Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mit o zdravom mlijeku

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Mit o zdravom mlijeku

    Originally posted by VelikiBlek
    Originally posted by mrav
    nakon svakog treninga 1 mlijeka i 2 mjerice wheya, šibnem ga na eks i fino je ko čokolino
    fino jest...ali nije efektivno
    znam znam, voda šibne direkt whey u krvotok i razgradnja je brža, bolja i sve pet, ali takor adim jer treniram drugačije tj. moglo bi se rec da sam noćni šetač, pa derem mlijeko i whey skupa da napravim sporiju bombu koja se malo teže razgrađuje, u bb nema voda je voda i drž se vode ko pijan plota, treba probat, eksperimenirat, slušat sebe i svoje tijelo, ja sam na wheyu i mlijeku već duže vrijeme, a samo poboljšavam svoj mišićni tonus i ostale stvari

    Comment


    • Re: Mit o zdravom mlijeku

      Originally posted by SemaMare
      Originally posted by mrav
      nakon svakog treninga 1 mlijeka i 2 mjerice wheya, šibnem ga na eks i fino je ko čokolino


      ti izgleda nisi nikako do sad otvaro forum, na svakom cosku ti pise da ni slucajno ne deres mlijeko posle treninga s wheyom, nego samo voda whey i dex,

      Piše na svakom cosku nekoliko tisuća stvari koje nisu dobre ili su odlične, ali sve je stvar pojedinca, teorija je jedno, a praksa, tj. stvarnost je nesto sasvim drugo, shvacam sto si htio reci i sto si mislio

      Comment


      • Re: Mit o zdravom mlijeku

        http://www.building-body.com/Mlijeko-i- ... lding.html
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • Re: Mit o zdravom mlijeku

          da li bi bilo zdravije kupiti mlijeko u prahu i napravit si doma ''mlijeko''?
          prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

          Comment


          • Re: Mit o zdravom mlijeku

            Originally posted by t111
            da li bi bilo zdravije kupiti mlijeko u prahu i napravit si doma ''mlijeko''?
            mislim da ne, posto bi sastav bio isti! najidealnije bi bilo pit ono 0.9 mm
            Dont drink, dont smoke just eat and work

            Comment


            • Re: Mit o zdravom mlijeku

              treba vidjeti iz cega se dobiva mlijeko u prahu. ako se ono dobiva iz cistog mlijeka onda bi svakako bilo zdravije. zasto?
              jer kupovno mlijeko s kravljim mlijekom nema previse veze. pricao mi covjek koji radi u mljekarskoj industriji da se kravlje mlijeko kada dodje u pogon odmascuje, vadi se sirutka, mast,... sve sto se da iskoristiti za ostale proizvode (sir, jogurt, vrhnje,...) i ostane blijeda tekucina bez okusa i mirisa kojoj se onda dodaju aditivi kako bi dobila boju, okus i miris mlijeka i tek onda ide zamascivanje na odredjeni postotak.

              ja cu radije piti 3,2% iz cistog kravljeg mlijeka nego 0,9% iz ovog kupovnog.
              prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

              Comment


              • Re: Mit o zdravom mlijeku

                Naravno, slazem se s tobom, a to mlijeko sta i dovezu tamo se u velikim kolicinama razrijeđuje vodom+ti svi aditivi hehhe mafija sused mafija kao i pekari, malo brasna i malo vode 0.25 kn a naplati 5,6,10 kn -.-"

                mislim da pijem sa kravlje sise da bi i to mljeko bilo zajebano
                Dont drink, dont smoke just eat and work

                Comment


                • Re: Mit o zdravom mlijeku

                  da li si kad pio domace kravlje mlijeko?

                  kad su ti zadnji puta ostali ''brkovi'' od kupovnog mlijeka? pa cak da je i krava na steroidima, jbmi se, i dalje je bolje nego ovo kupovno mlijeko...

                  btw, da li ste gdje na pakiranju mlijeka vidjeli da pise ''kravlje mlijeko''? ja imam samo dukat doma i ne nalazim nigdje...
                  prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                  Comment


                  • Re: Mit o zdravom mlijeku

                    Originally posted by kelly
                    http://www.building-body.com/Mlijeko-i-bodybuilding.html
                    ja moram stvarno opet da pitam i ovde, ako je istina sve ovo u članku što piše o tome kako mleko nije pogodna hrana za čoveka, itd. - onda zašto se prepručuju nemasni sirevi kao hrana, a sir se takođe pravi od mleka i uglavnom je istog sastava kao mleko, samo još koncentrovano. Surutka ili whey je inače nusprodukt u proizvodnji sira. Osim naravno ako nije ricotta koja se pravi baš od surutke.
                    “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                    mind, it doesn’t matter.”

