Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Neces imat nikakve koristi od toga izuzev sta si poveca kalorijski unos. Visi unos masti ti nece rezultirat jos vecom proizvodnjom hormona(valjda na test ciljas), odnosno da to preformuliran, 0.7g-1g/kg(ides na 1g just to be on the safe side) je sasvim dovoljno za odrzavanje normalnih rzina hormona kod naturalca.

    A sad, oces li bit na 0.7g ili 1.5g, po meni se odabir svodi samo na to kako reagiras na odredjene namirnice i macrose.

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Da. Zato i pitam, znam da nece bit nikakve koristi al ne zelim da bude ni nista negativno. Vise mi pase malo veci unos masti pa me zato zanimalo

      Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        raspitaj se kod obojice uzmi u obzir i cijenu sve preko 700kn je apsurd
        Tomislav je 300kn 2 mjeseca...po meni najisplativije

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Jedem kad nemam vremena tj.kad nista ne radi ( normalna menza pa idem u brzu ) ili nemam vremena spremati panirane pilece filete u menzi.
          Sad me zanima,jel ovo oke nutritivni sastav,filet je samo sto je pohan,stoga ima vise ugljikohidrata i masti ( jbg trans,ali progledati cemo )

          Sve naravno racunam u kalorijski deficit i dnevni unos makronutrijenata.



          Otprilike jedan ima 120gr,pojedem 2-3 uz naravno unos wheya,posnog sira,jaja itd.

          Jel to priblizno tocan nutritivni sastav,ako netko jede slicno pa zna...
          Last edited by emperor; 08-05-14, 13:07.
          http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
          BB AND THIS !

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Danas mi je bia refeed dan. Cca 5100kcal, i ravno 1kg uh, masti su bile ispod 40g.

            Jedva san ovo prizivia...

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by Maximus1950 View Post
              Danas mi je bia refeed dan. Cca 5100kcal, i ravno 1kg uh, masti su bile ispod 40g.

              Jedva san ovo prizivia...
              Svida mi se ovo, makar ne vidim neki smisao ici na 5100 kalorija ako ce i odrzavanje odradit posao jednako dobro al bar si se najeo

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Kako sam ljutttt jutrosss :/// Ja na masi kad vaga jutros pokaživa 81 kg :////// l

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Upravo su me iskritizirali radi sojinog mlijeka na jednoj fb grupi... Naime, radi se o lchf (low carb high fat) grupi di sam ja spomenuo sojino mlijeko kao vrlo nizak izvor UH npr. Da se konzumira uz mlijeko (sto ja svakodnevno koristim vec 2 godine)

                  Po meni se ta stvar oko soje stvara prevelika prasina... Sve je to osobni izvor, nekome pasu ti proizvodi a nekome ne a to ne mora znacit da je soja na losem ili dobrom glasu SVIMA. Da se razumijemo, sve je to prerađeno i vise manje GMO ali sta danas nije prerađeno? Pa 80% proizvoda je industrijski prerađeno ili su dodana neka umjetna sranja...

                  Ispravite me ako grijesim ali meni je ovo pomalo apsurdno... I ne, nisam clan herbalife-a haha

                  sent from my nokia 3410
                  https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                  http://instagram.com/dinc_94
                  http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                  myprotein code: MP24017174

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    ja to sojino mlijeko ne bih pio, jer mi nije ukusno

                    tebi ako valja samo pij - objasnio si vec sam sta je bitno i dok ti se uklapa u dnevni unos nemas brige
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by TripleZ View Post
                      ja to sojino mlijeko ne bih pio, jer mi nije ukusno

                      tebi ako valja samo pij - objasnio si vec sam sta je bitno i dok ti se uklapa u dnevni unos nemas brige
                      To me najvise zivcira, ljudi se prave pametni, iznesu svoja misljenja koja se ne baziru na SVOJEM osobnom primjeru nego kazu da je tako jer su procitali clanak iz 1675 godine... Pa koliko ima *****ih clanaka i istrazivanja da nemozes sam donosit neke zakljucke ako nisi isprobao na svojem tijelu i naucio iz takvog primjera... Svako je drugaciji i neko podnosi x namirnice dok druga osoba nece... Isto sa laktozom, to sto ju neki ne podnose ne znaci je svima loša (banalan primjer)... Ljudi se prave pametni ili su previse konzervativni, pa dajte proširite te vidike kroz koje gledate...

