Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

    daj ne hebi ? uf sada me strah da nece i meni i ja sam osjetljiv na to

    Comment


    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

      ma de lol, ja isto imam problema s aknama pa sam bio još cistiji na keto, toliko o nekom strahu, probaj pa vidi
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

        Dsk je jos u pubertetu pa se zato to i dogodilo

        Sent from my H30-U10 using Tapatalk
        "What the mind believes the body achieves."

        Comment


        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

          Originally posted by hardstyle91 View Post
          ma de lol, ja isto imam problema s aknama pa sam bio još cistiji na keto, toliko o nekom strahu, probaj pa vidi
          hvala na infu

          Comment


          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

            http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22327146
            akne
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

              ja prijatelju imam jako shebanu genetiku a time i sve ostalo. U zadnje dvije godine sam 3-4 puta bio na operaciji zbog raznih problema (prvenstveno ateromi, pa jos neka druga sranja), e da je to samo otici recnuti nego svaki put na nekom nezgodnom mjestu pa moram u opcu anesteziju. Sva sreca zadnji put je uspjelo da se rijesi u lokalnoj. Pa mi dsk bacio bubu u uho. zahvaljujem na linku

              Comment


              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                Originally posted by Bronko View Post
                ja prijatelju imam jako shebanu genetiku a time i sve ostalo. U zadnje dvije godine sam 3-4 puta bio na operaciji zbog raznih problema (prvenstveno ateromi, pa jos neka druga sranja), e da je to samo otici recnuti nego svaki put na nekom nezgodnom mjestu pa moram u opcu anesteziju. Sva sreca zadnji put je uspjelo da se rijesi u lokalnoj. Pa mi dsk bacio bubu u uho. zahvaljujem na linku
                Što se tiče akni itd... Ja imam problema sa tim odkako sam počeo trenirat to jest lice mi je masno konstantno posebice nakon vježbi kako što je mrtvo dizanje itd. Kako je postajalo masno tako je lice bilo puno akni.

                Ono što mi je pomoglo sad nije da želim reklamirat Niveu ali njihov tekuci sapun zeleni sa njim ispirem lice 3x dnevno sve se očistilo. Ako bi prestao prati vise od 1x dnevno odma se ponovi ali to nije kako sam na keto isto je konstantno osim kada ne vježbam.

                #Dince ono sto sam ja shvatio da punjenje nije potrebno odradjivat radi bilo cega osim toga da ne poremetis metabolizam, to jest njegovu upotrebu UH tako da ja s punim svakim 12 dana a prvi put tek nakon 17 dana sam odradio punjenje. Isto nemam potrebe za UH savrseno funkcioniram moram priznat cak i mnogo bolje nego na uh nisam nadut a to mi je cesto smetalo. Obrok prije treninga mi ne smeta niti 15 min. prije itd.... Punjenja radit svakih dana mi se cini previse jos ako uzmes u obzir da ti treba barem 48 h da ides u keto stanje opet onda bi idealno bilo barem svaki 10 dan punjenje. S tim da sam ga ja odradio na nacin da sam poceo punjenje tek u 18 h navecer.

                Moj rezultat evo nakon 21 dana je - 5,5 kg
                "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                Comment


                • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                  Originally posted by Draven View Post
                  Što se tiče akni itd... Ja imam problema sa tim odkako sam počeo trenirat to jest lice mi je masno konstantno posebice nakon vježbi kako što je mrtvo dizanje itd. Kako je postajalo masno tako je lice bilo puno akni.

                  Ono što mi je pomoglo sad nije da želim reklamirat Niveu ali njihov tekuci sapun zeleni sa njim ispirem lice 3x dnevno sve se očistilo. Ako bi prestao prati vise od 1x dnevno odma se ponovi ali to nije kako sam na keto isto je konstantno osim kada ne vježbam.

                  #Dince ono sto sam ja shvatio da punjenje nije potrebno odradjivat radi bilo cega osim toga da ne poremetis metabolizam, to jest njegovu upotrebu UH tako da ja s punim svakim 12 dana a prvi put tek nakon 17 dana sam odradio punjenje. Isto nemam potrebe za UH savrseno funkcioniram moram priznat cak i mnogo bolje nego na uh nisam nadut a to mi je cesto smetalo. Obrok prije treninga mi ne smeta niti 15 min. prije itd.... Punjenja radit svakih dana mi se cini previse jos ako uzmes u obzir da ti treba barem 48 h da ides u keto stanje opet onda bi idealno bilo barem svaki 10 dan punjenje. S tim da sam ga ja odradio na nacin da sam poceo punjenje tek u 18 h navecer.