                    Comment


                    • Re: Mit o zdravom mlijeku

                      Originally posted by mrav
                      ja sam na wheyu i mlijeku već duže vrijeme, a samo poboljšavam svoj mišićni tonus i ostale stvari
                      po čemu si to zaključio? i koje su to ostale stvari koje dobiješ konzumacijom wheya s mlijekom?
                      https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                      Overload Strength team

                      Comment


                      • Re: Mit o zdravom mlijeku

                        Evo ja sam dosta vremena posvetio istraživanju o tom "zlom" mlijeku...pa vidim da ovdje ocito nitko nije procitao ovo.... jedan dosta zanimljiv clanak koji razbija dosta mitova i kenjaža u vezi BBa

                        http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=492749
                        "Quitters never win and winners never quit "

                        Comment


                        • Re: Mit o zdravom mlijeku

                          evo doduse da kopi pejstam dio o mlijeku da se ne umorite klikcuci na link

                          Milk and bodybuilding go hand and hand, right? Well there's a ton of myths out there that claim milk makes individuals add and store fat. Before I go into detail, I just want to say that whether or not you consume milk is your own personal preference and you should continue avoiding milk if you're lactose intolerant, bloat due to milk consumption, or have some other milk allergy. But if you're a bodybuilder that has none of these characteristics and you avoid milk due to the myths and speculation, listen up! The truth is, milk is great for bodybuilding purposes. Milk contains cogent anti-catabolic properties, insulinogenic properties that are ideal for the post workout period, a quality amino acid profile, and a wide array of vitamins and minerals. It's also a cheap protein source, and even makes your protein shakes taste 10 times better. Milk is so anti-catabolic/anabolic that it has outperformed whey protein in human research thus far! In conclusion, it all comes down to your personal preferences. If you bloat when drinking milk or have a milk allergy, then by all means, avoid it. But if you're simply avoiding this anti-catabolic substance because of the misinformed media and foolish speculation, then you make want to think twice about milk.
                          "Quitters never win and winners never quit "

                          Comment


                          • Re: Mit o zdravom mlijeku

                            Originally posted by Niksodust
                            evo doduse da kopi pejstam dio o mlijeku da se ne umorite klikcuci na link

                            Milk and bodybuilding go hand and hand, right? Well there's a ton of myths out there that claim milk makes individuals add and store fat. Before I go into detail, I just want to say that whether or not you consume milk is your own personal preference and you should continue avoiding milk if you're lactose intolerant, bloat due to milk consumption, or have some other milk allergy. But if you're a bodybuilder that has none of these characteristics and you avoid milk due to the myths and speculation, listen up! The truth is, milk is great for bodybuilding purposes. Milk contains cogent anti-catabolic properties, insulinogenic properties that are ideal for the post workout period, a quality amino acid profile, and a wide array of vitamins and minerals. It's also a cheap protein source, and even makes your protein shakes taste 10 times better. Milk is so anti-catabolic/anabolic that it has outperformed whey protein in human research thus far! In conclusion, it all comes down to your personal preferences. If you bloat when drinking milk or have a milk allergy, then by all means, avoid it. But if you're simply avoiding this anti-catabolic substance because of the misinformed media and foolish speculation, then you make want to think twice about milk.
                            :handgestures-thumbup:
                            Chill bro

                            Comment


                            • Re: Mit o zdravom mlijeku

                              Originally posted by Dehydronator
                              Originally posted by mrav
                              ja sam na wheyu i mlijeku već duže vrijeme, a samo poboljšavam svoj mišićni tonus i ostale stvari
                              po čemu si to zaključio? i koje su to ostale stvari koje dobiješ konzumacijom wheya s mlijekom?
                              po čemu sam to zaključio, po napredku , za ovo drugo cu ti dat diplomatski odgovor: dobijes puno korisnih stvari konuzumacijom mlijeka neovisno dali ga pijes s wheyom ili ne, želiš li znati više, infromiraj se malo

                              Comment


                              • Re: Mit o zdravom mlijeku

                                danas više ne možeš niti mlijeko prokuhati.


                                http://danas.net.hr/svijet/page/2011/02 ... tml?pos=n1

                                Comment

                                Working...
                                X