Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • staragarda
    replied
    Re: CHAT Trening

    Probaj onako kako sam ti rekao ...plus posto si igranicen vremenom i intenzitetom neka pauze budu jako male..a i mozes smanjit broj treninga tjedno...3x full body je 10x bolje nego split 5x..
    Ja trenutno odem 1 tjedno ili ne odem u gym...naapravim sq bo dl jako i onda super setam sve sta postoji i drop setam i gigantske serije rradim..npr biceps sa svim bucicama...

    Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by neuk View Post
    Ne kazem da bi i tebi to odgovaralo, ali vrijedi probati nesto drugo jer koliko se sjecam, ovakav nacin treninga prakticiras otkad si na forumu.. Mozda da probas full body? Pull/push/legs? Upper/lower?
    Uz tvoju mogucnost 5 puta tjedno treninga, zasigurno imas puno opcija.. Razmisli
    Posalji mi par primjera takvog treninga na PM, da ja sada ne istrazujem po internetu obzirom da sam zaista ogranicen vremenom. Cak i ovaj trening koji sada radim cesto improvizujem. Da imam vise vremena itekako bih se pozabavio time, jer uzivam u tome, ali zaista nemam vremena ni da pazim sta jedem, a kamoli da jos sam eksprimentisem. Nekoliko programa i primjera bi mi puno pomoglo, pa ako ti bude zgodno posalji prvom prilikom. Zahvaljujem na savjetu u svakom slucaju.

    Originally posted by staragarda View Post
    da samm ja u takvoj situaciji trenirao bi svaki dan isto...sq bp dl ohpp velsanje zgibovi superserije za ruke srednje rame i trbusne...i svakki dan ponavlljaanje vise..paa serije dodavat..
    Zahvaljujem na savjetu. Uzet cu navedeno u razmatranje.

    Originally posted by Dinč View Post
    A odlazak u teretanu? Jesi vremenaki ogranicen ili imas neki drugi razlog?
    Vremenski ogranicen. Po cijele dane imam vjezbe na klinici i pacijente uz brojna predavanja. Insuficijentan san, umor, cesto razmisljam da totalno prekinem trening, obzirom da me sve to pritisce i umara. Preko vikenda se ne mogu adekvatno ni odmoriti. Treba uciti, treba jesti, treba spavati, treba trenirati. Malo je 24h za sve to, tako da je kucna varijanta treninga jedina racionalna opcija za mene. Ruku na srce, vrlo sam uporan i disciplinovan tako da nastojim sve stici. Pao bih u depresiju bez treninga, znate i sami kako to ide.
    Last edited by Argentum; 21-11-15, 14:59.

    Leave a comment:


  • jozo13
    replied
    Re: CHAT Trening

    Sa 50 kg utega se da ok napredovat... kupi lanac i tovari na dipseve i zgibove a ova sranja od izolacija mozes macku o rep

    Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk

    Leave a comment:


  • Dinč
    replied
    Re: CHAT Trening

    Vjerojatno pogađas svaku misicnu skupinu jednom tjedno sto je krivo. Kao sto staragarda kaze, mislim da bis trebao povecat frekvenciju posto si limitiran na uvijek isti intenzitet i mislim da je to razlog sto ne rastes.

    A odlazak u teretanu? Jesi vremenaki ogranicen ili imas neki drugi razlog?

    Sent from my HTC One using Tapatalk

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: CHAT Trening

    Issta stvar ko sa haajdukkom ovdje s foruma koji je limitiran utezima...da samm ja u takvoj situaciji trenirao bi svaki dan isto...sq bp dl ohpp velsanje zgibovi superserije za ruke srednje rame i trbusne...i svakki dan ponavlljaanje vise..paa serije dodavat...kad vec na intenzitet nemozes utjecaat...

    Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

    Leave a comment:


  • neuk
    replied
    Re: CHAT Trening

    Argentume, u necemu ocito grijesis.. Po mom misljenju problem je u jednoj misicnoj partiji tjedno! Do nedavno sam i ja tako trenirao, medutim otkad sam prije par mjeseci krenuo na lower/upper uz minimalno moguce dizanje kilaze kroz mini cikluse, napredak je kao nikad prije..

    Ne kazem da bi i tebi to odgovaralo, ali vrijedi probati nesto drugo jer koliko se sjecam, ovakav nacin treninga prakticiras otkad si na forumu.. Mozda da probas full body? Pull/push/legs? Upper/lower?
    Uz tvoju mogucnost 5 puta tjedno treninga, zasigurno imas puno opcija.. Razmisli

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Dinč View Post
    opises malo kakav ti je trening?
    Trenutno i vec par mjeseci kucni trening sipkom i bucicama (50kg tegova, za izolacije odlicno, ali za komplekse vjezbe bijedno pa kompenziram volumenom), improvizovano vratilo na stoku iznad vrata gdje je moguc samo siri pronacioni hvat koji je jako nezgodan. Pet treninga sedmicno, po misicnim partijama.

    Za ramena military press, siroka veslanja, frontalna, lateralna i zadnja lateralna dizanja. Tovarim se na izolacijama koliko je god moguce uz sto veci volumen. Recimo lateralna dizanja radim tri puta sedmicno 5x12 sto tezim bucicama.

