Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bodyweight i PWM

    Pozz svima . Imam jedno pitanje vezano za trening kod kuce posto radim bodyweight vjezbe trenutnu jer sad malo pauziram sa tegovima ,da li se posle tih vjezbi treba uzimat PWM posto sam negdje citao da ne treba?

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Jedno pitanje.
      Ja nikada u 2 mjeseca teretane nisam jos osjetio nikakvu upalu misica,nigdje.Znam da to nema veze s dobrim treningom,te da se dobar trening moze biti odraden i bez upale poslje treninga.
      Trudim se raditi pravilno i s većim kilazama,osjecam bol neko vrijeme,umor,i žarenje u misicima,i kasnije kad dodem kuci-nikakva bol u misicima,sve normalno.Napretka ima,ali se pitam kako nema upale,bas nikada.

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        jel se istegnes nakon?
        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Najcesce ne.

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            A prijatelju primjetiš li ti kakav ozbiljniji ili ikakav napredak na sebi?
            Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Napretka ima,to sam napisao vec,mjerim i vazem se svakih mjesec dana i ja sam zadovoljan napretkom kilaze i proporcijama,samo me cudi kako upala uvijek izostaje.
              A htio bi barem jednom dozivjeti to.

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Ne znas sta propustas

                Mene uvik uhvati nakon treninga nogu, jer su najaktivnije i teze se oporavljaju od ostatka, pa probaj kod njih pojacat tempo... ako ne, onda si lišen upale
                Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  jeeee, konačno sam stigao do 85 kg na benču (10 x)!!! nekom možda to nije ništa, ali ja sam ponosan!))) a i težak sam sad doduše oko 80 kg.... izgleda to prati jedno drugo?
                  “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                  mind, it doesn’t matter.”

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    e vege čekan i ja do te cifre, također težak 80 kg :/
                    "What the mind believes the body achieves."

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by vege View Post
                      jeeee, konačno sam stigao do 85 kg na benču (10 x)!!! nekom možda to nije ništa, ali ja sam ponosan!))) a i težak sam sad doduše oko 80 kg.... izgleda to prati jedno drugo?
                      Bravo vege, ako tebe veseli i mene veseli
                      85 kg izvuci 10 puta uopce nije lagan zadatak za covjeka od 80 kg, svaka cast!

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Originally posted by Nixa2210 View Post
                        Jedno pitanje.
                        Ja nikada u 2 mjeseca teretane nisam jos osjetio nikakvu upalu misica,nigdje.Znam da to nema veze s dobrim treningom,te da se dobar trening moze biti odraden i bez upale poslje treninga.
                        Trudim se raditi pravilno i s većim kilazama,osjecam bol neko vrijeme,umor,i žarenje u misicima,i kasnije kad dodem kuci-nikakva bol u misicima,sve normalno.Napretka ima,ali se pitam kako nema upale,bas nikada.
                        Pa je'l ti treniraš zbog upale ili zbog napretka u mišičnoj masi? Ako treniraš zbog napretka u mišičnoj masi, onda se ne zamaraj upalom. Ne znam kaj ti treba da se sljedeći dan osječaš strgan.

                        Osobno nisam imao upale prvih 9 mjeseci vježbanja. Onda sam naučio pravilno izvoditi vježbe!
                        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Hvala na odgovorima,pomogli ste mi puno!

                          Comment


                          • Re: bodyweight i PWM

                            Originally posted by didza View Post
                            Pozz svima . Imam jedno pitanje vezano za trening kod kuce posto radim bodyweight vjezbe trenutnu jer sad malo pauziram sa tegovima ,da li se posle tih vjezbi treba uzimat PWM posto sam negdje citao da ne treba?
                            Da, treba, kruti ili tekući.
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              hvala! biće i stotka jednog dana, heheheheh)))
                              Originally posted by WTF View Post
                              Bravo vege, ako tebe veseli i mene veseli
                              85 kg izvuci 10 puta uopce nije lagan zadatak za covjeka od 80 kg, svaka cast!
                              @bot 1950:samo polako, kod mene je večno stajalo na 70 kg i onda odjednom probam 80kg, i uspem! A onda je malo trebalo do 85kg... Ključni faktor je bio SPOTTER kojeg nisam imao pre, on mnogo znači!

                              A ŠTO SE TIČE TEME O UPALAMA:
                              ja ih uvek postignem, osim kod treninga ramena... tu još NIKAD nisam imao upalu, ne znam zašto... valjda ne silujem dovoljno mišić, sve se plašim, jer sam imao povredu, pa ne bih opet da se zeznem
                              “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                              mind, it doesn’t matter.”

                              Comment


                              • vježbe za učinkovitije povećanje prsa

                                evo radim ove vježbe, znači prvu razinu sam 1 dan radio i prelagana je tako da sam odmah prešao na ove.eh sad me zanima jesu li ove vježbe učinkovite i da li je napredak brz.također i ove vježbe radim lagano pa ću stavit torbu i napunit je knjigama na sebe.možete mi slobodno i vi preporučit još koji tip sklekova
                                a7x foREVer

                                Comment

                                Working...
                                X