Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Previse izgovora i opravdanja. Uglavnom, upala nije indikacija da taj dan preskaces trening. Slobodno treniraj pod upalom, ako mozes. Ako ne mozes onda budi zadovoljan poluproizvodom. Ima ko moze.

    Leave a comment:


  • jovica
    replied
    Re: CHAT Trening

    Jos jedno pitanje danas sam trebo radit ledja al sam preskocio jer su me bolili latovi (ona ugodna bol kao upala, mislim da nije neka ozljeda). Ako mi i sutra bude upalada ih odradim il zajenim s necim? Btw neznam di sam ih mogo upalit jel zadnji put di ima neke sanse je bila subota kad sam za bic radio chin up (jsko uzak hvat, dlanovi prema meni) :/

    Leave a comment:


  • TomyBravo
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Argentum View Post
    Hocemo li pustiti neku dirljivu holivudsku kompoziciju i ukljuciti ventilator da nam kosa vijori dok izgovaramo ovako sentimentalne recenice?

    Zuljevi mogu biti podsjetnik i da si teski fizicki radnik. Naprotiv, tvoje tijelo je jedini pravi podsjetnik da treniras.
    Naravno da je tijelo podsjetnik da treniraš. Ja sam se najprije referirao na pojam intelektualni izgled dlanova jer mi je to tako glupo zvuči. Evo konkretno ja sam diplomiro pravo prije mjesec dana. Jesam li ja sad intelektualno niži od kolega koji u životu nisu uzeli tega ili nikad radili fizički posao i imaju "intelekualne dlanove"?
    A za kompoziciju može eye of the tiger frende samo ti nosi rukavice ako tebi tako odgovara, a vidiš da su se i drugi dečki izjasnili da je danas rijetkost nekog vidjeti u njima. lijep pozz

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: CHAT Trening

    Ronie Coleman nosi rukavice jer dobija lovu za to. Tko hoće neka ih nosi ali ja ih osobno nikad nisam nosio, ponekad koristim spužve, kao što je spomenuo Domagoj.

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by jovica View Post
    GO HARD OR GO HOME ok samo me jos zanima jel dl jako siroli onil (a ono kod trbuha znas sta mislim xD) jer imam siroku zdjelicu pa ju nezelm dodatno razvalit
    Ne fantaziraj nego radi DL.

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by 50-kilas View Post
    neće ispasti gay, nisu čarape isto što i rukavice.
    Po toj logici je Ronnie Coleman homo, a i ja zajedno sa njim. Nije lose. Danas sam naucio nesto novo o sebi.

    Leave a comment:


  • 50-kilas
    replied
    Re: CHAT Trening

    Babyslayer digao moj total 10 puta hh:



    Mogao bi povremeno koristiti neke čarape ili nešto da si zaštiti potkoljenice umjesto da svaki put krvari, neće ispasti gay, nisu čarape isto što i rukavice.

    Leave a comment:


  • jovica
    replied
    Re: CHAT Trening

    GO HARD OR GO HOME ok samo me jos zanima jel dl jako siroli onil (a ono kod trbuha znas sta mislim xD) jer imam siroku zdjelicu pa ju nezelm dodatno razvalit

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: CHAT Trening

    A kako ćeš naučiti tehniku ako je ne radiš?

    DL je uz čučanj najbolja vježba za cijelo tijelo, pogađa prvenstveno mišiće nogu, erektore, trbušne i trapez.
    Treba pripaziti samo da je kičma ravna dok dižeš ali i dok spuštaš i dok god ne ispustiš uteg iz ruku. Izabereš adekvatnu težinu; za početnike desetak ponavljanja i ako ti je kičma ravna (guzica što niže a pogled što više) ne može ti biti ništa.
    DL je vježba koju najčešće srećemo i u normalnom životu, pa kak ćeš podići vreću cementa ak ne možeš dići uteg od 50 kg?
    Zna se tko bježi od DL-a; šminkeri itd...pogledaj i forumaše ovdje, sve što vrijedi na forumu obavezno radi DL, ja radim DL od 13-e godine i nikad mi nije bilo ništa.
    Najlakše je drkeljati bicepse sa bučicama i navlačiti one sajle, i obavezno se uslikati za fejs,
    budi muško i radi DL.
    Last edited by kelly; 01-09-15, 19:23.

    Leave a comment:


  • jovica
    replied
    Re: CHAT Trening

    Pa cito sam i kolko god puno ljudi da je to dobra vjezba, isto toliko je neradi i protiv nje je jel govore npr da je vjezba za lozu, da pl vjezba il da se neisplati riskirat jer je preopasna za ono sto daje (jbg treba neko vrjeme da se tehnika usavrsi)

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: CHAT Trening

    DL je neizostavna vježba za svakog ozbiljnijeg vježbača, imaš i na forumu i na portalu puno toga o DL pa malo čitaj.

    Leave a comment:


  • jovica
    replied
    Re: CHAT Trening

    Ljudi sta mislite koliko je dl korisna vjezba za ledja i jel ju nuznuo radit (mislim ono nista u zi otu se nemor al zanima me oce bit velike razlika sa i bez dl)

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT Trening

    samo cu reci da

    1) koliko hoces ima nabiladnih narokanih doktora koji sigurno ne nose rukavice na treningu
    2) u ovim teretanama imaju djevojke koje bukvalno rade samo manikir/pedikir u zivotu pa ne nose rukavice :X

    Leave a comment:


  • domagoj
    replied
    Re: CHAT Trening

    Podsjetnik da vježbaš bi trebao bit biceps od kojeg rukavi pucaju.

    Tetovaža alfa i omega na bicepsima. Ili natpis go hard.. Iznad stražnjice.


    I meni smiješno vidit rukavice.. Frend koji nije htio zuljeve koristio je spuzve, a ima i kupit ono gumeno nešto za dlan.
    Vidio samo, ne koristim to. Imam zuljeve. I samo po njima se može vidit da vježbam... ili kopam. Hahaha

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by TomyBravo View Post
    Naprotiv žuljevi od šipke bi trebali biti podsjetnik da činiš nešto korisno za sebe
    Hocemo li pustiti neku dirljivu holivudsku kompoziciju i ukljuciti ventilator da nam kosa vijori dok izgovaramo ovako sentimentalne recenice?

    Zuljevi mogu biti podsjetnik i da si teski fizicki radnik. Naprotiv, tvoje tijelo je jedini pravi podsjetnik da treniras.

    Leave a comment:

Working...
X