Announcement

Collapse
No announcement yet.

Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

    Originally posted by Gringo89
    Mene zanima da li je moguće izgubiti trbuh i struk samo vježbajući s utezima?
    Moze se naravno - samo treba osmisliti dobre i intenzivne kruzne treninge.

    Iskorak s rotacijama i sl. da sto vise rade gornji i donji dio tijela simultano...

    Comment


    • #92
      Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

      eeej ekipa...Zanima me vaše mišljenje u vezi kontrakcije mišića električnim stimulansima? Koliko to u principu pomaže? I može li naškodit(aritmija)?

      Comment


      • #93
        Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

        ako mislis na abtronic i ona sranja
        lol

        onda ne bi trebao nitko nikad u teretanu otici
        svi se na sebe pristekali sve
        na kvad 2 sata svaki dan ono sranje i sutra kvad kao u colemana ^^
        Originally posted by servantess
        Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

        Comment


        • #94
          Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

          Ja nebi bio tako skeptičan prema tome...dobro nam je poznao kako je Bruce Lee ''u sebe puštao struju'' a isto tako imao sam jako tešku prometnu nesreću na rehabilitaciji su mi ''priključivali struju'' imao sam osjećaj napredka...

          Comment


          • #95
            Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

            spavas na krevetu i u tebe pustaju struju
            ustanes se za 3-4 mjeseca i izadje songoku iz kreveta
            Originally posted by servantess
            Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

            Comment


            • #96
              Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

              Originally posted by Mario1707
              spavas na krevetu i u tebe pustaju struju
              ustanes se za 3-4 mjeseca i izadje songoku iz kreveta
              Umro!
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • #97
                Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                Comment


                • #98
                  Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                  jel mogu npr. odraditi 10 min one vježbe za trbušnjake, nakon toga hit od 10 min ( dosad sam radio 20, al želim ojačati trbušne) i nakon hita voziti bajs 20-30 min ?

                  2h prije uzeo normalan obrok P+UH
                  Originally posted by Songoku
                  najbolji pwm je burek

                  Comment


                  • #99
                    Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                    možeš, zašto ne
                    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                    Comment


                    • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                      danke
                      Originally posted by Songoku
                      najbolji pwm je burek

                      Comment


                      • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                        Buduci da sam na masi i ako vec zelim sacuvati sto vise misica a topiti salo prvenstveno sa struka ima li efekta NAKON treninga sa utezima odraditi cardio niskog intenziteta .. kao - Brzo hodanje (brzina 6.0 km/h) kombinirano sa jacim tempom .. npr 5 min brzo hodanje ,pa 2 min trcanje i tako tri puta ..pa zatim na biciklo 10-ak minuta lagano ?

                        Comment


                        • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                          Originally posted by zvijerka
                          Buduci da sam na masi i ako vec zelim sacuvati sto vise misica a topiti salo prvenstveno sa struka ima li efekta NAKON treninga sa utezima odraditi cardio niskog intenziteta .. kao - Brzo hodanje (brzina 6.0 km/h) kombinirano sa jacim tempom .. npr 5 min brzo hodanje ,pa 2 min trcanje i tako tri puta ..pa zatim na biciklo 10-ak minuta lagano ?
                          Radije samo lagana šetnja/bicikl nakon utega
                          "Neuspjeh nije opcija."

                          Comment


                          • sagorijevanje masnih naslaga

                            Za brže, bolje i učinkovitije skidanje masnih nasla sta je bolji kraci trening jacim intezitetom ili duze trčanje slabijim intezitetom? to je pitanje u vezi trbušnih mišića zanima me kako najkvalitetnije u kraćem roku sagorjeti sto veci broj masnih naslaga... koristim jos i l-carnitin i reform a poslje treninga pijem whey...

                            Comment


                            • Afterburn effect?

                              Ekipa bok,ne znam koliko Vama ali ovaj pojam u naslovu je meni nesto novo,saslusao sam par youtube videa na tu temu i cuo kako je to zapravo najbolji cardio trening,koji trosi kalorije i do 14 sati nakon odrađenog treninga...E pa sad,koliko je to istina...ako zna netko nesto vise o tome neka mi javi,recimo kakve su vjezbe preporucljive kojim intenzitetom i koliko ukupno vremena na dan valja radit. Hvala

                              Comment


                              • Re: Afterburn effect?

                                Originally posted by Wannabe frajer View Post
                                Ekipa bok,ne znam koliko Vama ali ovaj pojam u naslovu je meni nesto novo,saslusao sam par youtube videa na tu temu i cuo kako je to zapravo najbolji cardio trening,koji trosi kalorije i do 14 sati nakon odrađenog treninga...E pa sad,koliko je to istina...ako zna netko nesto vise o tome neka mi javi,recimo kakve su vjezbe preporucljive kojim intenzitetom i koliko ukupno vremena na dan valja radit. Hvala
                                Ne, nego do par sati nakon treninga (mislim na cardio nakon anaerobnog treninga), a HiiT je puno bolje riješenje, rjeđe se radi od cardia jer skoro trosi zalihe enegrije ko i sami utezi, te on trosi PMT i do 48 h nakon treninga, tako da je HiiT bolji za to.

                                Cardio ti se prakticki mjeri po pulsu, najbolje ti je na 65 % fs max (max. broja otkucaja srca, formula ima negdje na forumu, kelly je napisao), meni je to primjerice na traci 6.3 km/h, 8 stupnjeva nagiba i bude tu negdi, nekome je to lagano trcanje, nekome setanje, zavisi od osobe. Najbolje ti ga je radit nakon treninga s utezima, ili ujutro prije dotucka, u oba slucaja ne smi trajat duze od 30 min i trose direktno masne naslage, dok inace treba proci vremena da se pocne trositi energija iz masnih naslaga, oko 1 h.

                                Zapravo, da izadjes iz autobusa stanicu prije odredista i jednostavno se odsetas do nje, napravia si cardio, ili osa u ducan, isto
                                Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                                Comment

                                Working...
                                X