Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Originally posted by DarioChoki View Post
    Koliko vjezbi za noge radite ? Jel dovoljno 4 vjezbe po 4 serije ?
    Imaš ovdje tablicu:
    http://www.building-body.com/forum/t...kelly-treninzi

    ovo je okvirno, od toga krećeš pa prilagođavaš, i to su samo radne serije; znači treba se i zagrijati prije ovoga.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      jel mi može netko preporucit neke vježbe za trbuh sa utezima?? citao sam da treba staviti opterecenje da bi se postigao veci volumen, jer od ovih vježbi sta sad radim više nemam bas neke koristi(prvo sam radio P90X, sad P90X2).

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Originally posted by Peti View Post
        jel mi može netko preporucit neke vježbe za trbuh sa utezima?? citao sam da treba staviti opterecenje da bi se postigao veci volumen, jer od ovih vježbi sta sad radim više nemam bas neke koristi(prvo sam radio P90X, sad P90X2).
        Mozes vezati uteg oko gleznja, legnes i malo podignes noge od poda i radis škare i gore dolje nogama, mozes obgrliti uteg oko prsa, leci na kosu klupu i podizati se, imas hrpu varijanti, mozes i bodyweight vjezbe raditi, ispruzi noge, na podlaktice i uteg na leđa... Hrpa vjezbi ima...

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Trebaju mi neke vježbe za kod kuće da radim šta preporučate?

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by Vratax View Post
            Trebaju mi neke vježbe za kod kuće da radim šta preporučate?
            http://www.google.com/cse?cx=0121293...7ni&gsc.page=1
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Ekipa,imaju li trbušnjaci prije spavanja kakvoga učinka,onako,2-3 serije po 10 ponavljanja,prije pojedem posni sir sa integralnim kruhom i malo kikirikija u ljusci.

              Comment


              • Najefikasniji postupak do definicije?

                Počeo sam trenirati s frendom neke vježbe budući da ima sprave kod kuće.
                Zanima me kako doći najbrže do definicije. Imam 17 godina, visok oko 176 i težak 86kg.
                Imam podosta sala na trbuhu. Pa me zanima kako srediti definiciju?

                Comment


                • Re: Najefikasniji postupak do definicije?

                  Odes u podforum: Prehrana i malo proucis opcenito o prehrani. A onda kada shvatis sto tocno i kada trebas jesti, onda se drzis toga da si 500 kalorija dnevno u manjku. Krenes raditi redoviti kardio (ima na portalu sto je to) i rezultati nebi smjeli izostajati. Usput treniras najnormalnije u teretani.
                  -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                  Napreduje se... Avatar^^

                  Comment


                  • Re: Najefikasniji postupak do definicije?

                    Hvala, probat' ću nać nešto.
                    S obzirom na moje godine teško mi je nać neku "dijetu" (prehranu).
                    Junk food i sve slatkiše sam u potpunosti izbacio prošli tjedan.

                    Comment


                    • Skidanje stomaka

                      koje vjezbe da se rade da se skine salo sa donjeg dijela stomaka

                      I da li je npr za grudi puno raditi 4 razlicite vjezbe

                      Comment


                      • Re: Skidanje stomaka

                        trcanje,hodanje,bicikliranje, plivanje ) i nemoze se skinut salo sa odredenog dijela tijela...sretno

                        Comment


                        • Re: Skidanje stomaka

                          ovo je rečeno već milijunti put
                          ako hoćeš skinuti salo SAMO sa trbuha --> http://www.liposukcija.com/

                          Comment


                          • Re: Najefikasniji postupak do definicije?

                            Originally posted by zozz View Post
                            Hvala, probat' ću nać nešto.
                            S obzirom na moje godine teško mi je nać neku "dijetu" (prehranu).
                            Junk food i sve slatkiše sam u potpunosti izbacio prošli tjedan.
                            Nema ti kj biti tesko, i ja imam 17 godina pa sam si sam slozio. Nemoj samo ni u kojem slucaju pokusavati sa onim sto babe zovu "dijetom", tj. one UN, jabuka dnevno i ostale gluposti gladovanja...
                            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                            Napreduje se... Avatar^^

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Evo ovako, početnik sam i radim doma. Od stvari koje imam su 2 bučice od sveukupno 9kg svaka,ali ne radim s toliko jer mi je još preteško. Šipku za zgibove, kosi bench i orbitrek iako mi on nemoze posluzit za nesto osim malo zagrijavanja. Namjeravam još kupit bench, šipku i još utega, ali to kad nabavim još love. Sad me zanima može li me neko savjetovat programom, uputit u nesto što mogu napravit s ovim što trenutno imam? Bilo bi poželjno da se kaže koja vježba i koliko serija i ponavljanja. Bio bih vam strašno zahvalan.
                              Imam 21 god 58-59kg i 178-179cm

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                21 godina i 58 kg?!?!?!


                                počni jest, pa ćeš vidit kako će ti tih 9 kg postat lagano ko perce
                                "What the mind believes the body achieves."

                                Comment

                                Working...
                                X