                  Moj rezultat evo nakon 21 dana je - 5,5 kg
                  Kad ti citam posto kao da vidim sebe haha, isto tako nemam nadutosti koje sam prije imao, tlak mi se stabilizirao jer mi je prije bio nizak sad mi je normalan, mogao bih zivjet na ketu ukratko

                  Vjerojatno cu tako i ja svakih 10 dana se punit vidjet cu i da ne zaboravim, svaka cast na napretku!

                  peanut butter YOLO
                  https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                  http://instagram.com/dinc_94
                  http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                  myprotein code: MP24017174

                  Comment


                  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                    malo sam procackao onaj link sto je staragarda stavio. Uglavnom keto duzi od 22 tjedna moze (napominjem moze a i ne mora) uzrikovat osjetljivost na glukozu, dijebaetes tipa 2 i bilo je jos nekih nuspojava. Stoga punjenje obavezno upravo radi zdravlja

                    Comment


                    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                      pazi 22 tjedna je 5 mjeseci tolko rijetko kome i traje defka a di da niti jedanput da se ne napunis..mislim mozda i ima ljudi koji bi mogli .. bo xD
                      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                      Youtube:

                      Primjer treninga snage/hipertrofije
                      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                      Sve o prehrani
                      Sve o treningu

                      Comment


                      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                        mislim da je to 22 tjedna sa punjenjem......ono klasicno...poanta da ne traje duze....i ja sumnjam da netko to radi ali eto nek se vidi na forumu i taj podatak

                        Comment


                        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                          al opet..evo ove.. https://www.youtube.com/channel/UCmM...a0SpD9N21OiuXA
                          vec 4 godine na u stanju ketoze, bez punjenja, ni orasare ne jede nesto(zab sam sad zasto ne valja jesti ...)..ima 40 i nesto godina i odlicno izgleda...jos je zensko i nema problema s hormonima i menstruacijom..

                          al opet pogledas i eskime koji su cijeli zivot na ketu pa im nije metabolizam nesto sjeban i tako..

                          sve u svemu volim se punit i punit cu se(naravno sto rjede...svakih 10-15 dana), jer nebi nikad mogao zivjeti na ketozi jer volim junk previse.
                          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                          Youtube:

                          Primjer treninga snage/hipertrofije
                          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                          Sve o prehrani
                          Sve o treningu

                          Comment


                          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                            Originally posted by staragarda View Post
                            jer volim junk previse.
                            e da nema ovog.....nije da ga je bilo neznam sta sada, ali da sam mogao sve bolje za nekih 10-15 % izvesti mogao sam. No dobro tako je kako je

                            Comment


                            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                              od prijatelja sestra je više od 2 god na ketonskoj prehrani, ja nisam pričao s njom ali on kaže da se žena u svakom pogledu preporodila.

                              mislim da si više štete radimo sa tim junk loadingom nego koristi po pitanju očuvanja metabolizma.
                              to negdje razmrda gušteraću poprilično nakon što je mirovala 10 dana.
                              jedan primjer što ne bi trebalo raditi je da sam lani jedno punjenje mislio obaviti na svadbi. na kraju sam se preždero kao svinja i nije mi bilo dobro cijelu večer.
                              a opet, neki to rade svaki dan pa žive
                              Znoj štedi krv

                              Comment


                              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                                Ma mislim da je sasvim ok punjenje svakih 10 dana neku manju kolicinu UH u vecernjim satima i nema frke. Nece to toliko drasticnu razliku napravit a s druge strane ako se radi sve ispravno u tih 24 dana od 30 ste sigurno u ketozi i rezultata mora bit. Samo mislim da ova vrsta prehrane nije za one koji zele skidat prevelik bf sad sam jos vise ubjedjen nakon ovih 20+ dana.


                                Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
                                "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                                Comment

                                Working...
                                X