    Ruke zajedno radim obzirom da nemam dovoljno tezina da ih radim split metodom (prsa-triceps, ledja-biceps) tako da taj jedan trening odradim po tri vjezbe za biceps i triceps. Obavezno high rep CGBP, ekstenzije sipkom i dipsevi. Za biceps radim 21s curls, bilateral curls i hammer curls. Eventualno podlaktice u superseriji.

    Za prsa, obzirom da nemam tezine, radim prvo bodyweight. Deset serija decline push-ups na sakama (10x20, a svake sedmice povecavam ponavljanja za jedan sto ukupno rezultuje u 10 sklekova vise sedmicno). Potisci bucicama, razvlacenja i crossbench pullover i dipsevi.

    Ledja pocinjem raditi zgibovima u cetiri serije do otkaza. Nakon toga veslanja sipkom uz maksimalni TUT i veci broj ponavljanja. Behind neck press, veslanja teskom bucicom, eventualno veslanja s dvije bucice. Usko veslanje i shrugs za trapez.

    Za noge high rep squat uz optimalni TUT (21x4), step ups, lunges, single leg split squat, calf raises i eventualno the invisible chair kao finisher.
    Last edited by Argentum; 21-11-15, 00:26.

    Leave a comment:


  • Dinč
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Argentum View Post
    Obzirom da nisam odavno nista postavljao, sitni peek od mene. Nista specijalno, tek toliko da znate da sam jos uvijek tu. Vec odavno ne vodim racuna o ishrani, ne brojim kalorije i jedem sve sto stignem. Junkam svaki prvi ili drugi dan, pijem gazirano vrlo cesto. Totalna suprotnost od onoga sto sam radio prosle godine, no sta je tu je. Ne preskacem treninge i vrlo sam raspolozen za iste. Kondicija je losija od prijasnje obzirom da nikako ne radim kardio, ali snaga veca nego ikada. Upravo sam visak kalorija iskoristio za napredak na tezinama tako da uz taj intenzitet (volumen takodjer) nisam dobio strasne kilograme niti previse sala. Ima tu dosta posla za rezanje, ipak sam se udebaljao. Ono sto mi je bilo bitno jeste malo pojacati ramena, obzirom da ih smatram najslabijom karikom. Zadovoljan sam napretkom, ali treba jos dosta raditi.

    Trenutno 86kg na 183cm. Ljetos, prije nego sto poceo junkati, imao sam nesto manje od 80kg, ali i znatno manje misica u odnosu na trenutno stanje.

    [ATTACH=CONFIG]19865[/ATTACH]
    opises malo kakav ti je trening?

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by jozo13 View Post
    stvarno ne izgledas kao neko ko dize utege...
    Hvala na komplimentu. Drago mi je sto to cujem, zaista. Nije sarkazam. Trudit cu se da jos vise ne izgledam kao neko ko redovno trenira.

    Leave a comment:


  • jozo13
    replied
    Re: CHAT Trening

    Argentum vidi se da ne jedes pravilno vjerovatno ti je i trening los

    pocni dizat utege kako treba i jest kao muskarac pa mozda i dodu neki rezultati

    mozda sam malo grub al stvarno ne izgledas kao neko ko dize utege...

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: CHAT Trening

    Ovakvu sliku bi ocekivao od nekog tko je tek dosao na forum.

    Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Obzirom da nisam odavno nista postavljao, sitni peek od mene. Nista specijalno, tek toliko da znate da sam jos uvijek tu. Vec odavno ne vodim racuna o ishrani, ne brojim kalorije i jedem sve sto stignem. Junkam svaki prvi ili drugi dan, pijem gazirano vrlo cesto. Totalna suprotnost od onoga sto sam radio prosle godine, no sta je tu je. Ne preskacem treninge i vrlo sam raspolozen za iste. Kondicija je losija od prijasnje obzirom da nikako ne radim kardio, ali snaga veca nego ikada. Upravo sam visak kalorija iskoristio za napredak na tezinama tako da uz taj intenzitet (volumen takodjer) nisam dobio strasne kilograme niti previse sala. Ima tu dosta posla za rezanje, ipak sam se udebaljao. Ono sto mi je bilo bitno jeste malo pojacati ramena, obzirom da ih smatram najslabijom karikom. Zadovoljan sam napretkom, ali treba jos dosta raditi.

    Trenutno 86kg na 183cm. Ljetos, prije nego sto poceo junkati, imao sam nesto manje od 80kg, ali i znatno manje misica u odnosu na trenutno stanje.

    11.2015..jpg

    Leave a comment:


  • neuk
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by staragarda View Post
    nisam te skonto...znaci ti znas raditi snatch i cj? ili bis htio nauciti?
    znam

    (desetznakova)

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: CHAT Trening

    nisam te skonto...znaci ti znas raditi snatch i cj? ili bis htio nauciti?

    Leave a comment:


  • neuk
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by staragarda View Post
    Svaki dan treniraj snatch i cj satima.imas naa californiastrength tutoriale kaako krenut s polupokretima

    Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
    Nije do pokreta nego do periodizacije. Znam uskladiti dl sq bp u program ali sam nov u olimpijskim pokretima.. I nemam bas vremena trenirati satima hahaha

    Leave a comment:

Working...
X