Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Excesse
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Argentum View Post
    Dobitna kombinacija. Been there, done that. Ovakav rezim daje rezultate cak i kroz jedan mjesec, a jos ako pri tome imas nehuman trening i kardio nema zime za tebe. Sretno i samo naprijed.

    Sto se tice tih slatkisa, mozes zgrijesiti sad pa sad. Samo ne razmisljaj o tome i kraj. Ja nisam sedam mjeseci okusio cokoladu, a onda je krenuo period kada sam svaki dan jeo. Sve je u glavi.
    To to treba malo mentalne podrske.Kad dode jedan od onih dana kad pogledas u tanjur ispred sebe i gledas rajcice i mrtvu leso piletinu i sjetis se dana kad si mogao sve zderat. Da ne spominjem da sam se testirao na alergije i odradio nutritivni panel prije mjesec dana koji mi je dijagnosticirao jaku alergiju na bjelanjak,psenicno brasno,razeno,kikiriki,ljesnjak i blagu alergiju na MLIJECNE PROTEINE srecom ovo zadnje mi je specijalist dopustio tako da sam prosa bez vece muke!

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Excesse View Post
    Otislo je 4kg vode ko od sale nakon svih ovih sranja sta sam zdera i pumpam predivnih 250g UH 250g P 55 g M dnevno u gram tocno.
    Dobitna kombinacija. Been there, done that. Ovakav rezim daje rezultate cak i kroz jedan mjesec, a jos ako pri tome imas nehuman trening i kardio nema zime za tebe. Sretno i samo naprijed.

    Sto se tice tih slatkisa, mozes zgrijesiti sad pa sad. Samo ne razmisljaj o tome i kraj. Ja nisam sedam mjeseci okusio cokoladu, a onda je krenuo period kada sam svaki dan jeo. Sve je u glavi.

    Leave a comment:


  • Excesse
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Argentum View Post
    Dakle, pet sedmica sam totalno izvan bodybuildinga. Za to vrijeme sam intenzivno ucio i ocistio semestar, zavrsio godinu. Veoma sam zadovoljan, iako psihicki devastiran, jucer odradio prvi trening. Upale, divan osjecaj. Tacno je to ono sto mi je falilo.

    Nije bilo nikakvih problema s vracanjem na trening. Snaga je djelomicno opala, ali nista strasno. Kondicija je na nivou. Jedino sto je tonus opao, ali vjerujem da ce to brzo doci na svoje. Izgubio sam cetiri kilograma i minimalno sam se umastio, a dobro sam prosao obzirom da sam zderao sve i svasta u proteklom periodu. Mislio sam da cu biti u stanju odrzavati formu bodyweightom, ali nakon dvanaest sati ucenja i nisam bas sposoban za takvo nesto.

    Dijeta i trening su poceli. Nadam se dobrim gainovima obzirom da sam po prvi put tijelo dobro odmorio.
    Samo snazno! Meni je tako izgledao veci dio cetvrtog i peti mjesec. Ukopala me ozljeda tetive u lijevom koljenu pa mi je sav trud u vjetar se otpisao. I muku mucim s ozljedom donjeg trapeza od prosle godine koja se vratila zbog banalnog razloga ( neispravnog sjedenja ). Ali sad sam uspio sve to zalijeciti i zadnjih 2 tjedna sam se manijakalno posvetio. Sredio deficit, trening program i sebe u glavi. Otislo je 4kg vode ko od sale nakon svih ovih sranja sta sam zdera i pumpam predivnih 250g UH 250g P 55 g M dnevno u gram tocno. Jedino me **** patnicka zelja za Milkom Oreo i Čoksom ali evo nisam sagrjesia 3 tjedna skoro

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Dakle, pet sedmica sam totalno izvan bodybuildinga. Za to vrijeme sam intenzivno ucio i ocistio semestar, zavrsio godinu. Veoma sam zadovoljan, iako psihicki devastiran, jucer odradio prvi trening. Upale, divan osjecaj. Tacno je to ono sto mi je falilo.

    Nije bilo nikakvih problema s vracanjem na trening. Snaga je djelomicno opala, ali nista strasno. Kondicija je na nivou. Jedino sto je tonus opao, ali vjerujem da ce to brzo doci na svoje. Izgubio sam cetiri kilograma i minimalno sam se umastio, a dobro sam prosao obzirom da sam zderao sve i svasta u proteklom periodu. Mislio sam da cu biti u stanju odrzavati formu bodyweightom, ali nakon dvanaest sati ucenja i nisam bas sposoban za takvo nesto.

    Dijeta i trening su poceli. Nadam se dobrim gainovima obzirom da sam po prvi put tijelo dobro odmorio.

    Leave a comment:


  • HaRi
    replied
    Re: CHAT Trening

    Pozdrav svima,
    Imam 15 godina, visok sam oko 190 cm i imam oko 75 kg. Neko vrijeme vec radim sklekove i pomalo dizem tegove i bucice ( nista puno jer ne idem u teretanu vec kuci vjezbam ). Imam problem sa pilecim prsima. Naime, grudi su mi izbacene naprijed i iskreno ne znam sta da radim s njima. Onako kad normalno stojim to izgleda poruzno, al' ono kad malo nategnem vidi se lijep oblik grudi i ono kao nabijeno ( ne znam je li to tako prirodno ili zbog sklekova, vidjet cu da ubacim slike kasnije ), a i kljucne kosti mi vire. Prije nije bilo tog problema jer sam bio malo deblji ( ne predebeo, vec samo bolje popunjen ) i budala htio da skinem salo sa stomaka, smanjim ishranu, i meso se skine i sa grudi i ruku, a na stomaku ostane :facepalm . Znaci, zelio bih neke vjezbe koje bih mogao da radim u kuci za grudi, ramena i ruke ( po mogucnosti zelio bih da nabacim i jos mase, pogotovo na ruke ). Sto se tice proteina i slicnih stvari ( osim prirodne ishrane, logicno ), to ne bih htio da koristim, ali ovako treninga, volje imam, samo mi trebaju vjezbe. I po mogucnosti plan ishrane koji bi bio najbolji za mene s obzirom na moju kilazu, visinu te zelju da dobijem masu. Ujedno to mi je mozda i najveci problem ( ishrana ), ne sto se tice mene, vec sto se tice roditelja, znate kakvi su oni, msm. da to ne trebam nist' posebno objasnjavat :P . Hvala unaprijed

