Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: simptomi ketoze

    Originally posted by staragarda View Post
    htio sam ovo pdojelit s vama..dosta recepta na keto dijeti..
    http://forum.bodybuilding.com/forumdisplay.php?f=143

    ovaj kruh u drugom postu meni spasava zivu glavu..da mogu pojesti jaja koja mi se gade i nabacat gore salame i sira.

    http://forum.bodybuilding.com/showth...2899693&page=1
    Imam ti ja jednu odlicnu stranicu za keto, kad dođem na komp ti posaljem
    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

    Comment


    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

      pa stavi ovdje, da i mi vidimo
      ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

      "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

      Comment


      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

        Originally posted by Megara View Post
        pa stavi ovdje, da i mi vidimo
        http://www.genaw.com/lowcarb/recipes.html

        Evo to je ta ja mislim
        I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

        Comment


        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

          e super tu stranicu i jos neke sam imao ali ccleaner je odradio svoje kad mi je pobrisao bookmarkse
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

            Dali je bolja potrosnja odnosno oksidacija masnih stanica kad smo na visljem kcal unosu ili dok smo na poprilicnom niskom (govorim oko cca 2000-2200kcal) ???

            Ako ajmo rec realno, dok smo u vecem kcal unosu nase tijelo proizvodi odnosno trosi puno vise ketona nego na nizem kcal unosu. Ali opet neznam koliko je ovdje na ketogenoj dijeti kalorijski deficit bitan (vjerojatno je ali ne toliko znacajno kao i kod obicnih "ne ketogenskim" dijetama)... Ili grijesim?

            Jos uvijek sam newbie u ovom polju i u stanju eksperimentiranja ali neznam dali sam na pravom putu sa ovim misljenjima o ketu.

            peanut butter YOLO
            https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
            http://instagram.com/dinc_94
            http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
            myprotein code: MP24017174

            Comment


            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

              naravno da je bitan kcal deficit, i na ovoj i na svakoj, ne mozes gubiti kile ako nisi u deficitu.

              i da, nemoj ici odmah prenisko sa kcal, nego do neke sredine i onda bolja opcija dodatni kardio.

              bitan edit: mislim da tebe buni potrosnja ketona odnosno masti / sala, to sto tijelo radi na MASTIMA ne znaci da topi te masti koje vec imas u tijelu (salo), nego jednostavno koristi masti kao izvor energije, a ne glukozu, znaci ti mozes unositi kcal koje su potrebne za odrzavanje tvom tijelu ili cak suficit, i naravno da neces mrsaviti samo jer si na nekom 'keto rezimu'

              jos bitniji edit:

              mauro di pasquale anabolic diet
              lyle mc donald ketogenic diet
              Last edited by Megara; 25-05-14, 10:48.
              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

              Comment


              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                Originally posted by Dinč View Post
                Dali je bolja potrosnja odnosno oksidacija masnih stanica kad smo na visljem kcal unosu ili dok smo na poprilicnom niskom (govorim oko cca 2000-2200kcal) ???

                Ako ajmo rec realno, dok smo u vecem kcal unosu nase tijelo proizvodi odnosno trosi puno vise ketona nego na nizem kcal unosu. Ali opet neznam koliko je ovdje na ketogenoj dijeti kalorijski deficit bitan (vjerojatno je ali ne toliko znacajno kao i kod obicnih "ne ketogenskim" dijetama)... Ili grijesim?

                Jos uvijek sam newbie u ovom polju i u stanju eksperimentiranja ali neznam dali sam na pravom putu sa ovim misljenjima o ketu.

                peanut butter YOLO
                Originally posted by Megara View Post
                naravno da je bitan kcal deficit, i na ovoj i na svakoj, ne mozes gubiti kile ako nisi u deficitu.

                i da, nemoj ici odmah prenisko sa kcal, nego do neke sredine i onda bolja opcija dodatni kardio.

                bitan edit: mislim da tebe buni potrosnja ketona odnosno masti / sala, to sto tijelo radi na MASTIMA ne znaci da topi te masti koje vec imas u tijelu (salo), nego jednostavno koristi masti kao izvor energije, a ne glukozu, znaci ti mozes unositi kcal koje su potrebne za odrzavanje tvom tijelu ili cak suficit, i naravno da neces mrsaviti samo jer si na nekom 'keto rezimu'

                jos bitniji edit:

                mauro di pasquale anabolic diet
                lyle mc donald ketogenic diet
                to sve spada u termogenezu hrane...ona je ista procentualno gledano sa niskim i visokim unosom kcal, ali naravno, 15% od 3000 kcal je vise od 15% od 1800 kcal - s tim sto je manji deficit na 85% od 3000 nego na 85% od 1800 kcal


                da si u vecem deficitu kako vise jedes je nemoguce, a kcal su jednako bitni ovdje kao i na drugim dijetama, tako ljudi rade i masu na ketu - suficitom

                edit: i ovaj megarin prvi edit je dobar
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                  Zahvaljujem na odgovorima

                  Svakako cu isprobat jos nekih razlicitih principa koje imam u planu ali sve to tek nakon defke...

                  peanut butter YOLO
                  https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                  http://instagram.com/dinc_94
                  http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                  myprotein code: MP24017174

