo za masu, rakija za defku...

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by Maximus1950 View Post
                        Necemo mi njoj rec. Provali pricu da ides na Jadran ovo ljeto, kao seminar o bodibildingu ovo ono, pa cemo seminarit po klubovima citave noci.

                        Inace, post se odnosia i na domagoja i dinca, i MEGARU i premiuma. Na mene takodjer
                        pošteno, iako u svoju obranu moram reći da sam bio bolestan ovaj tjedan, i da ne pričam o prehrani
                        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                        Fak me, right?

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Ja sam danas odradio dobar trening i ne ide mi se nigdje.

                          Napravio sam prvi zgib.
                          I bilo je *****o teško. Zasad ne mogu zamisliti da još radim sa opterećenjem.
                          Ustvari i radim, mojih 190 cm i 105 kg je dovoljno opterećenje.

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by Premium.Better View Post
                            Nema izlazaka dok se pripremam za Olympiu, sorry.
                            Oprosti Arnolde, nisan te pripozna!

                            Originally posted by Dača View Post
                            I ponekad se osećam baš bezveze kad izađem, svi imaju devojke, osim mene...
                            A sta ce ti, nama se ionako piso ne dize. Previse kreatina...

                            Originally posted by domagoj View Post
                            pošteno, iako u svoju obranu moram reći da sam bio bolestan ovaj tjedan, i da ne pričam o prehrani
                            Evo kako san ja tvoj post vidia: "Kme kme kme prehrana"

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              U mirin?

                              [ATTACH=CONFIG]17311[/ATTACH]
                              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                              ----------------------------------------------------------------
                              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                koji maslac od kikirikija valja?
                                znam da su neki forumasi (maximus? megara?) poprilicno hvalili određene kikiriki maslace, ali se ne sjecam koje

                                Comment

                                Working...
                                X