Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hajduk
    replied
    Re: CHAT Trening

    Izbacit ću trbušnjake ali dizanje nogu na vratilu ostaje jer moram bar jednu vježbu za trbuh imat, pa neću da mi struk raste i da imam pivski trbuh,a jedem dosta...čučanj i mrtvo dovoljno noge pogađaju šta će mi i iskorak još to je opet gomilanje nepotrebno,kao i veslanje šta će mi pored zgibova,ovo je moja konačna odluka : čučnjevi,vojnički potisak,benč,mrtvo dizanje,zgibovi široki hvat,dizanje nogu na vratilu... svaka vježba po 3 serije a dizanje nogu na vratilu 5 serija...sve to u jednom full body treningu pon-sri-pet !

    Leave a comment:


  • jovica
    replied
    Re: CHAT Trening

    Da sam ti izbacio bi trbusnjake il dizanje nogu i dofo il veslanje u pretklonu il iskorake il po seriju cucnjeva ili mrtvog i mp :P

    Leave a comment:


  • Hajduk
    replied
    Re: CHAT Trening

    Pregib šipkom je izolacijska vježba pa mogu i bez nje,veslanje u pretklonu ne moram radit jer zgibovi širokog hvata pogađaju iste mišiće ( latove ) kao i veslanje . Po meni nema smisla gomilat vježbe na full body treningu,ja sam se odlučio za ovih 7 vježbi svaka po 3 serije : trbušnjaci,dizanje nogu na vratilu,čučnjevi,vojnički potisak, benč,mrtvo dizanje,zgibovi široki hvat...

    Leave a comment:


  • jovica
    replied
    Re: CHAT Trening

    Zas nedodas pregib sipkom chin uppse, veslanje u preklonu?

    Leave a comment:


  • Hajduk
    replied
    Re: CHAT Trening

    Ovo je moja konačna odluka pon-sri-pet = full body trening ovih 9 vježbi svaka po 3 serije ovim redosljedom...trbušnjaci sa opterećenjem,čučnjevi,military press,benč,mrtvo dizanje,zgibovi široki hvat,zgibovi uski hvat, dizanje nogu na vratilu,propadanja

    Leave a comment:


  • Hajduk
    replied
    Re: CHAT Trening

    pon-sri-pet = full body trening : čučnjevi,vojnički potisak,benč, mrtvo dizanje,zgibovi široki hvat,zgibovi uski hvat, propadanja...tih 7 vježbi svaka vježba po 3 serije 5-10 ponavljanja, uto-čet-sub-ned=odmor,valja li ?

    Leave a comment:


  • picok
    replied
    Re: CHAT Trening

    neka ostanu iste,samo kad naprimjer dodes do 130,jos dodas jednu zagrijavanja :
    50*10 70*5 90*5 110*5 i onda ove glavne

    Leave a comment:


  • libertas30
    replied
    Re: CHAT Trening

    Ok. Samo me jos zanima da li osim najvece podizem i nize kilaze za 2.5 ili one ostaju uvijek iste?

    Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk

    Leave a comment:


  • picok
    replied
    Re: CHAT Trening

    Pardon,zabunio sam se posto ja radim 5*5...
    ovo sto trenutno radis nije dosta serija,snaga se gradi ponavljanjima,
    probaj ovako: 50*10 70*5 90*5 i onda 100 5*5 i kad to napravis,iduci put radi sa 102.5 pa 105 itd..

    Leave a comment:


  • libertas30
    replied
    Re: CHAT Trening

    5 serija po 5 ponavljanja za 125 ako sam dobro shvatio? To sad ne mogu dostici ni u jednoj seriji.

    Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk

    Leave a comment:


  • picok
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by libertas30 View Post
    Zato i pitam za savjet. Kako bi po tebi bilo najbolje da slozim kilaze za mrtvo?

    Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk
    50*10
    70*5
    90*5
    110*3
    125 5*5
    I ja prije mrtvog uvjek napravim 2 serije zgibova i 2 serije leđnjaka.

    Leave a comment:


  • libertas30
    replied
    Re: CHAT Trening

    Zato i pitam za savjet. Kako bi po tebi bilo najbolje da slozim kilaze za mrtvo?

    Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk

    Leave a comment:


  • picok
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by libertas30 View Post
    Pozdrav svima. U teretanu sam krenuo dosta kasno sa 38 godina. Idem vec nesto preko godinu i pol redovno ponedjelak do petka (5 puta tjedno). Imam pitanje vezano za mrtvo dizanje: trenutno sam na 125 kg 4 ponavljanja, kretao sam sa 90 (sad sa 100 kg) oko 10 ponavljanja, onda dizem na 110 uz 7-8 ponavljanja i nakon toga radim te kao maximume (zadao sam si zadatak da kad određenu tezinu odradim u 5 ponavljanja da dignem slkedeci trening sve tezine za 2.5 kg). Do 125 kg je islo relativno lako ali sam sada nekako kao zapeo. Ima ko savjet sto se tice serija i napretka? Inace mrtvo radim uz trening leđa kao zadnju vjezbu pa me mozda umor usporava u napretku. Plan mi je bio doci do kraja godine do 130 x 5 ali kako stvari stoje bicu sretan ako krenem i sa 127.5 kg 3-4 ponavljanja.

    Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk
    Stavi mrtvo kao prvu-drugu vjezbu,zasto pocinjes sa 100 kila,jel nije to malo previse,ja pocinjem sa 50

    Leave a comment:


  • libertas30
    replied
    Re: CHAT Trening

    Pozdrav svima. U teretanu sam krenuo dosta kasno sa 38 godina. Idem vec nesto preko godinu i pol redovno ponedjelak do petka (5 puta tjedno). Imam pitanje vezano za mrtvo dizanje: trenutno sam na 125 kg 4 ponavljanja, kretao sam sa 90 (sad sa 100 kg) oko 10 ponavljanja, onda dizem na 110 uz 7-8 ponavljanja i nakon toga radim te kao maximume (zadao sam si zadatak da kad određenu tezinu odradim u 5 ponavljanja da dignem slkedeci trening sve tezine za 2.5 kg). Do 125 kg je islo relativno lako ali sam sada nekako kao zapeo. Ima ko savjet sto se tice serija i napretka? Inace mrtvo radim uz trening leđa kao zadnju vjezbu pa me mozda umor usporava u napretku. Plan mi je bio doci do kraja godine do 130 x 5 ali kako stvari stoje bicu sretan ako krenem i sa 127.5 kg 3-4 ponavljanja.

    Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk
    Last edited by libertas30; 06-12-15, 17:09.

    Leave a comment:


  • Hajduk
    replied
    Re: CHAT Trening

    Pa mrtvo bi sa 75 kg digao na 80 kg po tvome to ti je + 5 kg...a 80 kg je malo za mrtvo, ovako mrtvo ću radit 100 kg pretpostavljam da ću sa tom kilažom 3-4 ponavljanja moći uradit,veslanje u pretklonu ću sa 80 ili 85 kg radit...

    Leave a comment:

Working...
X