Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biceps trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Biceps trening

    Originally posted by Vule46
    radim biceps ponedjeljkom sa prsima, sad sam ga ubacia 2 puta tjedno jer mi slabo napreduje, 2 cm u 2-3 mjeseca treniranja, mislim da je to slab napredak? doduse kilaze idu prema gore, al ruka slabo raste... dali mi neko moze rec sto bi trebao raditi i koliko cesto da bi mi obujam najbrze rastao? znam da razni faktori utjecu na to, prehrana, suplementi, pravilno izvodenje vjezbi, odmor i ostalo.. recimo da je sve u granicama normale, osim prehrane, tu nemam vremena previse uloziti u to, ugl. je to sta stignem kad stignem, 3-4 obroka su tu, ova ostala 2-3 ako stignem.

    pozdrav
    ako ko ima volje odgovorit bia bi mu zahvalan :P

    Comment


    • Re: Biceps trening

      Ako ti prehrana ne valja, mišići ne rastu. Pa ne mogu od zraka narasti.
      Rast od 2 cm u 3 mjeseca ti je prilično dobar.
      Vezano uz vježbe, meni je z-šipka pomogla da osjetim pomak nakon dugo vremena.

      Comment


      • Re: Biceps trening

        Originally posted by DeniZg
        Ako ti prehrana ne valja, mišići ne rastu. Pa ne mogu od zraka narasti.
        +1
        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

        Comment


        • Re: Biceps trening

          Originally posted by DeniZg
          Rast od 2 cm u 3 mjeseca ti je prilično dobar.
          I poprilično upitan!
          Rast ruke u opsegu, osim kao posljedica povećane mišićne mase, može biti i posljedica nakupljanja "neželjenog tkiva".
          Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
          Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

          Comment


          • Re: Biceps trening

            da ne otvaram novu temu zanima me u vezi bicepsa sta mislite o vjezbi 777, 3 u 1 vjezba,
            nisam vidio nigdje na forumu da je ko spominje i da radi, ja sam jednom je radio kad sam zurio kuci s treninga uradio 4 serije i dosta dobro sam pogodio biceps,bolje reci vjezba otkida biceps
            mislim da to radi samo raja na hemiji , gledao sam bas video jay cutlera i colemana kako jedan iza drugog rade ,
            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

            Comment


            • Re: Biceps trening

              da se nadovežem.
              čitao sam po portalu da je za bicepse i tricepse dovoljno 1-2 viježbe po treningu.
              nekako mi se to čini premalo, jer ne možeš pogoditi mišić iz svih kuteva i ne rade ti sva vlakna.
              ja radim bicepse i tricepse zajedno i to po 3 viježbe za svaku grupu po 3 serija.

              Comment


              • Re: Biceps trening

                oces da ti ruke rastu radi čučanj i mrtvo dizanje

                P.S. ne zajebavam se

                Comment


                • Re: Biceps trening

                  Originally posted by Skums
                  da se nadovežem.
                  čitao sam po portalu da je za bicepse i tricepse dovoljno 1-2 viježbe po treningu.
                  nekako mi se to čini premalo, jer ne možeš pogoditi mišić iz svih kuteva i ne rade ti sva vlakna.
                  ja radim bicepse i tricepse zajedno i to po 3 viježbe za svaku grupu po 3 serija.
                  Puno mi je nekak' 9 serija - to je mali mišić. Ja radim 7 serija u 3 vježbe - 3, 2, 2. Uostalom, ruke sudjeluju u vježbama za gornji dio tijela.
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • Re: Biceps trening

                    Puno mi je nekak' 9 serija - to je mali mišić. Ja radim 7 serija u 3 vježbe - 3, 2, 2. Uostalom, ruke sudjeluju u vježbama za gornji dio tijela.
                    mislio sam malo smanjiti broj serija.
                    zato baš i pitam za savjete.

                    oces da ti ruke rastu radi čučanj i mrtvo dizanje

                    P.S. ne zajebavam se
                    uopće ne sumnjam da se ne zajebavaš.

