Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evo i mene...Vendetha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Evo i mene...

    Originally posted by PatrickStar View Post
    Dokle god imaš onu žilu ispod pupka, nema razloga za brigu oko BFa! Probaj razdvojiti kvad od lože... Mislim, ništa te ne košta, barem da isprobaš.
    razmisljao sam evc o tome, al raditi samo kvad ili lozu na treningu mi nekako besmisleno, i bacanje vremena, a da dodajem jos skupinu jednu, kvari mi odna kompletnu koncepciju,..
    loza je prilicno dobra, ali mi se kvad cini tankim ... al sredice se to
    "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

    Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
    https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

    http://www.staying-fit.net/

    Comment


    • Re: Evo i mene...

      Originally posted by Vendetha View Post
      hvala puno dida

      @Patrice druze
      hvala,..ja sam jako zadovoljan, s obzirom na kilazu koju sam dobio, forma je dosta dobra,..ponajvise ruke i ramena kaja su jos uvijek i prilicno vaskularna.

      @Marko hvala

      jedino sto mi je pocelo probleme praviti su noge, imam osjecaj da su najmanje nabujale, minimalno,...
      Pa me je to malo zabrinulo sad.
      Inace trening butina bude i brutalan i prilicno dug,..al nesto ne stima.
      Natreningu je jedna prica,..ali poslije, i slijedecih dana, uopste ne osjetim da sam misic na pravi nacin dotakao.
      ako hoces bacim ti ja lagani osvrt svog treninga nogu u PM, pa tko zna, možda se nađe nešto korisno za tebe!
      "Your body is your biggest artwork."

      DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
      DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
      BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

      SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

      https://www.facebook.com/MBbodybuilding

      Comment


      • Re: Evo i mene...

        naravno, zasto ne,..
        ubuduce ne pitajte, ja cu rado primiti svaciji savjet,..pa ako ne odgovaralo, preskociti, ako odgovaralo jos bolje

        i mogao si postaviti tu profilnu da vidim, ako vec nisi postavio...
        "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

        Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
        https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

        http://www.staying-fit.net/

        Comment


        • Re: Evo i mene...

          Vendetha aj mejlaj mi svoj biceps...

          Comment


          • Re: Evo i mene...

            Torzo je bez greške uz pristojan BF i separacije, bravo, nabaci i noge da vidimo kakvi su to "problemi"
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • Re: Evo i mene...

              Originally posted by Vendetha View Post
              naravno, zasto ne,..
              ubuduce ne pitajte, ja cu rado primiti svaciji savjet,..pa ako ne odgovaralo, preskociti, ako odgovaralo jos bolje

              i mogao si postaviti tu profilnu da vidim, ako vec nisi postavio...
              Ne mogu u PM kaže mi da imas previse poruka.. Mail ili nešto? Jesam, jesam.. To je slika iz 7.mj ako se ne varam.
              "Your body is your biggest artwork."

              DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
              DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
              BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

              SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

              https://www.facebook.com/MBbodybuilding

              Comment


              • Re: Evo i mene...

                Svaka cast kolega...dobiti 10+kg a odrzati BF ovako nisko podrazumjeva zvjersku discipliniranost u prehrani i zestoki tempo na treninzima.
                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                Comment


                • Re: Evo i mene...

                  hvala puno na komentarima,
                  slikacu i noge, no problemo

                  @Marko zakrceno mi je, a izgleda ne mogu nikako da ispraznim sanduce, pa evo ti onda mail, ako ti nije problem posalji,
                  azzazzel1105@yahoo.com
                  i hvala

                  @igy hvala, disciplina jest na nivou.
                  mada, imam osjecaj da sam zadnjih dana malo vode navukao, skocio sam sa UH, a bilo ih je i malo kasnije u danu, oko 18-19 sati,..
                  i s obzirom na metabolizam, osjetljiv sam na te stavri, i jako se brzo primjeti razlika.
                  Planirao sam mozda polovinom novempra da krenem mjesec dana sa laganom ristrikcijom, ubaciti koji kardio vise, do polovine decembra,..i onda krenuti opet punom parom do kraja drugog mjeseca, i opet onda defka dobra,..
                  Ako se neke stvari promijenu mozda na taklmicenje izadjem onda (drzavno),..
                  Ali ima tu jako puno stvari koje ce da odlucuju,..prije svega ne znam dal mogu stvarno natural da se spremim tako da mogu da pariram ostalim. pa i finansije, pa svasta nesto..
                  "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                  Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                  https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                  http://www.staying-fit.net/

                  Comment


                  • Re: Evo i mene...

                    Originally posted by Vendetha View Post
                    @Marko zakrceno mi je, a izgleda ne mogu nikako da ispraznim sanduce
                    Odeš na inbox i poslano, označiš poruke desno u kvadratiću i onda ih obrišeš, jednostavno je.

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: Evo i mene...

