Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

    Kupite indijski trputac ili psilyum tablete i ode nadutost. Što se tice keto da zaista je ljepši osjecaj što se tice probave.

    Jedino danas sam odradio jak HIIT trening i na kraju uzeo mrtvo radit , evo jos mi zuji u glavi i ne osjecam se ok. Sad vise neznam jel od prehlade ili se sve sastalo ali ujutro mi ovak nije bilo. Na vagu ne želim stat sve dok ne prodje prvih 15 dana
    "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

    Comment


    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

      nisam gore na pisao...da na ketu nema problema sa napuhavanjem..itd..

      draven govorilo se prije jos da nije HIIT za ketozu...ako uopce trebas radit kardio neka bude LI..
      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

      Youtube:

      Primjer treninga snage/hipertrofije
      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
      Sve o prehrani
      Sve o treningu

      Comment


      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

        Originally posted by staragarda View Post
        Vagao sam tocno...jedna kava mi je 36 g kave..npr jucer sam dvije popio + u gradu...inace popijem jednu..jedino bitno, dali ispusti taj Uh...ocito ne

        edit: napolitanke za dijabeticare? s njima bi mogao odgoditi punjenje komotno
        To znaci da stavis 7 zlica kave (cajnih) za jednu cikaru kave. cisto sumjan.
        ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

        Comment


        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

          tri zlicice ali prepune..piramida.. pijem blato..tako sam navikao..ne volim tanke kave. (prst fundaca punih UH u salici + u dezvi masu). so proud..xD

          btw bacio sam na digitalnu vagu zlicicu i doslo 12 g, tako da se nemas sta sekirati
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

            MA znan virujen ti. to se zove zapremnina na vrh, ko on kad pajdo natovari šleper šuta na kamiJon do 3 metra u zrak , sve se praši za njin. ja isto tako pijen kavu. jaka i crna ko crni cigo.

            nego san nasa podatak da je zlicica 5 grama. al to je volumen poravnat bez piramide. vjerojatno. isto pun ku.rac razlijka.
            ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

            Comment


            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

              Originally posted by staragarda View Post
              nisam gore na pisao...da na ketu nema problema sa napuhavanjem..itd..

              draven govorilo se prije jos da nije HIIT za ketozu...ako uopce trebas radit kardio neka bude LI..
              A znam citao sam medjutim bojao sam se da nisam mozda (iako tesko da nisam) ispraznio kolicine glikogena da brze udjem u keto ali vec mi je 4-5 dan svakodnevnog treninga. A i nije mi se dalo redat utege samom pa sam se pridruzio ekipi zadnji put dok sam na keto. Srecom pijem kreatin pa me drzi jos malo.

              Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
              "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

              Comment


              • Re: simptomi ketoze

                Originally posted by Megara View Post
                ma nema kod nas, to je samo izraz koji on koristi kontaš? odnosi se na to da ti izvor UH bude pretežno junk...
                Vec sam se ponadao
                I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                Comment


                • Re: simptomi ketoze

                  Neznam kako kod vas ja sam u ovih 7 dana maknuo oko 3,8 kg. Računam da sam skinuo tek oko 2 kg jer ovo ostalo je uvijek kod mene +/- 2 k.

                  Ono što mi je čudno imam osječaj da sam voden jako neznam da li ste to primjetili ostali, kao da gubim kg ali sam manje definiran ????
                  Jel kod svih isto ....
                  Koliko sam čitao na kraju keto postepeni unos UH bi trebao to da vrati u mišiće kada se popuni glikogen ???

