Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evo i mene...Vendetha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Evo i mene...

    Originally posted by Aronnax View Post
    Wow, ruke i ramena meni fenomenalno izgledaju. Svaka cast.
    btw. ovo si ti?
    http://www.staying-fit.net/adoni.html
    Nije nam se pohvalio. Izgleda da je neki predstavnik Ultimate Nutrition za BIH.
    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

    I know it's hard to keep an open heart
    When even friends seem out to harm you
    But if you could heal a broken heart
    Wouldn't time be out to charm you

    November Rain, Guns and Roses

    Comment


    • Re: Evo i mene...

      Originally posted by Vendetha View Post
      Igy hvala ti puno na ovom detaljnom i opsirnom pojasnjenju,..
      iskreno, morao sam i drugi put da procitam kako bi shvatio sve
      Nema na cemu. Sorry ako je malo zbunjujuce napisano - ne pridajem previse paznje citkosti.
      Inace,ramena i ruke su opako nabubrili.
      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

      Comment


      • Re: Evo i mene...

        Ebem ti zivot, koja mrcina xD

        svaka cast brate

        Comment


        • Re: Evo i mene...

          Jebate led rasteš ko gljiva a bf pod kontrolom! Svaka čast!
          Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



          mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

          Comment


          • Re: Evo i mene...

            Originally posted by Vepar24 View Post
            Jebate led rasteš ko gljiva a bf pod kontrolom! Svaka čast!
            BF taman, bolje ne može što se mene tiće!

            Svaka čast vendi, vlakna se vide, ruke ogromne, prednje rame strašno izgleda, a trica ko moja glava

            samo naprijed !

            Comment


            • Re: Evo i mene...

              hvala vam na komentarima,..
              Napisacu ukratko kako kod mene izgleda trenutno sa ishranom,.. konacno mogu da se oslonim na iskustvo tako da sve sto trenutno radim, radim planski i i imam pod kontrolom.

              Za razliku od zadnjih ciklusa mase, ovaj radim sa relativno niskim unosom UH.
              Endomorf sam, jako spor metabolizam, i jako osjetljiv na UH. Ali kad sam krenuo nakon defke, fakticki svaku kaloriju sto sam povecavao (nemojte samo bukvalno shvatiti) radio sam planski.
              Tako da sad znam tacno koliko mi cega treba, da napredujem dobro, a da se ne mastim puno.
              Sa hidratima ne idem preko 300g, i to je malo za razliku od onog sta sam prije radio, gdje sam bio prosjecno na 400, a sa manje misica.
              Proteine drzim jako visoko, 250-300g, sto ide skoro i do 4g po kg,..
              UH variraju od dana do dana, u zavisnosti od toga dal imam trening il ne, dal cu raditi sprinteve il ne, koja je misicna skupina odradjena, kakav sams a svim ostalim obavezama itd..
              A sto se masti tice, njih doziram onda po potrebi, da kompletan unos kalorija bude oko 3000..

              Dzank obroka nema skoro nikako, ako mi se bas jede nesto, uzet cu komadic kolaca, ili bilo sta drugo ''zabranjeno'' i to je to, cisto da psihicki ne dolazim do kriza,..a ostalo nista ne prepustam slucajnosti, i nema nista odprilike da se radi.

              I da, bio sam stao na ''dark side'', odlucio se za nesto za sto nisam bio spreman,..
              i sva sreca pa sam postupio neodgovorno i nezrelo (glupo zvuci, al tako je), i od toga nije bilo nista ozbiljno,..jer sam ja shvatio neozbiljno, tako da samo mogao TEK TAKO da i prestanem, i drago mi je da jesam.
              Jednostavo me psiha koci, i ne osjecam se spremnim,..
              Ovo pisem cisto jer se pocela jako puno rijec ''natural'' u pohvalama koje dobijem koristiti,..
              tako da, ja to necu kriti kad dodje vrijeme, niti me zanima hoce li neko vjerovati ili ne,..
              al me je sad jos uvijek u neku ruku strah toga,..
              "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

              Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
              https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

              http://www.staying-fit.net/

              Comment


              • Re: Evo i mene...

                Jel misliš stat na binu u skoroj budućnosti?
                Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                Comment


                • Re: Evo i mene...

                  Zelju imam, ali ne znam
                  Finansije su tu upitanju. Zavisi kako se pocnu stvari odvijati na poslovnom planu u skorije vrijeme, jer imam nekih planova i ajmo reci ''opcija'',..pa vidicu kakvo ce stanje biti.
                  "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                  Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                  https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                  http://www.staying-fit.net/

                  Comment


                  • Re: Evo i mene...

