Announcement

Collapse
No announcement yet.

Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

    Originally posted by funki View Post
    imam jedno pitanje. mislim počet s defkom. pa me zanima budući da namjeravam radit cardio ~30 min nakon treninga s utezima dal da whey popijem nakon treninga s utezima ili nakon cardia?
    Nakon cardia, ali nemoj da ti trening traje sve skupa duže od 90 min; znači utezi sat vremena i pola sata brzo hodanje i onda PWM.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

      i 90 min je dug period treniranja ako se pre toga ne opskrbimo sa bcaa i glutaminom,bez toga je prava mera 30+30min. U idealnoj varijanti ja sam pre za brzi trening tegovima ,do 45 min najvise,i posle toga jos 30-60min kardia umerenog intenziteta...

      Comment


      • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

        imam jedno jednostavno pitanje pa ako bi mi kogao odg..dakle htio bi biti na masi a istovremeno skinut nesto sala,..moze li se to izvesti? mislim biti na masi i nakon treninga s utezima odradit LI cardio od 30 min..bili gubio pomalo te masti a s dobrom prehranom za masu i treninga s utezima dobivao masu ili je neizvedivo?

        thnx unaprijed,pozdrav

        Comment


        • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

          Originally posted by woozie1 View Post
          imam jedno jednostavno pitanje pa ako bi mi kogao odg..dakle htio bi biti na masi a istovremeno skinut nesto sala,..moze li se to izvesti? mislim biti na masi i nakon treninga s utezima odradit LI cardio od 30 min..bili gubio pomalo te masti a s dobrom prehranom za masu i treninga s utezima dobivao masu ili je neizvedivo?

          thnx unaprijed,pozdrav
          Imaš sve na forumu potraži malo, ali u biti to ti je izvedivo ako si tek krenuo trenirati pa možeš i dobiti na masi uz određen gubitak sala. Ali kasnije ti je bolje raditi cikluse mase pa definicije, ali pričekaj možda ti odgovori i netko od iskusnijih.

          Comment


          • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

            Originally posted by TomyBravo View Post
            Imaš sve na forumu potraži malo, ali u biti to ti je izvedivo ako si tek krenuo trenirati pa možeš i dobiti na masi uz određen gubitak sala. Ali kasnije ti je bolje raditi cikluse mase pa definicije, ali pričekaj možda ti odgovori i netko od iskusnijih.
            Ovo si dobro odgovorio, tocno to sam radio prvo vrijeme i bilo je uspješno. Malo sporija masa ali čista masa....
            Sad ne ide više, ili lijevo ili desno

            Comment


            • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

              nisu mi skroz jasne neke stvari...našao sam odgovore u kojima piše da se u HIIT-u gubi više masnoće jer izgaranje traje duže od običnog laganog aerobnog vježbanja....zatim neki tvrde drukčije...

              od idućeg tjedna moram voditi strogu dijetu,u planu mi je izgubiti 7-8 kilograma,pa me užasno zanima na koji način vježbati :/

              Comment


              • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                Originally posted by Masahiko Kimura View Post
                nisu mi skroz jasne neke stvari...našao sam odgovore u kojima piše da se u HIIT-u gubi više masnoće jer izgaranje traje duže od običnog laganog aerobnog vježbanja....zatim neki tvrde drukčije...

                od idućeg tjedna moram voditi strogu dijetu,u planu mi je izgubiti 7-8 kilograma,pa me užasno zanima na koji način vježbati :/
                to ti prvenstveno ovisi od unosa/potrosnje kalorija, onda jos nekih mozda 5-10% od toga hoces li raditi HIIT ili ne, ili ce to biti na prazan stomak ili ne itd.
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                  Originally posted by Masahiko Kimura View Post
                  nisu mi skroz jasne neke stvari...našao sam odgovore u kojima piše da se u HIIT-u gubi više masnoće jer izgaranje traje duže od običnog laganog aerobnog vježbanja....zatim neki tvrde drukčije...

                  od idućeg tjedna moram voditi strogu dijetu,u planu mi je izgubiti 7-8 kilograma,pa me užasno zanima na koji način vježbati :/
                  Za izgubiti 7-8 kilograma MASTI potrebno je nekih 2-3 mjeseca. Po meni je bolji HIIT, zašto ne znam, ali vise sam masti gubio sa njim nego sa li cardiom. I volim tip treninga da sam nakon 30 min "mrtav". Jos jedna stvar koju svima preporucujem za brzo gubljenje kilograma je InSANITY. Pa googlaj.

