Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by neuk View Post
    Ovim tempom dobit ces 12 kg u 2mj
    Kada te je to prosla estrogen faza Neuk? Dobrodosao starom sebi.

    Leave a comment:


  • Hajduk
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by neuk View Post
    Ovim tempom dobit ces 12 kg u 2mj
    Neću 12 kg nadodat u 2 mjeseca ali možda 5-6 kg ,mada bi ja bio zadovoljan i sa 2-3 kg...i šta se stalno pametan praviš ?
    Last edited by Hajduk; 23-11-15, 20:23.

    Leave a comment:


  • neuk
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Hajduk View Post
    Nakon odrađena 4 full body treninga u tjedan dana...dobio sam 1.5-2 kg tako da sam sa 83 kg skočio na 85 kg
    Ovim tempom dobit ces 12 kg u 2mj

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: CHAT Trening

    Samo jako

    Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

    Leave a comment:


  • Hajduk
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by staragarda View Post
    3-6 rep za sq bp dl..ostalo mmoze i vise..ne zamaraj se ovim zadnjim

    Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
    Nakon odrađena 4 full body treninga u tjedan dana...dobio sam 1.5-2 kg tako da sam sa 83 kg skočio na 85 kg

    Leave a comment:


  • Hajduk
    replied
    Re: CHAT Trening

    I ja mislim da je glupo radit mrtvo dizanje sa 50 kg...ja ih radim sa 75 kg pa smatram da ni to nije dovoljno,ako nemaš više od 50 kg utega bolje da i ne radiš mrtva ubaciš neku drugu vježbu...

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Hvala na savjetima momci. Koristit ce.

    Leave a comment:


  • Dinč
    replied
    Re: CHAT Trening

    Probaj radit pauziran dl i po mogucnosti iz deficita. Ubaci resistance bandse u trening ako ih imas

    Sent from my HTC One using Tapatalk

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by staragarda View Post
    Tng deficit bez da taknes pod...
    Isto ono o cemu sam i ja razmisljao. Jedino to dolazi u obzir i to da se radi po principu optimalnog TUT-a kroz visestruke i duge serije. Postat ce besmisleno na jednom dijelu, ali vjerujem da ima i tu mjesta za napredak. To na jednoj nozi ni pod razno.

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: CHAT Trening

    Tng deficit bez da taknes pod...nezz tesko..na jednoj nozi probaj...

    Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Postoji li uopce bilo koja alternativa vjezba za deadlift u kucnom treningu? Nemam ja nista od toga ako cu raditi deadlift sa 50kg, mogu komotno svezati tih 50kg za skrotum i tako ih dizati. Ne pada mi na pamet sto puta ponavljati DL od 50kg. Hajde SQ i BP i nekako, ali DL nikako.

    Svaki konstruktivni prijedlog je dobrodosao.

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: CHAT Trening

    3-6 rep za sq bp dl..ostalo mmoze i vise..ne zamaraj se ovim zadnjim

    Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

    Leave a comment:


  • Hajduk
    replied
    Re: CHAT Trening

    staragarda...možeš li mi molim te za još par stvari reći mišljenje...kod full body treninga radim ga 4 puta tjedno to jest svaki drugi dan,10 vježbi po treningu...e sad jeli dosta svaku vježbu odradit 3 serije po 5-10 ponavljanja ? Druga stvar šta me zanima su čučnjevi odnosno koliku težinu bi ok bilo stavit...ja ih radim sa 70 kg i maksimalno izvučem 4-5 ponavljanja,jeli to tamam ? koliko čučnjevi utječu na rast ostalih mišićnih skupina ? pitam jer sam čitao da čučnjevi s opterećenjem proizvode najviše testosterona hormona koji igra važnu ulogu u rastu mišićne mase...

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: CHAT Trening

    Zauzet diplomskim..prehrana nije sredena...minorni pomaci u snazi..estetika jos sporije..plan je da se ne ponovi proslost kada nebi pola god trenirao a dobio 15 kg za to vrijeme...dakle ako odrzim snagu i kilazu, uspio sam..

    Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

    Leave a comment:


  • neuk
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by staragarda View Post
    Probaj onako kako sam ti rekao ...plus posto si igranicen vremenom i intenzitetom neka pauze budu jako male..a i mozes smanjit broj treninga tjedno...3x full body je 10x bolje nego split 5x..
    Ja trenutno odem 1 tjedno ili ne odem u gym...naapravim sq bo dl jako i onda super setam sve sta postoji i drop setam i gigantske serije rradim..npr biceps sa svim bucicama...

    Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
    Jesi zauzet obavezama pa zato tako treniras ili eksperimentiras s treningom? Kako ti to ide sto se napretka snage i estetike tice? Pretpostavljam da ti je prehrana sredena..

    Leave a comment:

Working...
X