Announcement

Collapse
No announcement yet.

Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

    Ujutro nakon laganog treninga, da li treba popiti normalan pwm tu ubrajam whey,glutamin ili bcaa i dex. Ili što? I jel ga bolje raditi na prazan ili da ipak nešto čalabrknem prije ?

    Comment


    • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

      Originally posted by KaiGreene84 View Post
      Ujutro nakon laganog treninga...
      Kaj? Utezi, HIIT, LI kardio?
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

        LI kardio......

        Comment


        • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

          Anybody.... ?

          Comment


          • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

            Jutarnji trening nebi bija jutarnji ako je iza prvog obroka. Znači na prazan stomak, to je i njegova poanta.
            Za PWM iza njega nisan siguran, sigurno bi bilo poželjno uzet Whey sa nekim zobenim pahuljicama, al za ostalo sta si navea ne znam.
            Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

            Comment


            • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

              decki daj mi recite imam malo potkozne masnoce nakon sat vremena trninga utezima idem na aerobni nekih pol sata a sad me zanima imam doma steper jel bi navece mogao jos pol sata vjezbat na steperu ili to nije uredu

              Comment


              • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                Originally posted by markač View Post
                decki daj mi recite imam malo potkozne masnoce nakon sat vremena trninga utezima idem na aerobni nekih pol sata a sad me zanima imam doma steper jel bi navece mogao jos pol sata vjezbat na steperu ili to nije uredu
                moj savjet ti je bolje ujutro na prazan želudac.. pola sata, već kad imaš steper doma..
                Originally posted by darios
                pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                Comment


                • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                  ujutro idem u teretanu pretezito tako da ako doma vjezbam na steperu necu u teretani odradit dobro trening

                  Comment


                  • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                    kako ne.. tako i tako se ustaješ i jedeš.. doručak i teretana.. e pa digneš se sat ranije.. kardio lagani.. onda jedeš i za sat vremena u teretanu
                    Originally posted by darios
                    pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                    Comment


                    • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                      hvala na savjetu pozz

                      Comment


                      • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                        Imam pitanje, zelim kreiniti na definiciju, da radim sve normalno sto se tice utega? znaci sve radim iste tezine ili da smanjim tezinu a pojacam ponavljanja ili? I kada je najbolje raditi cardio, prije ili poslije treninga? i sto u dane ne treniranja?

                        Comment


                        • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                          Originally posted by Lance View Post
                          Imam pitanje, zelim kreiniti na definiciju, da radim sve normalno sto se tice utega? znaci sve radim iste tezine ili da smanjim tezinu a pojacam ponavljanja ili? I kada je najbolje raditi cardio, prije ili poslije treninga? i sto u dane ne treniranja?
                          Kardio ili ujutro nataste ili odmah poslije treninga, a trening s utezima ostavi isti, jedino sto obavezno promijeni je prehrana... .
                          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                          Napreduje se... Avatar^^

                          Comment


                          • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                            ok hvala, koliko vremenski bi bio najbolje radit kardio, 30, 45min ?

                            Comment


                            • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                              pola sata je dovoljno
                              "What the mind believes the body achieves."

                              Comment


                              • Re: Skidanje sala oko struka - HIIT ili cardio do 70%?

                                pozdrav, imam problema sa salom oko struka :/ imam 16 godina, visok sam 172cm i imam 68kg, zelio bih smrsaviti, odnosno maknuti to salo oko struka i dobiti malo misicne mase sto mi vi preporucate, kada i kako trenirati,kojim intenzitetom i koliko puta dneveno-tjedno? hvala,puno volio bih da do 9 mjeseca se izklesam kako spada

                                Comment

                                Working...
                                X