Announcement

Collapse
No announcement yet.

P90X program

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: P90X program

    Znas kako, bar moje misljenje, ja npr necu da smrsam nego ocu da zadrzim ovu kilazu.. pa ja zadnji obrok pre treninga napravim tako da je dosta kalorican i ne gledam bas jel jedem masno...al zato posle treniga ne unosim masnocu uopste msm bar kolko je moguce ....i naravno posle svakog treninga pijem Surutku ..domacu naravno .....


    I jos da dodam za ovo sto izbacujete Kempo i Yogu....niste svesni kolko gresite....Tu sprzite kalorije bruuuuukuuuu DD ja sam uvek u goloj vodi pose Kempa i Yoge....a + u Yogi imate ekstra vjezbe za abdomen odnosno trbusnjake ...

    Comment


    • Re: P90X program

      A marinxy oce li te slike da vidimo kako napredujes ?

      Comment


      • Re: P90X program

        Originally posted by DzONI
        A marinxy oce li te slike da vidimo kako napredujes ?
        Oce! Na proljece

        ili zapravo, stavim slike cim netko od vas postavi PO PRVI PUTA svoje prije&za vrijeme&poslije slike... red je na vama sad!

        poz!
        P90X I hate it! But I LOVE IT!!

        Comment


        • Re: P90X program

          OK moze moze cim zavrsim sa prvim mjesecom stavljam ja slike

          Comment


          • Re: P90X program

            Mada kod mene nece biti bas velika promena ...jer ga bas i nisam '' Bring it '' svaki trening na zalost

            Comment


            • Re: P90X program

              Brzo pitanje...Hocu da postavim slike jer sam zavrsio sa 1 mjesecom pa da vidite napredak, ali mi izbacuje da mi slika previse zauzima....kako da je upload ?

              Comment


              • Re: P90X program

                imageshack i kopiras forum thumbnail....

                Comment


                • Re: P90X program

                  moje idu sutra
                  isto mjesec dana

                  Comment


                  • Re: P90X program

                    Originally posted by DzONI
                    Brzo pitanje...Hocu da postavim slike jer sam zavrsio sa 1 mjesecom pa da vidite napredak, ali mi izbacuje da mi slika previse zauzima....kako da je upload ?

                    Bok,

                    imas ovaj alat od microsoft-a

                    Code:
                    http://download.microsoft.com/download/whistler/Install/2/WXP/EN-US/ImageResizerPowertoySetup.exe
                    kad instaliras mozes izabrat sve slike, desni klik na to i rezise images pa ih onda smanjis...


                    poz!
                    P90X I hate it! But I LOVE IT!!

                    Comment


                    • Re: P90X program

                      Bok svima!

                      Marinxy, vidio sam tvoje fotke prije / poslije i stvarno su motivirajuče

                      Pred dva mjeseca sam dobio ovaj program i par dana sam ga mao isprobavao, tada nisam imao vremena posvetiti se vježbanju, planiram od ovog vikenda krenuti...

                      Prema onome šta sam odvježbao tada neke stvari su mi djelovale dosta teško iako sam bez problema prošao onaj fit test... npr. plyometrics me ubio već na pola, gotovo kao i yoga.. ...ostalo je bilo kako tako ok, ali ovo dvoje je bilo baš obeshrabrujuće..e sad, mene zanima u kojoj mjeri ste vi mogli izvesti sve kao Tony i ekipa, kakav je bio vaš prvi tjedan? Odustati ili ići dalje svojim tempom koliko god on nekad bio ponižavajuć ...dok nisam probao px90 mislio sam da sam u dobroj formi, međutim...
                      Inaće kada vježbam utezima naravno PWM mi se sastoji od wheya i dextroze.. da li uzeti whey i dex. nakon kempa i yoge? Ili ipak mišići nisu toliko angažirani pa će mi šećer ravno u trbuh...

                      Baš me zanimaju fotke koje ste najavili, tnx unaprijed

                      Comment


                      • Re: P90X program

                        Originally posted by hoax
                        Prema onome šta sam odvježbao tada neke stvari su mi djelovale dosta teško iako sam bez problema prošao onaj fit test... npr. plyometrics me ubio već na pola, gotovo kao i yoga.. ...ostalo je bilo kako tako ok, ali ovo dvoje je bilo baš obeshrabrujuće..e sad, mene zanima u kojoj mjeri ste vi mogli izvesti sve kao Tony i ekipa, kakav je bio vaš prvi tjedan? Odustati ili ići dalje svojim tempom koliko god on nekad bio ponižavajuć
                        Nikako odustati.
                        Prvih par tjedana je najteže i normalno je da ne možeš napraviti sve što i oni. Zato postoji onaj spreadsheet(tablica) koju on stalno spominje. Upisuješ podatke i svaki sljedeći put pokušavaš napraviti više od prethodnog puta. Jest da nećeš moć odmah ko i oni, ali ako napraviš i dva puta neku određenu vježbu, sljedeći put će biti četiri ako ne i više.
                        Osobno također nisam mogao izvesti sve vježbe u onoj mjeri kolikoj i oni, ali svaki put povećavaš.

                        Sad ne znam jel ga slušaš dok vježbaš ili si muziku pustiš, ali on stalno ponavlja da nije bitan broj već kvaliteta(tak nešto, ne znam sad napamet citat točno).

                        Kako bi on rekao, Bring it

                        Comment


                        • Re: P90X program

                          Ne mogu više edirat post pa je dupli

                          Za sve one koje zanimaju fotografije i progress, beachbodyevom forumu ih ima dosta
                          http://teambeachbody.com/connect/messag ... y/19535463

                          Ovaj je napravio odličan posao, 270 dana
                          http://teambeachbody.com/connect/messag ... e/71703272

                          Ovaj lika također
                          http://teambeachbody.com/connect/messag ... e/90354964

                          Comment


                          • Re: P90X program

                            jel ovo moguce sa zadnjeg linka u 3 mjeseca????

                            Comment


                            • Re: P90X program

                              Originally posted by pro_beginer
                              jel ovo moguce sa zadnjeg linka u 3 mjeseca????
                              Iskreno sumnjam, mislim da je odradio nekoliko rundi programa.
                              No, netko je u temi napisao da je provjerio slike(metadata) i da se slažu. Sad jel on malo "uredio" metadata da izgleda kao 90 dana ne znam.
                              Ili je uzimao kakve suplemente uz whey koij je naveo

                              E da, video koji je postavio u temi je dobar(link u prvom postu). Zadnji dio pogotovo

                              Comment


                              • Re: P90X program

                                Jack, hvala na odgovoru koji ohrabruje, tako sam nešto i mislio, koliko ide ide, al ne se predavat, nadam se samo da ću iz tjedna u tjedan moć sve više, to je dovoljno..slušam pomno Tonya, da, nema ništa sa strane dok se vježba ..

                                nego, onda, jel uzimate whey+dex nakon kempa i yoge?

                                Nagledao sam se tih transformacija u 90 dana, bome... ako išta motivira onda je to!

                                Comment

                                Working...
                                X