Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Originally posted by 50-kilas View Post
    Koja je razlika između biceps pregiba na EZ šipki i na ravnoj? Na ravnoj mi više trpe zglobovi koliko sam primjetio.
    tako je..iz mog iskustva na ravnoj više trpe zglobovi i podlaktice dok na EZ je to drugačije..neki kažu da s ravnom bolje pogodiš biceps nego sa ez,i tako i ja mislim jer ti na ravnoj moš promjenit širinu hvata kako hoćeš do na EZ je to malo drugačije.i EZ mi nekako više pogodi vanjsku glavu bicepsa

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      svim preporucam za bic pregib šipkom obrnuti hvat. Osobno ga radim kao zadnju vježbu za bic 2serije po 12 ponavljnja sa nekih mizernih 12 kg al striktna forma, laktovi uz tijelo , lagano spuštanje ne do kraja taman da bude stalno pod opterecenjem , min odmora . PARA PECE ŠPRICA samo tako ! Znate kako vecina ima ruke velike kad gledate iz profila ali ne i kad gledate direktno frontalno ta vježba ja mislim da mi je tu pomogla ne izmjerno u tom pogledu
      Last edited by Mamlaz; 04-08-13, 18:20.
      Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Originally posted by Mamlaz View Post
        svim preporucam za bic pregib šipkom obrnuti hvat osobno ga radim kao zadnju vježbu za bic 2serije po 12 ponavljnja sa nekih mizernih 12 kg al striktna forma laktovi uz tijelo lagano spuštanje ne do graja taman da bude stalno pod opterecenjem min odmora PARA PECE ŠPRICA samo tako ta vježba mi je proširila ruke baš ono znate kako svi imaju ruke velike kad gledate iz profila ali ne i kad gledate direktno frontalno ta vježba ja mislim da mi je tu pomogla neizmjerno u tom pogledu


        Ja stavim obrnuti hvati i palac stavim iznad šipke, podlaktica se razvaljuje
        Rome wasn't built in a day.

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by Mamlaz View Post
          svim preporucam za bic pregib šipkom obrnuti hvat osobno ga radim kao zadnju vježbu za bic 2serije po 12 ponavljnja sa nekih mizernih 12 kg al striktna forma laktovi uz tijelo lagano spuštanje ne do graja taman da bude stalno pod opterecenjem min odmora PARA PECE ŠPRICA samo tako ta vježba mi je proširila ruke baš ono znate kako svi imaju ruke velike kad gledate iz profila ali ne i kad gledate direktno frontalno ta vježba ja mislim da mi je tu pomogla neizmjerno u tom pogledu
          Da. Ubacim je na kraj treninga. malo se nagnem naprijed jednu nogu izbacim. Prvo uzmem majmumski hvat pa kad podlaktica otkaze onda na klasicni.

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            EZ šipka i obrnuti hvat rules za bicepse !

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              310 kg



              325 kg

              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Originally posted by mile View Post
                Sad sam u povratničkom sistemu. Nekad čak i manje od 3-4 vježbi radim.

                Koliko ti ?
                ovisi koliko sam raspolozen ali najcesce prednje rame 3 vjezbe, zadnje rame 3 vjezbe i srednje 2 vjezbe
                If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by 50-kilas View Post
                  Koja je razlika između biceps pregiba na EZ šipki i na ravnoj? Na ravnoj mi više trpe zglobovi koliko sam primjetio.
                  prvo zglobovi a i na EZ sipki mozes raditi ili usko ili siroko (vanjska i unutrasnja glava) dok na EZ sipki mozes pogoditi obje ako ti je hvat u sirini ramena
                  If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Originally posted by Viper View Post
                    Ja ramena odradim obicno 25-30 min. Nekad i krace, mjenjam intenzitet. obicno potisak bucicama 4x, letenje u pretklonu 4x, letenje 4x i predrucenje za prednje rame 3x. Ubacim trapez 3-4 x i asta la vista. Naravno nije ovako svaki trening.
                    jednom sam uspio stici za 30min uraditi ramena ali bukvalno nisam stao...intenzitet na maximali i opet sam stigao oko 8-9 vjezbi uraditi... a malo ti to nesto vjezbi, samo skontaj koliko rame igra ulogu u izgledu i ako se vecini cini da je to mali misic ipak su tu tri glave
                    If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by GruYsoN View Post
                      jednom sam uspio stici za 30min uraditi ramena ali bukvalno nisam stao...intenzitet na maximali i opet sam stigao oko 8-9 vjezbi uraditi... a malo ti to nesto vjezbi, samo skontaj koliko rame igra ulogu u izgledu i ako se vecini cini da je to mali misic ipak su tu tri glave
                      hvala ti drug. Ide dobro ali cu probat 5-6 vjezbi pa ce vjerovatno jos bolje ici pozz

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Da li radite trapeze sa ledjima ili ramenima?

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          S leđima iako ih osjećam i drugi dan nakon odrađenih ramena. Radim ih dosta malo, slijeganje ramenima 3 seta po 20 ponavljanja

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by 50-kilas View Post
                            S leđima iako ih osjećam i drugi dan nakon odrađenih ramena. Radim ih dosta malo, slijeganje ramenima 3 seta po 20 ponavljanja
                            ako ih osjetiš dan poslije ramena, a nisi ih radio s ramenima, znači da ne radiš ramena kako treba
                            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                            Fak me, right?

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by Conte7 View Post
                              Da li radite trapeze sa ledjima ili ramenima?
                              sa ledjima i sa ramenima
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Originally posted by Conte7 View Post
                                Da li radite trapeze sa ledjima ili ramenima?
                                To sam i ja jednom pito WTF-a, jer ima dobre trapeze, a retko ih radi...

                                Meni su trapezi grupa koja debelo zaopstaje. Genetika.

                                Slično kao i sa listovima... Ili ih imaš ili ih nemaš. Teško se prave.

                                Zato ja trapez radim kao posebnu grupu, posebnog dana, nezavisno od ramena i leđa.

                                Na primer:

                                Pon: grudi - triceps
                                Uto: noge - Trapez

                                Čet: leđa - biceps - trbušnjaci
                                Pet: Ramena - triceps - listovi

                                Od ove nedelje sam krenuo ovako... Trapez i listovi su mi slabi, a triceps forsiram jer volim jak triceps na ruci.
                                Pivo za masu, rakija za defku...

                                Comment

                                Working...
                                X