                  Comment


                  • Re: simptomi ketoze

                    Naravno da treba bit u deficitu al nije keto isto ko i druge dijete. I ne netrebas smanjivat kalorije iz tjedna u tjedan na keto il takve neke nebuloze. Nemoj slucajno da ti padne na pamet da radis keto na jako nisko kalorija. Oko 2000 - 2400 kalorija drzi na keto i stvar ce radit za tvoju kilazu nikako nema potrebe ici nize od toga. Ketoza funkcionira malo drugacije i definitivno ako uzmes usporedivat jednak broj kalorija iz uh npr. na klasicnom deficitu i jednak broj kalorija na keto gdje unos uh je sveden na minimum da rezultati nece biti isti, a tko tvrdi drugacije nek proba. Ne vidim potrebu zasto kompliciras, drzi plan isti stalno kolko si odredio kalorija. Npr. 2200 - 2400 i unosi stalno okvirno tolko, sad ako neki dan bude malo vise ili malo manje ne zamaraj se previse. Drzi se plana, skroz opusten pristup, ak oces ubrzat malo ubaci neko brzo hodanje natase uz zeleni caj npr. i polako do cilja. Nemoj umisljat da moras stalno rezat kalorije i sl. stvari. Drzi stalno isto, dodas lagani kardio par puta tjedno nataste i lagano povecas kardio tjedno 15 - 30 minuta vise brzog hodanja i opusteno ides prema cilju i ne kompliciras puno. Uostalom ak ne vjerujes meni sta pricam imas primjer tu hardstyle na forumu koji je konstatno keto radio na nekih 2400 kalorija i svaki put se izrezo posteno, a ja mislim da ti nisi jos ni blizu takvom bf pa onda bi bilo suludo spustati kalorije il nesto slicno.

                    Comment


                    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                      @homemade, ne kompliciram nego sam postavio pitanje koje me zanimalo a nisam pronasao odgovor. Eto to je cijela svrha mog pitanja. I naravno da necu apsurdno smanjit kcal jer sam na vec dovoljno nisko i napretka jos uvijek imam.

                      Mozda si malo krivo shvatio moje pitanje ali nema veze, sve okej. Dapace, zahvalan sam na odgovoru!

                      peanut butter YOLO
                      https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                      http://instagram.com/dinc_94
                      http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                      myprotein code: MP24017174

                      Comment


                      • Re: simptomi ketoze

                        Originally posted by Homemade View Post
                        al nije keto isto ko i druge dijete.
                        pisi malo o ovome da vidim ma sta mislis.
                        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                        Youtube:

                        Primjer treninga snage/hipertrofije
                        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                        Sve o prehrani
                        Sve o treningu

                        Comment


                        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                          -proucavam keto vs high carb 10 godina i naucio sam da svi high fat keto crew leaderi koriste visokomasnu prehranu ,a ne visokoproteinsku ,cak ima i vegetarijanaca i vegana paleo ,koji jedu kokosov orah i ostale masti s biljnim proteinima npr...uglavnom visokoproteinska dijeta nema bas smisla to sam naucio od paleo vodja ,da se cak gubi misicna masa na puno proteina ,umjereno masti i malo uh ,da trebas jesti visokomasno ,ALI ,sve su to teorije ,ja sam skroz razlicitih pogleda,ali sam da kazem sto sam vidio od samih izumitelja paleo ,keto dijeta ,ja jedem Mcdougal prehranu ,smatram da je mast loša za srce i sve žile u tijelu (zasicena mast) .

                          a sto se tice keto dijeta one djeluju u mrsavljenju u pocetku ,jer tijelo moze skupit 1 kg ugljikohidrata u vidu glikogena i na to vezati 3 litre vode,dakle kad netko ne jede ugjikohidrate,on izgubi prvih dana i do 4 kg ,ako je prije jeo mnogo ugljikohidrata ..ali to je gubitak vode ,a ne masti ...

                          gledao sam prije 3 mj dva doktora lako je naci na you tube,koji su jeli dva brata blizanca doktori dakle ,jedan high carb ,drugi keto dijeta ,ovaj na keto izgubio 1 kg misica i dobio masti ,a ovaj na high carb izgubio 1 kg sala i pobjedio brata na biciklu natjecali se nakraju videa ...ugljikohidrati mogu nabiti masu ,ali to nije salo ,salo se dobiva od jedenja sala tj masti ...
                          naravno postoje ljudi na steroidima koji jedu puno masti i nisu debeli ,ali to je druga prica .


                          volio bi vidjeti nekoga tko jede kao ja 4000 cal masti dnevno kao ja ugljikohidrata ,a da izgleda kao ja prirodno ,dao bi 10 tisuca kuna tome tko to postigne na masnoćama poput slanine i sira .
                          Last edited by Carl Wind; 25-05-14, 18:57.

                          Comment


                          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                            https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j...67720277,d.bGQ

                            to je link dva doktora ,jedan je bio na keto ,drugi na high sugar prehrani ,ovaj na visoko carbs prehrani je izgubio 1 kg masti u mjesec dana ,a ovaj na keto je izgubio misicne mase

                            Comment


                            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                              Originally posted by Carl Wind View Post
                              ugljikohidrati mogu nabiti masu ,ali to nije salo ,salo se dobiva od jedenja sala tj masti ...
                              salo se dobiva od prevelikog suficita...ne od masti kao makronutrijenta...jedi dnevno 2000 kcal masti i samo to, bez UH bez P..i mrsavit ces..

                              a taj doktor dobio masti na keto, a tisuce i tisuce ljudi se izdefkalo na ketu haha ocito je doktor imao treninge kao piiiickka i bio u suficitu s prehranom...(karl vind nauci sta je suficit sta deficit)
                              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                              Youtube:

                              Primjer treninga snage/hipertrofije
                              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                              Sve o prehrani
                              Sve o treningu

                              Comment


                              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                                tko zna što je taj doktor jeo da je na ketu dobivao masti haha..moram priznat da si car carl wind.jedina osoba na kugli zemaljskoj koja mršavi od UH i šećera a deblja se od keta.medicinski fenomen

                                Comment

                                Working...
                                X