    Leave a comment:


  • George St-Pierre
    replied
    Re: CHAT Trening

    Ne valja!
    U pon radis prsa,gdje su sekundarni misici ramena i triceps i onda u utorak odmah radis ramena. Nemaju dovoljno odmora.
    Zatim u srijedu radis leđa,gdje se biceps dobro osjeti i onda bi ti u cetvrtak radio ruke (znaci biceps,triceps).
    Po meni ne valja nikako ovaj program. Bolje bi ti bilo da radiis npr. Pon,sri,pet i sub,a uto,cet i ned odmaras.
    A ne raditi od ponedjeljka do petka i da ti je vikend slobodan.
    Nadi nesto sto ti pase

    Leave a comment:


  • Sky15
    replied
    Re: CHAT Trening

    Trebam plan treninga za 5 dana u tjednu. Ja sam mislio raditi ovako:

    Pon = prsa
    Uto = Ramena, trbuh
    Sri= Leđa
    Čet= Ruke
    Pet= Noge, listovi

    Dali je obakav program dobar, ili da radim nešto drugačije?

    Leave a comment:


  • crazy
    replied
    Re: CHAT Trening



    Leave a comment:


  • Bluemadness
    replied
    Re: CHAT Trening

    Pozdrav,
    Vidim da dosta ljudi na forumu radi powerlifting programe pa me zanima vase misljenje o bb programu koji je usmjeren vise na hipertofiju :
    http://forum.bodybuilding.com/showth...hp?t=166617201

    Leave a comment:


  • Jasamm
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by jozo13 View Post
    jel može netko preporučiti neku vježbu za podlakticu...

    inače to mi je najslabiji dio, imam podlakticu kao djevojčica...

    ili da ubacim vježbe za biceps pa će one izazvati dovoljan stres na podlakticu?
    Zglobni pregib pothvat i nathvat 1-3x50-100, obrnuti biceps pregib 1-3x5-30

    Leave a comment:


  • jozo13
    replied
    Re: CHAT Trening

    jel može netko preporučiti neku vježbu za podlakticu...

    inače to mi je najslabiji dio, imam podlakticu kao djevojčica...

    ili da ubacim vježbe za biceps pa će one izazvati dovoljan stres na podlakticu?

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Argentum View Post
    Mali update s moje strane obzirom da, kao primarni razlog, planiram uzeti izvjesnu pauzu zbog obaveza na fakultetu. Sekundarni razlog je generalni osjecaj pretreniranosti i bolova na pojedinim mjestima, tako da cu jos ove sedmice odraditi split treninge i ohladiti na neko vrijeme (trenirao sam u kontinuitetu od svog pocetka tako da me to i ne cudi). Odrzavat cu kondiciju bodyweight vjezbama i povremenim kardiom, te cu nastojati da se kvalitetno hranim.

    Trenutno 81kg.

    [ATTACH=CONFIG]19545[/ATTACH]

    [ATTACH=CONFIG]19546[/ATTACH]

    [ATTACH=CONFIG]19547[/ATTACH]

    [ATTACH=CONFIG]19548[/ATTACH]

    Kritike i komentari su dobrodosli.
    Dobro je. Nije loše uopšte... A to što imaš osećaj pretreniranosti... pa nije ni čudo, koliko serija i ponavljanja radiš...

    Jbt, ja svako drugo jutro trčim po pet kilometara, a uveče radim trening u teretani, pa ne osećam pretreniranost...

    Čak uspevam da napredujem... Na benču sam izbacio 140, a obim bicepsa mi je 45 bio danas, pod pumpom, nakon treniga ramena/ruke.

    Leave a comment:


  • neuk
    replied
    Re: CHAT Trening

    Samo ti rijesi fax, za ostalo ces lako

    Leave a comment:


  • Maximus1950
    replied
    Re: CHAT Trening

    Uff, poznata mi je situacija u kojoj si trenutno. Ja san danas odradia prvi trening nakon jednomjesecne pauze od svih mogucih oblika fizicke aktivnosti i vatali su me grcevi dok san cucnjava...
    Last edited by Maximus1950; 04-05-15, 22:16.

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Mali update s moje strane obzirom da, kao primarni razlog, planiram uzeti izvjesnu pauzu zbog obaveza na fakultetu. Sekundarni razlog je generalni osjecaj pretreniranosti i bolova na pojedinim mjestima, tako da cu jos ove sedmice odraditi split treninge i ohladiti na neko vrijeme (trenirao sam u kontinuitetu od svog pocetka tako da me to i ne cudi). Odrzavat cu kondiciju bodyweight vjezbama i povremenim kardiom, te cu nastojati da se kvalitetno hranim.

    Trenutno 81kg.

    rsz_6.jpg

    rsz_114.jpg

    rsz_copy_of_fotografija0425.jpg

    rsz_copy_of_3.jpg

    Kritike i komentari su dobrodosli.

    Leave a comment:

Working...
X