                  Comment


                  • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                    uhh...čini mi se da će to biti daleko teže nego što sam mislio,ako za to treba 2-3mjeseca,onda neću moći na natjecanje u Kutinu... :/ ali pokušat ću... :/

                    Comment


                    • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                      Izgubiti 7-8kg za 2 tjedna (ako mislimo na isto natjecanje) je već pravi pothvat ;D

                      U biti, kad gledaš, u startu kile dosta brže idu. Ako je dijeta na mjestu, uz HIIT + treninge, još kad izbaciš vodu... mogao bi skinuti nekoliko kila, no sumljam da bi bilo dovoljno da te spusti na nižu težinsku kategoriju.

                      Sve ovisi o tome u kakvoj si formi sada. Ako baš i nemaš nešto sala, teško da ćeš toliko izrezati u tom roku.

                      Comment


                      • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                        čekaj,kako misliš izbaciti vodu??? :O

                        da,imam sala,na području prsa i trbuha...natjecanje je 17.11,i to prvo natjecanje..tako da mi to puno predstavlja,imam veliku volju...ali vež sam pokušao par puta,krenem dobro i onda popizdim,zapalim cigaretu,pojedem nešto masno i sve krene nizbrdo... ://
                        ovdje na forumu ima stvarno jako koirsnih stvari,i upoznao sam svoje tijelo jako dobro,ali opet se pogubim u svim tim stvarima i neznam što je pravilno a što ne..tako da sam odlučio ujutro nakon doručka trčati,navečer kickboxing trening,a kad nemam kickboxinga onda trbušnjaci,sklekovi i bicikl...

                        bilježit ću što jedem,probat ću svim silama skinuti te kile...

                        Comment


                        • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                          Originally posted by Masahiko Kimura View Post
                          čekaj,kako misliš izbaciti vodu??? :O
                          Ispišati vodu
                          Na/Ka Pumpa :P

                          Comment


                          • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                            Originally posted by Masahiko Kimura View Post
                            nisu mi skroz jasne neke stvari...našao sam odgovore u kojima piše da se u HIIT-u gubi više masnoće jer izgaranje traje duže od običnog laganog aerobnog vježbanja....zatim neki tvrde drukčije...

                            od idućeg tjedna moram voditi strogu dijetu,u planu mi je izgubiti 7-8 kilograma,pa me užasno zanima na koji način vježbati :/
                            Treba raditi oboje, zašto se ograničavati na ili ili? Prvo se ubiješ da potrošiš glikogen i onda ideš na brzo hodanje trošiti salo.

                            I pročitaj temu od početka, sve je objašnjeno.
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                              pročitao sam sve 3 puta

                              danas sam dva puta radio ''svoj'' trening,30 sekundi lagano trčim,i onda 10 sekundi sprint ali koliko god me noge nose,i tako 6-7 puta bez odmora,i onda sam brzo hodao 30-tak minuta...sutra krećem poslije doručka,i navečer opet....

                              Comment


                              • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                                Originally posted by Masahiko Kimura View Post
                                pročitao sam sve 3 puta

                                danas sam dva puta radio ''svoj'' trening,30 sekundi lagano trčim,i onda 10 sekundi sprint ali koliko god me noge nose,i tako 6-7 puta bez odmora,i onda sam brzo hodao 30-tak minuta...sutra krećem poslije doručka,i navečer opet....
                                To je odlično, ubiješ se sa šprintevima i onda još brzo hodaš najmanje pola sata.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X