Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Nemam problema s umom i voljom, naprotiv ljudima sam poznat po japanskom rezimu. Medjutim kada dodje period ispita onda samo ucim, zderem i dizem bez kompromisa. Gledam da imam snage za sve.

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by Argentum View Post
      Nemam problema s umom i voljom, naprotiv ljudima sam poznat po japanskom rezimu. Medjutim kada dodje period ispita onda samo ucim, zderem i dizem bez kompromisa. Gledam da imam snage za sve.
      I gledaš da sto prije završiš medicinu da onda možeš raditi i posvetiti se gymu uz to kad dobivas redovno placu,5 kila vejova svaki mjesec

      Poslano sa mog Micromax A310 koristeći Tapatalk
      http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
      BB AND THIS !

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Gledam kako uloziti novac u TripleZ-a i njegove ucenike. Mozda konacno udjemo u Evropsku uniju.

        Slogan projekta Deadliftom do Evrope.

        Sto se tice ulaganja novca, smatram da nema pametnijeg uloga nego u zdravu ishranu. Kako god okrenes, ljudi ugrozavaju zdravlje da zarade novac, a onda ga trose placajuci zdravlje. Zelio bih zivjeti mirnim zivotom, pomagati ljudima i zaraditi posten novac da odrzavam takav zivot. Fair enough.

        Sto se tice treninga, to je licna higijena. Treba biti cjelina bez obzira na godine i zvanje.
        Last edited by Argentum; 08-04-15, 23:39.

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Moze jedan savjet? U koje vrijeme i sa cim je najbolje uzimat maslac od kikirikija?


          Hvala

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Originally posted by R3SoL¨Ti0n View Post
            Moze jedan savjet? U koje vrijeme i sa cim je najbolje uzimat maslac od kikirikija?


            Hvala
            Navecer kao zadnji obrok koji obuhvaća proteini + masti

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by R3SoL¨Ti0n View Post
              Moze jedan savjet? U koje vrijeme i sa cim je najbolje uzimat maslac od kikirikija?


              Hvala
              S cime hod hoces i kad god hoces. Uz sve pase
              https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
              http://instagram.com/dinc_94
              http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
              myprotein code: MP24017174

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                ok hvala.
                al kako se trudim izbacit kruh iz prehrane sa cim je ok za veceru?

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by R3SoL¨Ti0n View Post
                  ok hvala.
                  al kako se trudim izbacit kruh iz prehrane sa cim je ok za veceru?
                  Sa mesom je odlicno i meni extra kombinacije je jos sa palentom i batatom (slatki krumpir)
                  https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                  http://instagram.com/dinc_94
                  http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                  myprotein code: MP24017174

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Na defki sam i ne znam što da više večeram. Jedem prečesto tunu, posni i nekad meso. Jel bi jaja bila ok?

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by Animals23 View Post
                      Na defki sam i ne znam što da više večeram. Jedem prečesto tunu, posni i nekad meso. Jel bi jaja bila ok?
                      jes...bila bi....ja maze 5 komada...cijeli navecer...i isto skidam kg.....( ne bas uspjesno hahahaha)
                      Last edited by dominik11; 27-04-15, 17:02.
                      This is your life and it’s ending one minute at a time

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        I uzmes jos koju maslinu radi masti i popunjavanja kalorija,a i malo da glad suzbijes dobro dodje kada su veci razmaci izmedju obroka
                        Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                        Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Pozdrav, imam pitanje u vezi definicije. Prvi put mi je baš da radim po nekom programu, odnosno ishrani+trening (definicija). Visok sam 173cm, imao sam oko 78 kg kad sam krenuo. Sad sam na nekih 75 kg (ne mogu rec tocno, jer je analogna vaga u teretani). Uglavnom sam zadovoljan jer sam izgubio dosta masnog tkiva, a snaga je ostala ista, ako ne i malo veća. Deficit mi je ajmo reć oko 500kcal, ovisno dali radim kardio ili ne. Treniram uglavnom 4 puta tjedno, otrpilike dvije grupe mišića dnevno. Naime, zanima me, dali je pametno jos odrzavat tu dijetu, ili malo dignut unos, da ne padnem previše sa kilažom. Naravno, ostalo je još masnog tkiva, najviše u donjem dijelu trbuha i na bokovima. Kako postupit kad je kilaža dosta niska, a još ima masnog tkiva za koje bi volili da nestane, kako prilagodit prehranu i trening ?
                          I stavljam sliku moje dnevne prehrane, primjer jednog dana. (nije točno raspoređeno kako ide po redu, i nema ručka, kojeg jedino ne mogu kontrolirat jer jedem kod roditelja, ali pretežno meso+UH).

                          prehrana.jpg

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Koliko si dugo na defki?
                            Originally posted by madmax22
                            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                            Originally posted by jocker77
                            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                            Originally posted by Hajduk
                            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by neuk View Post
                              Koliko si dugo na defki?
                              Odkad sam poceo baš brojat kalorije i uzeo whey nekih mjesec dana, mozda koji dan manje. Prije toga sam isto isao u teretanu, ali na prehranu sam manje pazio.

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Produzi jos minimalno mjesec dana, pa onda vidi kako stojis s bfom. Neka te kilaza ne opterecuje, vazno je skinuti taj visak masti i postaviti dobre temelje za kvalitetnu masu

                                Stavi slike od prije, sada i za mjesec dana pa ces dobiti pametniji savjet nego ovako na slijepo.
                                Originally posted by madmax22
                                da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                                Originally posted by jocker77
                                Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                                Originally posted by Hajduk
                                isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                                Comment

                                Working...
                                X