Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Maximus1950 View Post
    Meni osobno nebi smetalo da lito sutra pocne, vec san u top formi. Osim naravno ako cemo koristit WTFove poremecene standarde, onda san debelo prase i moran se kaznit sa 10 dana low carb i low calorie i za svaki zalogaj ukusne hrane se moran 10 puta bicevat i otcat 1km. I tako par puta do lita. Minimalno.

    Ovo mi je u tijeku prva ciljana masa, a uskoro će i prva definicija.
    Želio bih izvući maksimum i ciljat ću WTFove poremećene standarde.

    Ne očekujem i neće to biti neka "nabildanost", ali ovo će mi makar dobro doći u rutini za vježbanje kasnije.

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Ma neka njegovih metoda, ja san vise cilja na cinjenicu da je njemu osoba sa 10% BF debela. 6-7 je kao pristojna brojka.

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by Maximus1950 View Post
        Ma neka njegovih metoda, ja san vise cilja na cinjenicu da je njemu osoba sa 10% BF debela. 6-7 je kao pristojna brojka.
        Kad bih ja došao do 10%, to bi bilo vrhunski. I mislim da je 9-10% optimalno za održavati i izgledati dobro.

        Ali volio bih pokušati doći do stanja da vidim sve svoje žile.

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by Maximus1950 View Post
          Meni osobno nebi smetalo da lito sutra pocne, vec san u top formi. Osim naravno ako cemo koristit WTFove poremecene standarde, onda san debelo prase i moran se kaznit sa 10 dana low carb i low calorie i za svaki zalogaj ukusne hrane se moran 10 puta bicevat i otcat 1km. I tako par puta do lita. Minimalno.

          hahahahahahahahaha
          Nisu to moji poremeceni standardi, moram te ispraviti. Ja nikad nisam isao ispod 120g UH (zadnja dijeta ujedno i prava- one kvazi katabolicne ne racunam) )a to nije low carb bas a?
          I ne trcim, ja hodam, uzbrdo! I trece, svaki zalogaj je ukusan a tebe bičevati treba svakako.
          I dalje, odluci se, jesi ''do you even lift'' ili si u top formi.
          Ako ti je BF preko 8% onda si za moje poremecene standarde debela svinja, eto..

          Originally posted by Gogeta View Post

          Ovo mi je u tijeku prva ciljana masa, a uskoro će i prva definicija.
          Želio bih izvući maksimum i ciljat ću WTFove poremećene standarde.

          Bolje moje poremecene pa izgledati kao ja nego super maximusove pa biti debeli balvan kao on ali krcat snaaaage da moš maltu mišati na baušteli cilo lito

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            A sad je debeli balvan ako imaš bf preko 8%?
            Imam osjećaj da se to sve više smanjuje.

            Ako jednom budeš bio na 3-4 % bf onda će ti svi preko 6 biti balvani.

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Nije Maximiruse tako piz.da mu peanut matere.
              Osoba koja ima BF 10 izgleda super brate, ja to nisam nikad rekao. I moji standardi sigurno nisu da sad svi moraju biti 6-7%.
              Ali kad mi netko dode i kaze da se izdefkao i pokaze sliku ili sebe sa 10% BF-a ja se pitam sto se kad se gdje se i kako izdefkao?
              To nije defka, to je polupič.kasto skidanje lakšeg dijela masti i zove se defka za pič.kice

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Hihihihi oglasia se i wtf napokon.

                A cuj, dijeta za picke nama ocito ne znaci isto, jer tocno zbog toga san i radia dijetu. Nomsayin

                Vidi cemo se mi na onoj kavi pa cemo usporedit rezultate, gospodine priznajemdijetusamoakododjesdo6%bf :P

                Btw, sutra stavljam snimku deadlifta. Cisto da znas.

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by Maximus1950 View Post
                  Hihihihi oglasia se i wtf napokon.

                  A cuj, dijeta za picke nama ocito ne znaci isto, jer tocno zbog toga san i radia dijetu. Nomsayin

                  Vidi cemo se mi na onoj kavi pa cemo usporedit rezultate, gospodine priznajemdijetusamoakododjesdo6%bf :P

                  Btw, sutra stavljam snimku deadlifta. Cisto da znas.

                  hehe kakve rezultate? BF-om cu te jesti to znas
                  Moram probati deadlift bar jednom u zivotu

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Ne znan samo kako si to zamislia trening snage bez deadlifta.

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by Maximus1950 View Post
                      Ne znan samo kako si to zamislia trening snage bez deadlifta.

                      1011870_798427860171607_784906012_n.jpg
                      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                      ----------------------------------------------------------------
                      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Ja sam snazan kad se dobro najedem, ne treba mi deadlift

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Pivo za masu, rakija za defku...

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Evo moga kolaca od sira,sastav: 1 kg posnog,50 g weya vanilija,10 bjelanjaka,2 žuvanjka i 100g zobenih..ukusu: FENOMENALNO

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              http://www.lidl.hr/catalogmedia/hr/a...2/2969-2_f.jpg

                              jel neko probo ovo ?? sutra 6 kn
                              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                              Instagram: @shredded_dario

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                prijedlog za veceru, osim posnog i tunjevine?

                                Comment

                                Working...
                                X