Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Ljudi dobijate li upalu prsa ikako? mislim bas ciljanu upalu pecsa?

    Znan da ona nema veze sa direktnin rastom misica, al jq ih nikako pogodit. Teze ih razvijan nego ostatak.

    Sinoc radin prsa, dobijen upalu trapeza.:O
    nije jedini put.
    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Ja nemam taj problem vise,redovito imam upale dan dva nakon treninga prsa....dok radis vjezbe za prsa probaj se skroz na prsa fokusirat..umno-misicna veza,meni osobno je to jako vazno.

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Frend, evo probaj ovo:

        4x12 potisak bucicama na ravnoj klupi
        4x12 razvlacenje bucicama na kosoj klupi
        4x12 razvlacenje bucicama ba ravnoj klupi
        4x12 potisak bucicama na kosoj klupi

        I uzmi posten komad utega, i garantiram upalu...

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          meni bude upala od
          propadanje 4 x 6-8 vlastita težina ( 82 kg )
          potisak bucicama ravna klupa 3 x 8 ( 27 kg )
          potisak bucicama kosa klupa 3 x 8 ( 20 kg )
          razvlacenje ravna klupa 3 x 10 ( 12 kg )
          Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Ja propadanje izbjegavam jer mi vježba poprilično smeta ramenu. Prije mi je odgovaralo, ali sada mi je neugodno.
            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Radi kose flyeve i giljotinu i odma ćeš osjetit kako ti prsa gore. Spori tempo.
              "What the mind believes the body achieves."

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Nije bitno kakve vjezbe izvodi i koliko nego kako, e sad, osim umno misicne veze kod prsa je dosta bitno gurati ruke uz tijelo, a ne samo prema gore kada radimo bilo koju vjezbu za prsa u prijevodu, probati dodirnuti bicepsom prsa uz jaku kontrakciju pri kraju pokreta, ne znam drugacije objasnit, nadam se da je donekle jasno
                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Kuzim ja tebe hardy, ali ipak one 4 vjezbe mi osobno razvale prsa, ne pogađa me svaka jednako koliko god pazio na pokrete, tako da ima i do vjeze i do koncentracije...

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Hvala na sugestijama, probam tako premda mi ni kosi, ni giljotina ni bučice nisu pomogli. Očigledno me defka totalno iscrpila da san zaboravia na prošlu masu Malo ću se više bazirat na umno mišičnu vezu i tehniku posebno.

                    Originally posted by Premium.Better View Post
                    Ja propadanje izbjegavam jer mi vježba poprilično smeta ramenu. Prije mi je odgovaralo, ali sada mi je neugodno.
                    +1 za ovo, strašna bol u ramenima, šta dublje idem to je veca bol (khm, poznato ).
                    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Ne valja ti MM veza. Flexaj prsa između serija, a zagrijavaj se flyevima. Potiske radi samo bučicama.
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Imam opciju da vjezbam kod kuce, imam bench, vratilo i bucice sve ukupno oko 60 kg sada sto mi je sasvim dovoljno, ili da upisem teretanu koja mi je tacno ispred ulaza kuce nije skupa ali mi lose nekako da idem tamo jer nemam partnera s kim da idem. Sta biste vi uradili u ovakvoj situaciji?

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Ja nakon ovog treninga imam upale prsa 3-4 dana !

                          Propadanja 3x6-8
                          Potisak bucicama na ravnoj 3x8-10
                          Razvlacenje na ravnoj 3x10-12
                          Giljotina press 3x6-10

                          Eto svaka vjezba po 3 serije. I stvarno dobro pogodim prsa

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            jel itko od vas rastavio dan za noge na 2 dana, tipa loza/kvad. razmisljam se da dan za noge stavim kvad + trbuh a da lozu ubacim onaj dan kada imam ruke. misljenja pls
                            Originally posted by Bilderčić
                            Originally posted by Dehydronator
                            sve do grama tjedno je natural
                            gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                            48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by WarLothus View Post
                              Imam opciju da vjezbam kod kuce, imam bench, vratilo i bucice sve ukupno oko 60 kg sada sto mi je sasvim dovoljno, ili da upisem teretanu koja mi je tacno ispred ulaza kuce nije skupa ali mi lose nekako da idem tamo jer nemam partnera s kim da idem. Sta biste vi uradili u ovakvoj situaciji?
                              Ja bi nazva nekog prijatelja i pita ga ode s menom. tako sam i ja jednog zva išli skupa misec-2 i sad ja iden sam jer je odusta
                              Prvo će ti se smijat,onda će te ignorirat,zatim ćeš pobijedit.

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Originally posted by Archiv3r View Post
                                jel itko od vas rastavio dan za noge na 2 dana, tipa loza/kvad. razmisljam se da dan za noge stavim kvad + trbuh a da lozu ubacim onaj dan kada imam ruke. misljenja pls
                                Previše mi je kompletno ruke i loža. Eventualno biceps-kvad, triceps-loža. Ja imam srednje rame-kvad, zadnje rame-loža.
                                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                                Comment

                                Working...
                                X