                  Pretvorio sam se u uho ne svidja mi se ovaj vodenast izgled....
                  "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                  Comment


                  • Re: simptomi ketoze

                    odradi keto do kraja a onda se poigraj sa natrijem i kalijem. Za detaljne upute nadji nekog tko je iskusan u tome (znaci da je to prosao par puta)

                    Comment


                    • Re: simptomi ketoze

                      ja uvijek na keto unosim pun k soli(jer bez UH i soli nebi bilo ni dovoljno vode u tjelu)..iz razloga sto se bojim povrede i ne zelim da zglobovima fali tecnosti...
                      bas me briga sto ce sol zadrzati visak potkozne vode..tim bolje..kada pojacam kalij a smanjim natrij isusit cu se par kg...

                      draven..kad se skines s keto..i napunis UH + visak kalija naspram soli(otprilike 3 dana da ti je kalij u plusu)...ima da budes zadovoljan defkom =)
                      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                      Youtube:

                      Primjer treninga snage/hipertrofije
                      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                      Sve o prehrani
                      Sve o treningu

                      Comment


                      • Re: simptomi ketoze

                        meni je za sad odlicno )) da li je moguce da sam zavoljela masnu hranu, anbilivbl izvori P jaja, piletina, svinjetina, riba, whey, jos jedem tvrde sireve omg gouda > smarski rok deset puta i cajna mi je super, i slanina i prsut, a inace to nikad ne jedem. moram jos probati kulen jedem krastavce i spanac od vedzisa. i omegu 3, maslinovo i mulitivitamin. o da, kikiriki, indijski orah i bademe. (indijski- savrsenstvo). pravila sam i keto pizzu nekidan, uff
                        kolu ziro pijem i cekam da dodje walden farms od cokolade

                        jos je rano za neke procjene, ali za sad mi radi samo tako. vjerovatno zato sto sam endo, i sto sam inzulinski dosta rezistentna.

                        nemam apsolutno nikakve probleme, nisam ni osjetila kad sam usla u ketozu, NIKAD nisam gladna, imam 3 obroka dnevno.. konstatno imam snage i nemam 'brain fog', bas sam koncentrisana

                        nemam nikakve cravingse, osim sto mi se malo jede voce

                        zasad sve pet
                        ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                        "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                        Comment


                        • Re: simptomi ketoze

                          Originally posted by Draven View Post
                          Ono što mi je čudno imam osječaj da sam voden jako neznam da li ste to primjetili ostali, kao da gubim kg ali sam manje definiran ????
                          Jel kod svih isto ....
                          Koliko sam čitao na kraju keto postepeni unos UH bi trebao to da vrati u mišiće kada se popuni glikogen ???

                          Pretvorio sam se u uho ne svidja mi se ovaj vodenast izgled....
                          čini mi se da netko nije čitao lektiru http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post931878
                          Znoj štedi krv

                          Comment


                          • Re: simptomi ketoze

                            Što se tiče hrane zadovoljan sam i ja jako .

                            Zaista je puno toga finog što možeš jesti, jedino sam umanjio tvrdi sir na 40-50 gr dnevno jer sam cuo da mliječni proizvodi znaju napravit problem tako da sam posni izbacio potpuno a ubacio kazein s okusom čokolade a 0 UH
                            "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                            Comment


                            • Re: simptomi ketoze

                              Originally posted by kingpin View Post
                              čini mi se da netko nije čitao lektiru http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post931878
                              Da znam da sam negdje citao to samo mi je djelovalo da je kod mene to obilatije ali svakako hvala na backup-u jer sam obratio paznju na taj dio teksta tako da ocito sve ok.

                              Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
                              "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                              Comment


                              • Re: simptomi ketoze

                                htio sam ovo pdojelit s vama..dosta recepta na keto dijeti..
                                http://forum.bodybuilding.com/forumdisplay.php?f=143

                                ovaj kruh u drugom postu meni spasava zivu glavu..da mogu pojesti jaja koja mi se gade i nabacat gore salame i sira.

                                http://forum.bodybuilding.com/showth...2899693&page=1
                                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                                Youtube:

                                Primjer treninga snage/hipertrofije
                                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                                Sve o prehrani
                                Sve o treningu

                                Comment

                                Working...
                                X