Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • TomyBravo
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by Argentum View Post
    Nije bas ni meni najugodnije nositi ih, ali ja sam prvenstveno buduci doktor, a ne bodybuilder. Moram sacuvati ruke za profesiju. Cesto dobijam kritike od kolega s medicine, pa i sire, da doktor ne moze dizati tegove i slicno, tako da sam navikao na predrasude sa svih strana. Ima istine, nije bas pametno igrati se sa onim sto ti treba za zivot. Medjutim, zasto ne biti cjelina.

    Ruku na srce, otkako ih nosim manje je zuljeva i cuvam intelektualni izgled dlanova i prstiju. Nije bas da ni rukavice nemaju svrhu.
    Duže vremena nisam pročitao veću glupost. Intelektualni izgled dlanova i prstiju??? Naprotiv žuljevi od šipke bi trebali biti podsjetnik da činiš nešto korisno za sebe, a treniranje to svakako jest.

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Nije bas ni meni najugodnije nositi ih, ali ja sam prvenstveno buduci doktor, a ne bodybuilder. Moram sacuvati ruke za profesiju. Cesto dobijam kritike od kolega s medicine, pa i sire, da doktor ne moze dizati tegove i slicno, tako da sam navikao na predrasude sa svih strana. Ima istine, nije bas pametno igrati se sa onim sto ti treba za zivot. Medjutim, zasto ne biti cjelina.

    Ruku na srce, otkako ih nosim manje je zuljeva i cuvam intelektualni izgled dlanova i prstiju. Nije bas da ni rukavice nemaju svrhu.
    Last edited by Argentum; 01-09-15, 09:41.

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT Trening

    ajme cak sam i zaboravio da postoje te rukavice za teretanu, nisam ih vidio odavno, ni kad šminkeri dodu na trening


    edit: sine dragi pa trenutno idem u dvije teretane i ni jedna djevojka ne koristi rukavice
    Last edited by TripleZ; 01-09-15, 03:08.

    Leave a comment:


  • 50-kilas
    replied
    Re: CHAT Trening

    Sry morao sam hh

    gloves.jpg

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Obzirom da nisam odavno nista stavljao, jedna slika u prilog. Nema nekih drasticnih pomaka, obzirom da mi ishrana trenutno nije bas najbolja. Svaki dan pijem gazirano, jedem cokolade, junkam kao nikada do sada, preskacem obroke, ne brojim kalorije niti obracam paznju na omjer makronutrijenata (mogu se kladiti da dnevno unesem najmanje proteina). Medjutim, trening je na nivou.

    Vrucine mi oduzimaju volju da zivim, tako da ipak ozbiljniji treninzi cekaju jesen.

    5.jpg

    Leave a comment:


  • 50-kilas
    replied
    Re: CHAT Trening

    Odmorio sam punih 5 mjeseci skroz, sad ću odmoriti još do zime (zaledit će se jezera i početi lovostaj za štuku) i onda bi trebao biti slabiji nego ikad i krenuti iz početka Ne želim ispast pi*ka i odustat samo tako. Nakon zadnjeg natjecanja u 2. mjesecu sam bio toliko razočaran da sam isti dan obrisao sve što je imalo veze s powerliftingom, ljude, stranice, sve, sad mi se frend isto vraća treningu, konačno je odlučio napraviti nešto sa sobom tako da opet imam užasnu volju.

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: CHAT Trening

    odmori mjesec dana od gyma SKROZ..vratit ces se jaci kroz mjesec i po nakon toga.

    Leave a comment:


  • 50-kilas
    replied
    Re: CHAT Trening

    Nisam sanirao ništa, bole me sve tetive u oba ramena čak i kad radim sklekove, ali na zadnjem treningu bencha sam se dobro osjećao (vjerojatno zbog drukčije tehnike) pa mislim da ipak imam još nešto prostora za napredak. Facepulls, kompletno istezanje s gumom prije i poslije treninga ubrzavaju oporavak rotatorne manšete koje su drugi dan obično užasno upaljene. Koljeno sad ne boli, nije boljeno ni kod zadnjeg tog "treninga" pa možda mogu i tu još nešto napraviti, pogotovo s bandažama i plićim (paralela) čučnjom. Jednostavno čitajući ovaj članak zaključio sam da nisam ništa napravio i da još nije vrijeme za mirovinu. Ne znam bi li neka kemija pomogla kod tih tetiva, al ne želim se sad uopće s tim zamarati, ima vremena, al recimo da mi glavna želja izaći na GPA 2016. i makar samo ponoviti stare rezultate (120-77.5-170), ali u nižoj težinskoj kategoriji.

    Leave a comment:


  • neuk
    replied
    Re: CHAT Trening

    Kakvo je stanje s ozljedom? Jesi sanirao sve?

    Leave a comment:


  • 50-kilas
    replied
    Re: CHAT Trening

    Pozdrav svima, nije me bilo 6 mjeseci, al brijem da ću se vratiti treningu malo preko zime, a ako budem imao vremena doći ću na GPA prvenstvo Hrvatske u lipnju 2016. Bio sam prošli tjedan u teretani jedan dan, čučnuo 2x90kg, bench 70kg i deadlift 140kg, težim 55kg. Prvenstveno sam došao opet na forum da zalijepim Zahirov čučanj ako netko još nije vidio, 2x 465kg.

    Leave a comment:


  • Ruligaris
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by boy20 View Post
    E hvala ti puno sto je to kaloriski deficit i suficit sta je za sta
    Kažeš da si čitao na forumu puno , da si iti malo čitao , prvo što bi naučio je , što je kalorijski deficit a što suficit.

    Leave a comment:


  • boy20
    replied
    Re: CHAT Trening

    E hvala ti puno sto je to kaloriski deficit i suficit sta je za sta

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Originally posted by boy20 View Post
    ja ima potkoznog masnog tkiva i ski kazu da je to malo teze pa bi li bio dobro uzimati fat burnure i tako nesto slicno dali je to dobro
    Samo kalorijski deficit. Ostalo su suplje price. Ne bacaj novac i vrijeme na razne idiote koji nemaju pojma sta govore. Predano radi i rezultati ce doci.

    Leave a comment:


  • boy20
    replied
    Re: CHAT Trening

    jos nesto posto mi je hrana sređena i pocinjem sad trenirati konacno i bez stajanaj i pauza idem do kraja zelim ljepu definiciju ja ima potkoznog masnog tkiva i ski kazu da je to malo teze pa bi li bio dobro uzimati fat burnure i tako nesto slicno dali je to dobro

    Leave a comment:


  • Argentum
    replied
    Re: CHAT Trening

    Organizmi su razliciti. Nikome ne odgovara isto, a ti ces vidjeti sta tebi odgovara. Anaerobni trening do cetrdeset i pet minuta, a nakon toga kardio do trideset minuta. Zavisi i od kvaliteta treninga. Uvijek jedi vise i cistije i nece biti zastoja u napretku. Sretno.

    Leave a comment:

Working...
X