                      Ako maximus ima takve gainse sa jegerom pa valjda ja mogu sa sojinim mlijekom! Haha

                      sent from my nokia 3410
                      https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                      http://instagram.com/dinc_94
                      http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                      myprotein code: MP24017174

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by Dinč View Post
                        To me najvise zivcira, ljudi se prave pametni, iznesu svoja misljenja koja se ne baziru na SVOJEM osobnom primjeru nego kazu da je tako jer su procitali clanak iz 1675 godine... Pa koliko ima *****ih clanaka i istrazivanja da nemozes sam donosit neke zakljucke ako nisi isprobao na svojem tijelu i naucio iz takvog primjera... Svako je drugaciji i neko podnosi x namirnice dok druga osoba nece... Isto sa laktozom, to sto ju neki ne podnose ne znaci je svima loša (banalan primjer)... Ljudi se prave pametni ili su previse konzervativni, pa dajte proširite te vidike kroz koje gledate...

                        Ako maximus ima takve gainse sa jegerom pa valjda ja mogu sa sojinim mlijekom! Haha

                        sent from my nokia 3410
                        Welcome to teh internetz!

                        Kljuc cile price je naucit ignorirat zlobne *****e i medju sto takvih komentara iskopat jedan ili dva kvalitetna i primjenit ih.




                        Pro tip: Ulij sojino mliko u bocu od jegera i pij direktno iz boce da zbunis tijelo, maximum gains guaranteed. You're welcome.

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          najdraži su mi ovi dani kad skupin nešto viška para pa mogu speglat pola kila prsa :P hehehe

                          IMG_20140509_114955.jpg
                          when you want to succeed as bad as you wanna breathe than you will be successful

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by ThornNox View Post
                            najdraži su mi ovi dani kad skupin nešto viška para pa mogu speglat pola kila prsa :P hehehe

                            [ATTACH=CONFIG]17952[/ATTACH]
                            Jel ovo bonus litra ulja uz piletinu?
                            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                            ----------------------------------------------------------------
                            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by Premium.Better View Post
                              Jel ovo bonus litra ulja uz piletinu?
                              osta san bez papira za pečenje, pa sad nisan zna koliko ulja triba da se ne zalipi hahah... ma nije tu puno uopće, 3-4 velike žlice :P
                              when you want to succeed as bad as you wanna breathe than you will be successful

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by Dinč View Post
                                To me najvise zivcira, ljudi se prave pametni, iznesu svoja misljenja koja se ne baziru na SVOJEM osobnom primjeru nego kazu da je tako jer su procitali clanak iz 1675 godine... Pa koliko ima *****ih clanaka i istrazivanja da nemozes sam donosit neke zakljucke ako nisi isprobao na svojem tijelu i naucio iz takvog primjera... Svako je drugaciji i neko podnosi x namirnice dok druga osoba nece... Isto sa laktozom, to sto ju neki ne podnose ne znaci je svima loša (banalan primjer)... Ljudi se prave pametni ili su previse konzervativni, pa dajte proširite te vidike kroz koje gledate...

                                Ako maximus ima takve gainse sa jegerom pa valjda ja mogu sa sojinim mlijekom! Haha

                                sent from my nokia 3410
                                Trebalo bi u osnovne škole uvesti problem : " Detekcija sranja koje vam serviraju ljudi oko vas: kako pravilnom primjenom kritičkog razmišljanja uz minimalno znanje statistike znati da su vam priče koje vam ljudi serviraju obična idiotarija".
                                Bio bi to 90 satni program u kojem bi se djecu učilo analizirati podatke iz studija, pretraživati baze podataka i zaključivati o kvaliteti studije i njenim nedostacima ili eventualnim krivim intepretacijama.

                                A dotad ćemo imati likove koji govore da od wheya postaješ neplodan
                                The first principle is that you must not fool yourself — and you are the easiest person to fool.

                                Comment

                                Working...
                                X