Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by FcB View Post
    koji maslac od kikirikija valja?
    znam da su neki forumasi (maximus? megara?) poprilicno hvalili određene kikiriki maslace, ali se ne sjecam koje
    Myprotein smooth.

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by FcB View Post
      koji maslac od kikirikija valja?
      znam da su neki forumasi (maximus? megara?) poprilicno hvalili određene kikiriki maslace, ali se ne sjecam koje
      myprotein-peanut-butter-1kg-60kn-slika-28785583.jpg
      ....
      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
      ----------------------------------------------------------------
      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by Maximus1950 View Post
        Evo kako san ja tvoj post vidia: "Kme kme kme prehrana"
        evo kako ja vidim tvoje zadirkivanje: "ostao sam doma u subotu, pa ću zadirkivati jadnike kao što sam i ja"
        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by Maximus1950 View Post
          Necemo mi njoj rec. Provali pricu da ides na Jadran ovo ljeto, kao seminar o bodibildingu ovo ono, pa cemo seminarit po klubovima citave noci.

          Inace, post se odnosia i na domagoja i dinca, i MEGARU i premiuma. Na mene takodjer
          hahahha valja odmorit tu i tamo . barem sam pogledao nesto od arnold classic-a... i naravno sad sam gladan... :S
          https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
          http://instagram.com/dinc_94
          http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
          myprotein code: MP24017174

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            ja slabo izlazim subotom....petkom izlazim
            ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

            "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              U ponediljak mi dolazi 2kg peanut buttera. Sudeci po tome koliko je prosli put trajalo pakiranje od 1kg, miran san iducih 10 dana...

              @domagoj: ja san za izlazak svaku vecer, al ko ce to sve isfinancirat

              EDIT:
              Originally posted by Megara View Post
              ja slabo izlazim subotom....petkom izlazim
              Petak dan za metak?
              Last edited by Maximus1950; 02-03-14, 00:48.

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Originally posted by Premium.Better View Post
                [ATTACH=CONFIG]17314[/ATTACH]
                ....
                jel to isti ovaj sa shopa?

                http://www.building-body.com/shop/my...ja-1-kg?page=5

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by Maximus1950 View Post
                  U ponediljak mi dolazi 2kg peanut buttera. Sudeci po tome koliko je prosli put trajalo pakiranje od 1kg, miran san iducih 10 dana...

                  @domagoj: ja san za izlazak svaku vecer, al ko ce to sve isfinancirat
                  sve mi je jasno, još ja uzeo whey (5kg) i bcaa (1kg). da nije piletina jeftina ovdje, ne znam šta bi jeo
                  The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                  Fak me, right?

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    @FcB - identicni.....
                    https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                    http://instagram.com/dinc_94
                    http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                    myprotein code: MP24017174

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by domagoj View Post
                      sve mi je jasno, još ja uzeo whey (5kg) i bcaa (1kg). da nije piletina jeftina ovdje, ne znam šta bi jeo
                      BCAA ima najgori okus ikad. Ne stedi flav dropse.

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        jel tko proba ovo?

                        beta.jpg
                        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                        ----------------------------------------------------------------
                        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by Maximus1950 View Post
                          BCAA ima najgori okus ikad. Ne stedi flav dropse.
                          ma i bezokusni whey mi je ružan (možda zato što ne volim mlijeko, ne znam), mogu mislit kakve su tek bcaa
                          uzeo flav dropse od čokolade i vanilije, standardni okusi. tješim se malo što ću bcaa tek na defki uzimat, iako je to već za tjedan ili dva, al nema veze.
                          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                          Fak me, right?

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Što je ovo? Svi planiraju defku sad da završe s njom na ljeto.

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by Gogeta View Post
                              Što je ovo? Svi planiraju defku sad da završe s njom na ljeto.
                              Tko zeli bit na masi tokom ljeta i trpat se carbsima?

                              Ja cu defku pocet kasno, tek 1. Svibnja because I'm already ripped as fuark.. u jelly?
                              Last edited by Premium.Better; 02-03-14, 01:07.
                              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                              ----------------------------------------------------------------
                              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by Gogeta View Post
                                Što je ovo? Svi planiraju defku sad da završe s njom na ljeto.
                                Meni osobno nebi smetalo da lito sutra pocne, vec san u top formi. Osim naravno ako cemo koristit WTFove poremecene standarde, onda san debelo prase i moran se kaznit sa 10 dana low carb i low calorie i za svaki zalogaj ukusne hrane se moran 10 puta bicevat i otcat 1km. I tako par puta do lita. Minimalno.

                                Comment

                                Working...
                                X