Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Originally posted by Mamlaz View Post
    treba mi pomoc oko podijele kroz tjedan da li ovako ima dovoljno odmora
    pon- leđa - triceps
    sri - prsa- biceps
    cet - noge
    pet ramena - trbuh
    Nikad ovo nisam shvacao, jedan dan leđa-triceps, a odmah drugi prsa-biceps, ti znaci nakon dobro odrađenog tricepsa sljedeci dan mozes odraditi max. kvalitetno prsa, svaka cast, prvenstveno si to razdijeli s 2-3 dana između, 4 treninga tjedno ti je sasvim dosta, imas dovoljno odmora
    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by WTF View Post
      2 kraca i slabija treninga= radije day off...
      Pravi trening ako si posvecen maksimalno i ne cakulas vec treniras i postujes pauze između ponavljanja onda 45-50 min i nema potrebe za jos jedan trening. Jer neces moci ako si ovaj prvi odradio kako treba, tj moci ces ali banana polutrening...

      Pa da

      Polutrening + polutrening = fulltrening (u smislu pola vježbi prije, pola posli)


      Iako san osobno za jedan hardcore trening.
      Last edited by bot1950; 23-09-12, 19:44.
      "What the mind believes the body achieves."

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        krivo si vidio imam odmora između ako bolje pogledaš utorak je solobodan između =)
        Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by Mamlaz View Post
          treba mi pomoc oko podijele kroz tjedan da li ovako ima dovoljno odmora
          pon- leđa - triceps
          sri - prsa- biceps
          cet - noge
          pet ramena - trbuh

          Osobno bi ovako napravia:

          pon - prsa biceps
          uto - off
          sri - noge
          čet - leđa triceps
          pet - ramena trbuh
          "What the mind believes the body achieves."

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by bot1950 View Post
            Osobno bi ovako napravia:

            pon - prsa biceps
            uto - off
            sri - noge
            čet - leđa triceps
            pet - ramena trbuh
            Takva je meni raspodjela treninga i odlicni su rezultati

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by WarLothus View Post
              Takva je meni raspodjela treninga i odlicni su rezultati

              Znamo znanje
              "What the mind believes the body achieves."

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Pffffff... to su podjele za pocetnike Prava podjela s pravim treninzima bi otprilike izgledala ovako:

                Pon: Prsa
                Uto: Leđa
                Sri: Odmor
                Čet: Biceps/Triceps
                Pet: Noge
                Sub: Odmor
                Ned: Ramena

                Bez uvrede momci, ali kad pocnete raditi brutalne treninge '' u vecini slucajeva'' ce te moci raditi samo jednu misicnu skupinu po treningu, jer kad razvalis prsa energija je toliko low da za kvalitetan trening bicepsa nema snage....Isto vrijedi i za leđa pa triceps...

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by WTF View Post
                  Pffffff... to su podjele za pocetnike Prava podjela s pravim treninzima bi otprilike izgledala ovako:

                  Pon: Prsa
                  Uto: Leđa
                  Sri: Odmor
                  Čet: Biceps/Triceps
                  Pet: Noge
                  Sub: Odmor
                  Ned: Ramena

                  Bez uvrede momci, ali kad pocnete raditi brutalne treninge '' u vecini slucajeva'' ce te moci raditi samo jednu misicnu skupinu po treningu, jer kad razvalis prsa energija je toliko low da za kvalitetan trening bicepsa nema snage....Isto vrijedi i za leđa pa triceps...
                  Dobro ja i jesam pocetnik jer treniram oko 5 mjeseci jos mi je rano da krenem na bas brutalne treninge. Samo kazes ako kvalitetno odradis prsa da je nemoguce odraditi kvalitetno biceps, kako onda srijedom uradis i triceps i biceps

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    piše da u ned. radiš ramena a i pon. prsa jel nije da treba biti malo vec razmak zbog aktivacije prednjeg ramena prilikom izvođenja vježbi za prsa
                    Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Prvo, nisam rekao da je "nemoguce" jer svasta je moguce... Drugo biceps&triceps nisu velika misicna skupina ih najradije u duetu radim.

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        @WTF: sta te ne bole ramena u pon(prsa-prednje rame) kad si ih vec radio u ned.
                        btw meni je ovako:

                        pon-ruke
                        uto-ramena
                        sri-noge
                        cet- ///
                        pet-prsa
                        sub-ledja
                        ned - ///

                        ruke i ramena znam nekad obrnut ako mi se biceps umori sa ledjima. + listove radim sa nogama i rukama(sa rukama samo 1-2 vjezbe) i sa ledjima radim dodatno 1-2 vjezbe za zadnje rame
                        Originally posted by Bilderčić
                        Originally posted by Dehydronator
                        sve do grama tjedno je natural
                        gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                        48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Obicno me upala hvata 2 dan pa nemam problema s ramenom, mada, trenutno uopce ne vjezbam po ovom rasporedu jer radim po posebnom programu trenera, ovo sam cisto iznio kao primjer da je najbolje odvajati vece misicne skupine od manjih.

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            skupo je kod mene u teretani platim za 3 puta 160 kn a taj 4 dan se švercam na lijepe oci hahaha :$
                            Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by Mamlaz View Post
                              skupo je kod mene u teretani platim za 3 puta 160 kn a taj 4 dan se švercam na lijepe oci hahaha :$
                              Koje gluposti to u teretanama za 3x tjedno... pa tko ide 3 tjedno? I totalnim polurekreativcima je to malo...
                              Nema sanse utrpati sve u 3x tjedno...

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Definitivno je bolja varijanta trening 2x dnevno s razmakom od mini. 6 sati, sto je i dokazano zbog dosta boljeg lucenja hormona potrebnih za rast, ali za takav trening je neophodna kvalitetna suplementacija i bez nje jednostavno bas neide, s tim da je takav trening moguce raditi 1 tjedan npr. 5 dana u tjednu pa slijedeci tjedan se moramo prebaciti na samo 1 trening dnevno i opet ispocetka jer u suprotnom takvo sta u natural verziji moze biti samo kontraproduktivno.

                                Ova varijanta pored koristenja u nekom normalnom trenerskom ciklusu osobito se koristi ako je rijec o specijalizaciji nekih misicnih grupa, odnosno ako se pokusavaju popraviti odredene misicne skupine.koje.nam zaostaju, tada bi bila jako uspjesna verzija da u istom danu radimo misicnu skupinu u 2 treninga, na prvom ubacimo osnovne vjezbe i manji broj ponavljanja oko 6, a kasnije nakon bar 6 sati odmora odradi se 2. trening mahom sa izolirajucim vjezbama i vecinom na masinama s 8-12ponavljanja. Ovo je najkvalitetniji moguci nacin za poboljsanja, puno bolja varijanta nego da misicnu skupinu koja nam zaostaje forsiramo vise puta tjedno i da se nikada.ne uspije kvalitetno odmoriti i regenerirati do sljedeceg treninga.

                                Comment

                                Working...
                                X