                    Originally posted by Vendetha View Post
                    Zelju imam, ali ne znam
                    Finansije su tu upitanju. Zavisi kako se pocnu stvari odvijati na poslovnom planu u skorije vrijeme, jer imam nekih planova i ajmo reci ''opcija'',..pa vidicu kakvo ce stanje biti.
                    Ti MORAŠ na binu! Obecaj mi!

                    Fantastično, još noge doraditi kako treba i to je to!

                    A sto se financija tiče ja mislim da ako si dovoljno uporan i ako to stvarno zelis mozes uspjeti i sa manje para! Ja sam nezaposlen, a živim sam, snađem se uvijek nekako i za ono što mi treba, hvala Bogu imam! Zato ne daj se, odradi pripreme, digni se na višu razinu jer imaš preveliki potencijal koji se ne smije potratiti! Netko ovako ne izgleda iako je par godina na svemu i svačemu!
                    "Your body is your biggest artwork."

                    DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                    DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                    BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                    SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                    https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                    Comment


                    • Re: Evo i mene...

                      hvala drug moj,..
                      vidi i ja i ja sam sebi sve finansiram, ima se, ali se i ja jako zalazem da se ima.
                      Samo, gledam neki daju zadnji novcic u to, a da poslije ne zna kako dalje,..
                      ja ako me zdravlje ne zakoci ne namjeravam prestati da vjezbam, ali opet, i razmisljam malo i mislim i na druge stvari.


                      @Dalibore tek sad vidim tvoj post, nisam zastupnik jesam distributer za Ultimate Nutrition, i ide odlicno,..
                      nadam se da cu moci nekako u buducnosti i sponzorstvo da izgonjam
                      "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                      Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                      https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                      http://www.staying-fit.net/

                      Comment


                      • Re: Evo i mene...

                        Ako sam dobro shvatio, tek si ovu masu poceo brojati ili to vec odprije radis?
                        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                        Napreduje se... Avatar^^

                        Comment


                        • Re: Evo i mene...

                          Originally posted by Aronnax View Post
                          Ako sam dobro shvatio, tek si ovu masu poceo brojati ili to vec odprije radis?
                          Hmm
                          sad bas brojati,...
                          ali cinjenica je da nisam mogao prije znati koliko mi treba. Uvijek sam ja brojao, ali samd rzao previse visoko,..
                          sada kako sam postepeno poceo povecavati nakon defke, mogao sam tacno da pratim sta se desava, tako da i mogu tacno da odredim koliko mi treba.
                          Tako da i amsti, i proteine, i UH vjerujem da sam sada dobro odredio sto se tice kolicine,..nije manjak tako da napretka ima, a opet nije ni velik suficit, tako da nema ni gomilanja masti
                          "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                          Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                          https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                          http://www.staying-fit.net/

                          Comment


                          • Re: Evo i mene...

                            Da, pitam jer sam ja sad na ajmo rec prvoj masi, i mislim par kg jos dobit do nekog 2.-3. mjeseca. Tek toliko da vidim da li svi broje unos ili ne, jer sam procitao na dosta mjesta da za pocetak netreba brojat. No za defku i sljedecu itekako budem
                            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                            Napreduje se... Avatar^^

                            Comment


                            • Re: Evo i mene...

                              Originally posted by Aronnax View Post
                              Da, pitam jer sam ja sad na ajmo rec prvoj masi, i mislim par kg jos dobit do nekog 2.-3. mjeseca. Tek toliko da vidim da li svi broje unos ili ne, jer sam procitao na dosta mjesta da za pocetak netreba brojat. No za defku i sljedecu itekako budem
                              Ja ti mogu reći kako ja radim

                              Ovo mi je prva prava masa i ne brojim kalorije.Isključivo se ravnam po ogledalu.Ako "rastem" znači da dobro napredujem i da masa ide ok.E sad u ogledalu odma vidiš mastiš li se previše i tako režeš(ili dodaješ) UH.

                              Samo ćeš izluditi od tog svog brojanja

                              Comment


                              • Re: Evo i mene...

                                Originally posted by bilder18 View Post
                                Ja ti mogu reći kako ja radim

                                Ovo mi je prva prava masa i ne brojim kalorije.Isključivo se ravnam po ogledalu.Ako "rastem" znači da dobro napredujem i da masa ide ok.E sad u ogledalu odma vidiš mastiš li se previše i tako režeš(ili dodaješ) UH.

                                Samo ćeš izluditi od tog svog brojanja
                                Tako si i ja nekako mislim. + S obzirom da nestignem imat sasvim organiziranu prehranu, pazim da je unos proteina dobar, da je sto manje losih masti a onda ovisno kako se osjecam s energijom i kako izgledam dodajem UH i eventualno masti. Jer trosim jako puno dnevno, pa ako sam si umoran, jedem... :P
                                -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                                Napreduje se... Avatar^^

                                Comment

                                Working...
                                X