Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    moj trening prsa izgleda ovako
    bench ravan ( šipka ili bucice) 4 x 6-8 , dipsevi 3x6-8 ili kontrakosi bench 3x8 , kosi bench 3x8 , flyevi 3x10 znaci sveukupno 13 serija + u tom treningu napravim bic 6 serija budem gotovo za 50-55 min
    Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      1 serija dipsa do otkaza u superseriji sa kosim letenjem do otkaza

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        prvi put vidim ovu vezbu... ima li neko iskustva s njom? trazim neke efikasne vezbe za zadnju glavu deltoida
        http://www.exrx.net/WeightExercises/...DeltRaise.html
        “Age is a question of mind over matter. If you don’t
        mind, it doesn’t matter.”

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          vec 3 tjedna ne uzimam nista od preWM i mogu reci da mi je bolje nego dok sam ih uzimao,snaga ide gore masa također ugudno sam iznenadjen,a jos cu i ustediti nesto novaca

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Prewm je za pi*ke.
            "What the mind believes the body achieves."

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by Jasamm View Post
              1 serija dipsa do otkaza u superseriji sa kosim letenjem do otkaza
              Nakon što sam ti vidio prsa, mogu definitivno reći da ti trening ne odgovara, principi koji vrijede za noge ne moraju biti dobri i za mišiće gornjeg dijela tijela. Rađe uzmi ruksak, napuni ga teretom, objesi s prednje strane i broj ponavljanja 6 - 12.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Originally posted by vege View Post
                prvi put vidim ovu vezbu... ima li neko iskustva s njom? trazim neke efikasne vezbe za zadnju glavu deltoida
                http://www.exrx.net/WeightExercises/...DeltRaise.html
                E, baš ću danas probati!

                Inače, najbolje za zadnju glavu ramena kod mene se pokazala sljedeća varijanta veslanja:
                - stanem se nedaleko od bench klupice sa podignutim naslonom
                - čelo naslonim na naslon, tako da je trup paralelan s podom, a zatvara 90 stupnjeva u odnosu na noge
                - oko ruku gurtne, dvoručna šipka visi na prstima u širini ramena
                - uteg se povlači prema vratu na način da laktove širiš u stranu
                - radim u high rep - 3*20, znači težina mora biti takva da se može kontrolirati i izvesti svih 3*20
                - svaki sljedeći put povisim za 1kg

                Nakon toga sam radio fly sa 3*10, međutim danas ću probati ovo tvoje - nakon veslanja.
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  To bi bilo zapravo ovo - premda meni više odgovara uži hvat: http://www.exrx.net/WeightExercises/...arDeltRow.html
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Moraš jist kad si gladan i uz to moraš unit više kalorija nego šta potrošiš dnevno...naravno ako si mršav

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by PatrickStar View Post
                      Nakon što sam ti vidio prsa, mogu definitivno reći da ti trening ne odgovara, principi koji vrijede za noge ne moraju biti dobri i za mišiće gornjeg dijela tijela. Rađe uzmi ruksak, napuni ga teretom, objesi s prednje strane i broj ponavljanja 6 - 12.
                      radim sa 20ak kila tezine +bw bude negdje oko 95kg

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Originally posted by Jasamm View Post
                        radim sa 20ak kila tezine +bw bude negdje oko 95kg
                        Nešto mi ne štima tu onda, ne za težinu, kakva ti je forma? Jesi probao Gironda dipse?
                        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by PatrickStar View Post
                          E, baš ću danas probati!
                          Nije loša, koristit ću je naredno vrijeme kao drugu vježbu, nakon veslanja.
                          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by PatrickStar View Post
                            Nešto mi ne štima tu onda, ne za težinu, kakva ti je forma? Jesi probao Gironda dipse?
                            nemogu ih radit jer mi je nizak razboj ( a prsa sam zapustio prije su bila najveca)

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Patrick, hvala na odgovoru Ja sad bio na treningu i zaboravim tu vežbu da probam, ali sam radio ovu tvoju sa laktovima što se šire u stranu. Dobra je, samo mora mala težina da se stavi. Radio sam to kao predzamor, pa onda na stojeći military
                              BTW, bio sam sad u nekoj fensi teretani u Barseloni Sredila mi sestra za džaba da idem mesec dana, hehehehe... Imam i bazen, saunu i đakuzi posle... ništa od jedenja odmah posle treninga!
                              “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                              mind, it doesn’t matter.”

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Originally posted by vege View Post
                                Sredila mi sestra za džaba da idem mesec dana, hehehehe...!
                                Mogao si me upoznati sa sestrom...
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X