Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Pozdrav, evo da pitam šta mislite o ovome...naime kad sam krenuo imao sam 118kg. Trenutno imam 105,5kg te sam visok 188. Moja prehrana izgleda ovako;

    1. 100g zobenih + mlijeko ( probo sam s vodom ali nejde) ili 1x razeno pecivo+ 15dkg purece salame te 1 snita sira
    2. Light jogurt ili neko voce
    3. Piletina ili puretina (250g) i 100-120g riže uz zelenu salatu ili ciklu (nekad stavim povrće na maslinovo ulje?...vikendom ribu, krumpir i blitvu najčešće.
    4. Isto ko 3. Samo bez riže
    5. Posni i papriku ili posni i šaku badema ili posni pomjesam sa malo jogurta bar da lici na sir i vrhnje ( sam posni bez ičega vise nemrem jesti ).

    Zanima me vaše mišljenje o ovome te me zanima dal mogu sljedece ubaciti. Frend mi je reko da stavi 2 sake zobenih, jednu šaku smrznutog šumskog voća , mjericu do dvije wheya te 3dl mlijeka( sve izmixa). To bi jeo umjesto prvog obroka. Unaprijed hvala.

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by Megara View Post

      in other news, počela sam IFat. od 12h do 20h jedem, jel to ok? makrosi 120P 150C 60F (mislila sam makrose držati tako još malo pošto i dalje gubim, sporo ali gubim, pa kasnije ubaciti i jedan HIIT? i malo srezati.)

      samo mi nije jasno, zašto neki govore npr jedan dan fastanje, pa onda 2 dana normalno, ili ne fast na teži trening dan, i tako te varijacije? zažto to, mogu li čitavu ovu sedmicu da se hranim od 12h-20h?? kako vi?

      eto, dajte svoja mišljenja, prvenstveno triplez i gluteus maksimus, ali i ostali. pusa :*
      Evo jedno žensko mišljenje..HIIT nikako, to bi bila velika šteta koju bi teško popravila..to ti je već Maximus sve lijepo objasnio, slažem se u potpunosti..

      Nadalje, makrosi su ti već dosta srezani..koliko si već na dijeti i imaš li kakav plan do kada bi trebala biti gotova? Koliki ti je TDEE?

      Ne znam hoćeš li uspjeti sa IF-om..ja sam to isto bila prije probala i nikako mi nije odgovaralo..je, tipa ako se dignem kasno jer nemam obaveza pa mi do 12h vrijeme brzo prođe, ali npr. kad se moram dignuti u 7h i još imam obaveza do 12h mi je previše...ali, to ćeš sama vrlo brzo uvidjeti..možda ti nisi tip osobe kao ja koja glad zavarava malim, ali učestalim obrocima

      Također, pred kraj bi trebala ubaciti cardio..e sad, koliko, što i kada ovisi prvenstveno o tome kako ide rezanje, do kada planiraš biti gotova i kakvi su ti macrosi..
      Simplify.

      There are no shortcuts to any place worth going.

      ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
      HARDER.


      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by Dinč View Post
        A koja ti je svrha tog zelenog šejka? Zbog vitamina i minerala ili neceg treceg?
        Originally posted by Gogeta View Post
        Vjerojatno da ga zasiti, a ima malo kalorija.
        Sinoc san isa odgovorit al internet mi je bia ocajan pa san odusta. I nekim cudom san lajka gogeti post. Moj mobitel te voli! Uglavnom, obrok je lagan, al svejedno ima priko tih famoznih 35kcal i vrlo vjerojatno me izbaci iz fasta, tako da mi i nebi imalo bas smisla "budit" glad tako mizernim obrokom da veliki obrok ne slijedi nakon nekih pola sata. Dinc je dobro uboa poantu...

        Originally posted by Megara View Post
        ma nije baš tako sporo, mislim da ode oko 300-400gr za sedmicu, ne znam, kupila sam danas vagu pa ćemo vidjeti preciznije (btw ja imam ogromne oscilacije u težini, kad sam krenula nakon 3 sedmice sam bila u plusu 2kg i napravim refeed i ode 2.8 kg znači haos ), ugl meni je ovo vrh, nemam nikakvih problema ni sa psihom ni ništa, ufitavam i nemam cravingse, headstrong sam i mentally unstoppable

        najbitnije je meni da ja ne padam u liftovima, čak i napredujem, babysteps ali napredujem
        Cekaj, sad san malo zbunjen. Jesi ti dosla ovdi po savjet ili se pohvalit kako ti savrseno ide na dijeti(a da te niko nista o tome nije pita naravno)?

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by Maximus1950 View Post
          Sinoc san isa odgovorit al internet mi je bia ocajan pa san odusta. I nekim cudom san lajka gogeti post. Moj mobitel te voli! Uglavnom, obrok je lagan, al svejedno ima priko tih famoznih 35kcal i vrlo vjerojatno me izbaci iz fasta, tako da mi i nebi imalo bas smisla "budit" glad tako mizernim obrokom da veliki obrok ne slijedi nakon nekih pola sata. Dinc je dobro uboa poantu...