                      Kad vidim tvoje slike pomislim kako savršenstvo ipak postoji xD PRE PREdobro izgledaš, vidi se da si u svoje tijelo uložio jako puno truda
                      To enjoy freedom we have to control ourselves

                      Comment


                      • Re: Evo i mene...

                        @kelly skontao sam

                        @sandra hvala, da neko cita tvoj post, a da se ne vide slike moje,..rekao bi boooaa pa to je stvarno neka likcina
                        btw nisi ti to na slici ?
                        "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                        Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                        https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                        http://www.staying-fit.net/

                        Comment


                        • Re: Evo i mene...

                          sve pohvale

                          Comment


                          • Re: Evo i mene...

                            Originally posted by Vendetha View Post
                            @igy hvala, disciplina jest na nivou.
                            mada, imam osjecaj da sam zadnjih dana malo vode navukao, skocio sam sa UH, a bilo ih je i malo kasnije u danu, oko 18-19 sati,..
                            i s obzirom na metabolizam, osjetljiv sam na te stavri, i jako se brzo primjeti razlika.
                            Planirao sam mozda polovinom novempra da krenem mjesec dana sa laganom ristrikcijom, ubaciti koji kardio vise, do polovine decembra,..i onda krenuti opet punom parom do kraja drugog mjeseca, i opet onda defka dobra,..
                            Ako se neke stvari promijenu mozda na taklmicenje izadjem onda (drzavno),..
                            Ali ima tu jako puno stvari koje ce da odlucuju,..prije svega ne znam dal mogu stvarno natural da se spremim tako da mogu da pariram ostalim. pa i finansije, pa svasta nesto..
                            Znam kako ti je sa UH-ima,imam isti/slican problem.
                            Ove cik-cak faze(nekoliko tjedana restrikcija,pa nekoliko tjedana masa) mi se cine kao win-win situacija.Prakticiram ih zadnje vrijeme dosta i meni se pokazale dosta dobre - za pojmove "lean mase".
                            Ako si se odlucio za takmicenje,svaka cast. Ako formu uspijes dovesti u rang onoga sto si imao na zadnjoj defki,uz dehidraciju i dobro odradjen zadnji tjedan mislim da bi mogao dobro proci.
                            Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                            Comment


                            • Re: Evo i mene...

                              Originally posted by Vendetha View Post
                              @kelly skontao sam

                              @sandra hvala, da neko cita tvoj post, a da se ne vide slike moje,..rekao bi boooaa pa to je stvarno neka likcina
                              btw nisi ti to na slici ?
                              omg, pa jel vidiš ti sebe uopće?? ti JESI likcina...

                              oh svašta, ne znam kakvi su ljudi kod tebe ali tu gdje ja živim nisam imala prilike vidit uživo takvo tijelo... po meni ti si savršen i gotovo.
                              btw ovo na avataru nisam ja, ali mogla bi bit, zato mi je to i cilj xD
                              To enjoy freedom we have to control ourselves

                              Comment


                              • Re: Evo i mene...

                                Originally posted by IgyBoy View Post
                                Znam kako ti je sa UH-ima,imam isti/slican problem.
                                Ove cik-cak faze(nekoliko tjedana restrikcija,pa nekoliko tjedana masa) mi se cine kao win-win situacija.Prakticiram ih zadnje vrijeme dosta i meni se pokazale dosta dobre - za pojmove "lean mase".
                                Ako si se odlucio za takmicenje,svaka cast. Ako formu uspijes dovesti u rang onoga sto si imao na zadnjoj defki,uz dehidraciju i dobro odradjen zadnji tjedan mislim da bi mogao dobro proci.
                                eh, taj prvi dio mi se svidja...
                                kilaza je krenula nevjerovatno brzo gore (maloprije na vagi skoro 90kg, nakon treninga,..al je i obrok bio prije toga),
                                ali s obzirom i na moje trbusne misice, i kompletnu konstrukciju, JOS UVIJEK to izgleda sasvim OK, jer znamo da od tih 10kg je i dobar dio svega i svacega
                                Al fakaj ga, jos do kraja mjeseca, i onda 3-4 sedmice ide upravo ta lagna ristrikcija, malo kardio ubaciti ,...

                                Sto se takmicenja tice, pa rekao sam sve,..i imam zelju, al i ima faktora koji ne odgovaraju trenutno,..i da ne izadjem sljedece godine, nema veze, bice vremena..ja nastavljam svakako punom parom

                                A sto se UH tice, drzim na oko 3-3,5g po kg, relativno nisko, ali ide.. necu ni dizati vise jer znam kako ce to zavrsiti

                                @sandra hvala ti puno
                                al to je to sto mi uvijek imamo nesto pred ocima sto hocemo da postignemo,..pa se meni uvijek sadasnje stanje cini nedovoljnim
                                al istovremeno to je i ono sto me najvise tjera dalje

                                a kad budes takva kao ta teta na slici, ja cu da se preselim u Hrvatsku
                                "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                                Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                                https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                                http://www.staying-fit.net/

                                Comment

                                Working...
                                X