Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Krešimir View Post
    Zar nije do 5 ponavljanja najbolje za snagu?
    Ako se mene pita, fino se natovaris i uradis cetiri serije po pet do sest ponavljanja. Ovisi od tezine.

    Leave a comment:


  • Krešimir
    replied
    Re: CHAT Trening

    Zar nije do 5 ponavljanja najbolje za snagu?

    Leave a comment:


  • Tiger
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Argentum View Post
    Izvoli tabelu pa smisljaj.

    [ATTACH=CONFIG]19415[/ATTACH]

    Naravno, racunaj i optimalne tezine za broj ponavljanja koji te zanima.
    Falat [emoji4]

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Izvoli tabelu pa smisljaj.

    Reps and benefit.PNG

    Naravno, racunaj i optimalne tezine za broj ponavljanja koji te zanima.

    Leave a comment:


  • Tiger
    replied
    Re: CHAT Trening

    http://forum.bodybuilding.com/showth...hp?t=162836851

    Misljenje? Da li je 5 ponavljanja malo za sve one vjezbe ako je cilj hipertrofija?

    Leave a comment:


  • Vucko
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Argentum View Post
    Nesto zanimljivo.

    Kakva to motivacija mora bit kad Arnold stoji odma desno od tebe i gleda

    Leave a comment:


  • Tiger
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Adis View Post
    Ako ti je cilj povećanje mišićne mase onda ne radi ovako.Do 30 ponavljanja po seriji,stvarno previše,a i izbor vježbi nije kakav.
    Ovo se meni više čini kao program kreiran za žene.
    Imaš mnogo boljih programa na netu,a i ovdje na forumu.
    Ma znan..., al bi po ovom sad tribali radit na treningu 😟te mi se isto ucinia ka pussy program koji nema veze s vezon.. Al eto pita san da vidin sta drugi kazu. Fala ma misljenju

    Leave a comment:


  • Adis
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Tiger View Post
    Zanima me vase misljenje o ovom programu? http://www.fitness-trening.com/dokum...rzljivosti.pdf
    Ako ti je cilj povećanje mišićne mase onda ne radi ovako.Do 30 ponavljanja po seriji,stvarno previše,a i izbor vježbi nije kakav.
    Ovo se meni više čini kao program kreiran za žene.
    Ima mnogo boljih programa na netu,a i ovdje na forumu.

    Leave a comment:


  • Tiger
    replied
    Re: CHAT Trening

    Zanima me vase misljenje o ovom programu? http://www.fitness-trening.com/dokum...rzljivosti.pdf

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Nesto zanimljivo.

    Leave a comment:


  • TajmM
    replied
    Re: CHAT Trening

    A skonto si me, posto sam prije radio samo sa bucicama najveci tegovi koje imam su od po 5 kg. Cim se malo finansijski popravim kupicu od 20 kila

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT Trening

    u pocetnom dijelu pokreta mrtvog dizanja i trebaju raditi kvadovi, sto je mozda i prenaglaseno kod tajmM-a obzirom da vjerovatno koristi male ploce i samim tim jos radi iz deficita...osjecat ce i erektore za koji mjesec kad krene sa serijama oko 100-150kg


    vjerovatno tehnika i nije savrsena ali nema potrebe govoriti nekom da pogresno radi mrtvo zbog toga sto osjeca kvadove

    Leave a comment:


  • neuk
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by crazy View Post
    Nepravilno jer osjeća quadriceps dok radi deadlift?
    Opcepoznato da je kod mrtvog naglasak na kvadricepsu, a ne na zadnjoj lozi i ledima.

    Leave a comment:


  • TajmM
    replied
    Re: CHAT Trening

    Ma dobro tek se uhodavam, evo radio bent over row i sve mi se cinilo da radim pogresno jer nisam osjeco latove da rade, a evo tek sad pola sata nakon treninga ih osjecam

    Leave a comment:


  • dominik11
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by TajmM View Post
    Jucer sam poceo vjezbat i jos uvijek pokusavam navjezbat pokrete da mi dolaze prirodno a ne da moram razmisljat o njima. Koristim 5*5 tako da ce tezine vece doc al mi je tehnika bitna
    zasto ne bi razmisljao o tome kako izvodis vjezbu???? ja razmisljam o svakom prokretu koji radim,da je pravilan,na kontrakciju misica,kada mogu gledam u ogledalo da vidim da sve radim kako treba,koncentriram se na svaki pokret....mislim da ces ne samo pravilnije tako radit nego i maksimum izvuci iz vjezbe jer neces radit da odradis tj da ne moras razmisljati o tome sta radis....mislim meni je bar tako....svatko radi na svoj naacin,ali kazem ja volim kontrolirat svaki pokret jer znam da sam pravnilno napravio,napeo misic koji trebam i koristim misice koje trebam.....

    Leave a comment:

Working...
X