          Cekaj, sad san malo zbunjen. Jesi ti dosla ovdi po savjet ili se pohvalit kako ti savrseno ide na dijeti(a da te niko nista o tome nije pita naravno)?
          Mozes odat tajni recept ako nije problem? ostao sam zainteresiran moram priznat

          sent from my nokia 3410
          https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
          http://instagram.com/dinc_94
          http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
          myprotein code: MP24017174

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Originally posted by Dinč View Post
            Mozes odat tajni recept ako nije problem? ostao sam zainteresiran moram priznat
            Hahah ma nema tajne. U principu ubacin sve sta iman doma od voca i povrca. Jabuke, banane, narance, (stara je nedavno kupila kivi i jagoda pa san i to utrpa), od povrca cikla, mrkva, zelena salata i neman pojma jos neko zelenilo je bilo. I malo meda.

            Ka sta vidis nista posebno. Meni se jednostavno neda gubit vrime na ciscenje i zvakanje voca i povrca i kad san u zurbi, to cu i preskocit. Ovako, stoji u hladnjaku, natocin casu i eksam.

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by Maximus1950 View Post
              Hahah ma nema tajne. U principu ubacin sve sta iman doma od voca i povrca. Jabuke, banane, narance, (stara je nedavno kupila kivi i jagoda pa san i to utrpa), od povrca cikla, mrkva, zelena salata i neman pojma jos neko zelenilo je bilo. I malo meda.

              Ka sta vidis nista posebno. Meni se jednostavno neda gubit vrime na ciscenje i zvakanje voca i povrca i kad san u zurbi, to cu i preskocit. Ovako, stoji u hladnjaku, natocin casu i eksam.
              Hmmm zvuci zanimljivo, bas cu isprobat taj vitaminski "koktel". Makar cu radije pojest vocku nego popit cisto da me vise zasiti ali ovo nije uopce lose. Tnx

              P.S. ubaci si malo đumbira isto, dobar je za imunitet. Cak i režanj češnjaka,nevjerujem da ce se osjetit u tolikoj kolicini mjesavine.

              sent from my nokia 3410
              https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
              http://instagram.com/dinc_94
              http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
              myprotein code: MP24017174

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Sta vise sastojaka to bolje... Đumbir je odlican, al tribalo bi ga prvo i kupit. A cesnjak se ne usudin stavit. Mozda jednog dana...

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by Maximus1950 View Post
                  Sta vise sastojaka to bolje... Đumbir je odlican, al tribalo bi ga prvo i kupit. A cesnjak se ne usudin stavit. Mozda jednog dana...
                  Znam prijatelja koji svako jutro proguta režanj cesnjaka. Dakle, nezvace nis od toga tako da niti nema problema sa zadahom .ja nisam isao u takvu egzibiciju (mozda i hocu ali ne jos). Isprobavao sam svasta,pio sirova jaja od prepelica, pio caj od nekih bobica al nesjecam se tocno od kojih, pio magnezijev klorid i jedino za njega mogu reci da sam osjetio neke promjene. Unazad par godina sam imao enormne grceve u nogama,dok bi spavao znao me uhvatit grc u listu i takvu bol nemogu opisat. Pa sam poceo pit magbezijev klorid i preporodio sam se iskreno. Ali sad ga nepijem jer sam dosta togao procitao da to nije cist klorid vec dosta los proizvod toga (kupio sam ga u bio&bio ducanu) . Ali sa grcevima vise nemam problema hvala bogu. Definitivno cu isprovat ovo sa mjesavinom voca i povrca, nista lose nemogu s tim napravit vec samo dobrobit za tijelo

                  sent from my nokia 3410
                  https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                  http://instagram.com/dinc_94
                  http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                  myprotein code: MP24017174

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by Maximus1950 View Post
                    Sinoc san isa odgovorit al internet mi je bia ocajan pa san odusta. I nekim cudom san lajka gogeti post. Moj mobitel te voli! Uglavnom, obrok je lagan, al svejedno ima priko tih famoznih 35kcal i vrlo vjerojatno me izbaci iz fasta, tako da mi i nebi imalo bas smisla "budit" glad tako mizernim obrokom da veliki obrok ne slijedi nakon nekih pola sata. Dinc je dobro uboa poantu...
                    Share the love!

                    Uskoro mi kreće definicija. Jedva čekam.

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      gavranka što si jelly ?

                      maksimus: eno sad. došla po savjet oko IF-a


                      najveći mi je problem sa krčanjem crijeva. (srs) ja u čitaonici, sve tiho, sve se čuje, danas sam morala prekinuti fast u pola 11 zbog toga -.-
                      ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                      "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by Megara View Post
                        gavranka što si jelly ?
                        Haha, a na što..ja još malo pa gotova sa defkom, a gdje si ti


                        Originally posted by Megara View Post
                        najveći mi je problem sa krčanjem crijeva. (srs) ja u čitaonici, sve tiho, sve se čuje, danas sam morala prekinuti fast u pola 11 zbog toga -.-
                        Rekla bih ti da sam ti rekla, ali pošto ne mogu, napisat ću ti: Rekla sam ti!

                        To je samo početak tvojih problema, vidjet ćeš
                        Simplify.

                        There are no shortcuts to any place worth going.

                        ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                        HARDER.


                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          I beg to differ
                          ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                          "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by gavranka View Post
                            Haha, a na što..ja još malo pa gotova sa defkom, a gdje si ti
                            Pics or gtfo! To vridi za obje.

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by Maximus1950 View Post
                              Pics or gtfo! To vridi za obje.
                              Zaboravljaš
                              Simplify.

                              There are no shortcuts to any place worth going.

                              ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                              HARDER.


                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Rekla si da si pri kraju, a slike su bile prije 2 tjedna.
                                Razlika bi se trebala vidjeti.

                                Comment

                                Working...
                                X