                    Comment


                    • Re: Biceps trening

                      ako ti radis biceps s 30 kg jednoručno s bučicom i izvuces 3-4 ponavljanja, mislis da ce ruka rast i da ćeš nabit 2 kile mišića na biceps ili isto tako s 16 kila 35 ponavljanja ili vec koliko da ce ti se žile pojavit nakon 2 treninga onda je lud koji tako radi, ili nema pojma o vježbanju, ruke će rast proporcionalno s ostalim mišićima iako se nečeš ubijat s njima, dovoljno je samo stimulirat ruke 1 eventualno 2 put u tjedno i to tek nakon složenih vježbi, tek toliko da osjetiš mišić , ili ubacit biceps ili triceps na početku treninga kad si najodmorniji da ga kvalitetno odradiš, ali složene vježbe prije svega su glavne, jer bez njih možeš dizat i 50 kila na cross over mašini s bicepsom ali neces ni 20 kila moc dic sa dvoručnim utegom, takvih ima pun k kad vide šipku bježe ko vrag od tamijana

                      Comment


                      • Re: Biceps trening

                        a nebi se u potpunosti složio s tobom. neće ti mišić rasti ako ga ne treniraš.
                        istina da su ruke prisutne pri svakoj viježbi, ali ih treba isto tako raditi kao i ostale grupe.
                        jer kad pogledaš, kad radiš prsa rade ti jednim dijelom i ramena, a opet ramena radiš zasebno i ubijaš se kad ih radiš.

                        Comment


                        • Re: Biceps trening

                          Originally posted by SemaMare
                          da ne otvaram novu temu zanima me u vezi bicepsa sta mislite o vjezbi 777, 3 u 1 vjezba,
                          nisam vidio nigdje na forumu da je ko spominje i da radi, ja sam jednom je radio kad sam zurio kuci s treninga uradio 4 serije i dosta dobro sam pogodio biceps,bolje reci vjezba otkida biceps
                          mislim da to radi samo raja na hemiji , gledao sam bas video jay cutlera i colemana kako jedan iza drugog rade ,
                          21s, odlicna vjezba
                          panta rei

                          Comment


                          • Re: Biceps trening

                            Originally posted by baksuz
                            Originally posted by SemaMare
                            da ne otvaram novu temu zanima me u vezi bicepsa sta mislite o vjezbi 777, 3 u 1 vjezba,
                            nisam vidio nigdje na forumu da je ko spominje i da radi, ja sam jednom je radio kad sam zurio kuci s treninga uradio 4 serije i dosta dobro sam pogodio biceps,bolje reci vjezba otkida biceps
                            mislim da to radi samo raja na hemiji , gledao sam bas video jay cutlera i colemana kako jedan iza drugog rade ,
                            21s, odlicna vjezba
                            je, odlična je viježba, samo moraš imati dobre zglobove.

                            Comment


                            • Re: Biceps trening

                              Originally posted by SemaMare
                              da ne otvaram novu temu zanima me u vezi bicepsa sta mislite o vjezbi 777, 3 u 1 vjezba,
                              Bilo tko, tko zna išta o anatomiji i funkciji bicepsa u našem tijelu, će lako zaključiti da je ta vježba lupanje prazne slame.


                              Originally posted by Skums
                              da se nadovežem.
                              čitao sam po portalu da je za bicepse i tricepse dovoljno 1-2 viježbe po treningu.
                              nekako mi se to čini premalo, jer ne možeš pogoditi mišić iz svih kuteva i ne rade ti sva vlakna.
                              ja radim bicepse i tricepse zajedno i to po 3 viježbe za svaku grupu po 3 serija.
                              Za bicepse je tovoljno 2, za tricepse može 2-3. O kakvim "kutevima" pričaš? Biceps ima svoje dvije finkcije u našem tijelu, a to su; pregibanje i uvrtanje podlaktice (supinacija), pa ih tako i treba doživljavati, i, najbitnije: i trenirati!.


                              Originally posted by mrav
                              oces da ti ruke rastu radi čučanj i mrtvo dizanje

                              P.S. ne zajebavam se
                              Bolje ti je da se zajebavaš.


                              Originally posted by mrav
                              ...ili ubacit biceps ili triceps na početku treninga kad si najodmorniji da ga kvalitetno odradiš, ali složene vježbe prije svega su glavne, jer bez njih možeš dizat i 50 kila na cross over mašini s bicepsom ali neces ni 20 kila moc dic sa dvoručnim utegom, takvih ima pun k kad vide šipku bježe ko vrag od tamijana
                              Gomila gluposti kakvu nisam dugo vidio.
                              Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
                              Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

                              Comment


                              • Re: Biceps trening

                                Originally posted by Nin0
                                Originally posted by SemaMare
                                da ne otvaram novu temu zanima me u vezi bicepsa sta mislite o vjezbi 777, 3 u 1 vjezba,
                                Bilo tko, tko zna išta o anatomiji i funkciji bicepsa u našem tijelu, će lako zaključiti da je ta vježba lupanje prazne slame.

                                Mozes li Nino ovo malo pojasnit ako ti nije problem?
                                panta rei

                                Comment

                                Working...
                                X