Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Homemade View Post
    A zavisi sta jedes i kako jedes, koliko kalija uneses i koliko se znojis. Posto na keto vecinom trpas samo povrce bogato kalijem onda treba i ravnoteza soli. Nemoj pretjerivat al malo posolit hranu medu prste da nebude bljutava je ispravan recept ako uz to ne trpas hrpu hrane u koju su natrpali sol vec.
    Citam nesto slicno od Lylea McDonalda sto mi je preporucio Igy prosli tjedan. Najbolje stivo do sada.
    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
    ----------------------------------------------------------------
    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      ovaj kikiriki maslac od myproteina je najbolji koji sam probao do sad definitivno. Samo me zanima nakon otvaranja dal ga cuvate u frizideru il moze bit i u ormaru?
      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by Rijeka87 View Post
        ovaj kikiriki maslac od myproteina je najbolji koji sam probao do sad definitivno. Samo me zanima nakon otvaranja dal ga cuvate u frizideru il moze bit i u ormaru?
        Svejedno je, ako ga drzis u frizideru onda ce se malo "stisnuti" pa ce biti gušći... Meni osobno je u frizideru

        sent from my nokia 3410
        https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
        http://instagram.com/dinc_94
        http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
        myprotein code: MP24017174

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by Dinč View Post
          Svejedno je, ako ga drzis u frizideru onda ce se malo "stisnuti" pa ce biti gušći... Meni osobno je u frizideru

          sent from my nokia 3410
          Aha, ma bitno mi je samo da se ne pokvari
          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Ne znan, meni mast uvik ispliva na povrsinu pa prvo promisan. A s obzirom da se u frizideru stvrdne, to mi poprilicno otezava posao pa ga drzin vani. Ionako se ne stigne pokvarit.

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by Maximus1950 View Post
              Ne znan, meni mast uvik ispliva na povrsinu pa prvo promisan. A s obzirom da se u frizideru stvrdne, to mi poprilicno otezava posao pa ga drzin vani. Ionako se ne stigne pokvarit.

              Pretpostavljam da ti dobar dio dnevnog unosa masti dođe bas iz njega
              I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                koliko ga konzumirate dnevno? ja oko 2 male kašike prije spavanja?

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Sada na dijeti ga ne jeden, previse kalorija(i masti) a premalo volumena.

                  Inace ga jeden 30-100g dnevno, kako kad.

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by Maximus1950 View Post
                    Sada na dijeti ga ne jeden, previse kalorija(i masti) a premalo volumena.

                    Inace ga jeden 30-100g dnevno, kako kad.
                    Da, slazem se na dijeti ga ni ja bas nebi jeo jer rađe bi uzeo saku badema il slicno. A na masi 30g je neki minimum
                    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Kakvih se ugljikohidrata najesti za refeed ( kcal deficit ) ,nisam dugo imao pa moram.

                      Masti sto nize,proteini isto nize i ugljikohidrata visoko.

                      Moze li integralni/razeni kruh proci ?
                      http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                      BB AND THIS !

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Ovisno o tome koliko ces kalorija sve skupa unit, masti nebi tribale ic priko 30-40g i zato biraj namirnice sa puno UH a malo M.
                        Kruh u pravilu ima 2-3g M na 100g sta nije puno, al ako planiras unit 700-800g UH taj dan, samo zbog kruha bi ispuca dnevni limit masti, a di je jos meso/whey...

                        Ja bi vecinu potreba za UH namiria iz krumpira i bile rize, oboje imaju zanemarivu kolicinu M u sebi i to ce ti ostavit prostora za malo masti koju ces neminovno unit u namirnicama bogatim proteinima.

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          a uvijek postoji i ova varijanta, 0 fat

                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Toliko fleksibilan jos uvik nisan...

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Održavanje mi je oko 2800-2900 kcal pa bi to nekih 300-400 uh.

                              Sad,bijela riza može proci,zobene isto ?
                              Krumpir ću isto ubaciti.

                              Nego,maximuse jeger može proći?
                              Mogao bi i te kiseline štapiće ubaciti hehe

                              Sent from my LG-P880 using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                              BB AND THIS !

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Koliko držite UG kada ste na dijeti? ja na 150 gubim na kilaži

                                Comment

                                Working...
                                X