Announcement

Collapse
No announcement yet.

Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

    da,ali kad odtrčim šprinteve,onda me krene užasno boliti glava u predjelu očiju,i to strašno....

    i da,popisujem šta jedem,izračunao sam si pomoću tablice s portala koliko kalorija kalorija unosim...i izračunao sam koliko trošim,danas sam potrošio 200 kalorija više nego što sam unio,mislim da je to relativno malo :/

    Comment


    • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

      možda ti znoj upada u oči pa te počnu peći zbog soli
      moj cimer je imao problema s tim

      Comment


      • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

        ma sve je okei sada...

        sad pazim šta jedem,treniram svaki dan i osječam se odlično,optimističan sam i nadam se uspjehu...

        nego problem je postalo nešto drugo...

        lagano se krenem zagrijavati i već tad osjetim bolove u nogama,kao da mi ponestaje glikogena....tako da malo odtrčim :// osjetim da mi je cardio dobar,i da mogu dosta dugo još trčati,ali taj bol u nogama me ubija...

        Comment


        • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

          Originally posted by Masahiko Kimura View Post
          ma sve je okei sada...

          sad pazim šta jedem,treniram svaki dan i osječam se odlično,optimističan sam i nadam se uspjehu...

          nego problem je postalo nešto drugo...

          lagano se krenem zagrijavati i već tad osjetim bolove u nogama,kao da mi ponestaje glikogena....tako da malo odtrčim :// osjetim da mi je cardio dobar,i da mogu dosta dugo još trčati,ali taj bol u nogama me ubija...
          Da nije pretreniranost lagana,a? Nemoj se forsirat, uzmi dan-dva odmora ako treba.
          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

          Comment


          • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

            Originally posted by Masahiko Kimura View Post
            ma sve je okei sada...

            sad pazim šta jedem,treniram svaki dan i osječam se odlično,optimističan sam i nadam se uspjehu...

            nego problem je postalo nešto drugo...

            lagano se krenem zagrijavati i već tad osjetim bolove u nogama,kao da mi ponestaje glikogena....tako da malo odtrčim :// osjetim da mi je cardio dobar,i da mogu dosta dugo još trčati,ali taj bol u nogama me ubija...
            Ponestaje ti glikogena Nigdje veze s tvojim bolovima u nogama....Mozda ti je prazan glikogen? Ali ako jedes dosta UH cisto sumnjam, a opet nema veze s bolovima u nogama.
            Prije da su ti tenisice problem, nemoj trčati vec brzo hodaj, stavi nagib na spravi i malo planinari.

            Comment


            • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

              Ihaaaaaaaaaaa !!!

              u prošlu Nedjelju sam imao 83kg ... evo sad nakon tjedan dana imam 78kg !! zapisujem šta jedem,koliko kalorija unosim,koliko trošim...i treniram redovno...

              za 6 dana je natjecanje,što bi značilo da trebam skinuti svaki dan jedan kilogram,mislim da je to nemoguće,a i da ih skinem na natjecanje bi došao ''mrtav'',ali probat ću ih skinuti...jest ću zelenjavu i trčati kao Forrest Gump

              Comment


              • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                imam 75kg i zadovoljan sam sobom i svojim izgledom,neću ići na natjecanje nego ću očuvati ovu težinu,zdravo ću se hraniti i čekati iduće )

                Comment


                • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                  odradio HIIT upravo sa 30 sec brzog hoda i 15 sec 100 % šprint nekih 12 min sabilo me al ja volim tako boriti se sam sa sobom još nakon toga 15 min hoda da se vratim u normalu samo špricajte
                  Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                  Comment


                  • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                    evo ovako,imam 2 metra i 100kg,16 godin
                    nisam debel ali imam trbuh onako dosta salast,koji mi trening preporucujete i jel treba dijeta neka

                    Comment


                    • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                      http://www.building-body.com/Intervalni-trening.html

                      kojiko puta u sedmici raditi ovaj trening (srednje-napredni intervalni trening) i da li je previse vremena raditi takav trening, mislim zbog gubitka misicne mase?! I moze li ujutro na prazan stomak da se radi?

                      Comment


                      • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                        HIIT je optimalno raditi oko 2 puta tjedno i to na one dane kada se ne radi sa utezima...

                        HIIT NIKAD NA PRAZAN ŽELUDAC! Minimalno imati 2 obroka prije HIIT treninga.
                        Wenn schon, denn schon!

                        Comment


                        • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                          HIIT je najjaca stvar 100 % o d toga se postaje zvijer i mašina a ne od onih laganih kardia ( samo pogledajte NFL, NBA igrace , MMA borce atleticare to jest šprintere na 100 m ) ja ga osobno radim sa šprintanjem na atletskoj stazi i preko youtuba ima tabata metoda sa sklekovima cucnjevima itd
                          Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                          Comment


                          • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                            Originally posted by Mamlaz View Post
                            HIIT je najjaca stvar 100 % o d toga se postaje zvijer i mašina a ne od onih laganih kardia ( samo pogledajte NFL, NBA igrace , MMA borce atleticare to jest šprintere na 100 m ) ja ga osobno radim sa šprintanjem na atletskoj stazi i preko youtuba ima tabata metoda sa sklekovima cucnjevima itd
                            da,
                            ti sprineteri na 100m sigurno imaju ogromne tricepse od šprintanja...

                            Comment


                            • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                              Originally posted by FcB View Post
                              da,
                              ti sprineteri na 100m sigurno imaju ogromne tricepse od šprintanja...
                              Hehe, svi su oni redovno u teretani.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                                pa to se podrazumijeva samo kažem da HIIT po mom mišljenju radi od tebe zvijer po postotku masti i atletskih performansi
                                Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                                Comment

                                Working...
                                X