Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: vježbe za učinkovitije povećanje prsa

    Hmm, a koje to vježbe frend?!
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • Re: vježbe za učinkovitije povećanje prsa

      Originally posted by Synyster Gates View Post
      evo radim ove vježbe, znači prvu razinu sam 1 dan radio i prelagana je tako da sam odmah prešao na ove.eh sad me zanima jesu li ove vježbe učinkovite i da li je napredak brz.također i ove vježbe radim lagano pa ću stavit torbu i napunit je knjigama na sebe.možete mi slobodno i vi preporučit još koji tip sklekova
      krepat cu ..........

      Comment


      • Re: vježbe za učinkovitije povećanje prsa

        Aaaa... OVE vježbe. Baš sam bedast, kak' nisam skužio! Pa... Mislim da su ove vježbe bolje od onih. Iako i one nisu loše, brijem da ove ipak imaju neku prednost.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • Re: vježbe za učinkovitije povećanje prsa

          evo zaboravio sam naljepit link
          http://www.youtube.com/watch?v=kIaqbrWBexY&feature=fvsr
          a7x foREVer

          Comment


          • Re: vježbe za učinkovitije povećanje prsa

            šteta što si link stavio, tako sam se fino nasmijao.... suze mi krenule...

            Comment


            • Re: vježbe za učinkovitije povećanje prsa

              a jebiga imao sam nekog posla pa sam se žurio i na kraju zaboravio link naljepti...
              a7x foREVer

              Comment


              • Re: vježbe za učinkovitije povećanje prsa

                sklekovi na podu , noge na stolicu ruke na pod, ruke na stolici ruke na podu , dipsevi
                stavi tezinu na sebe i povecaji, i mjenjaj hvatove

                Comment


                • Re: vježbe za učinkovitije povećanje prsa

                  Originally posted by Jasamm View Post
                  sklekovi na podu , noge na stolicu ruke na pod, ruke na stolici ruke na podu , dipsevi
                  stavi tezinu na sebe i povecaji, i mjenjaj hvatove
                  malo će to teže izvest ahahah o.O
                  GO HARD OR GO HOME !!!

                  Comment


                  • Re: vježbe za učinkovitije povećanje prsa

                    Originally posted by Jasamm View Post
                    sklekovi na podu , noge na stolicu ruke na pod, ruke na stolici ruke na podu , dipsevi
                    stavi tezinu na sebe i povecaji, i mjenjaj hvatove
                    ne razumijem kake su to vježbe al radim vježbe tako da stavim noge na stolicu a ruke raširim na podu i radim sklekove.
                    a7x foREVer

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Evo da vas pitam
                      Dali kod vas u teretani ima ljudi koji nakon svake serije i odmaranja drka*u po mobitelu,i ako ima dali vas to živcira i što mislite o tome?
                      Meni to specijalno diže živce,neznam zašto ali nekako mi glupo,u teretani si šta će ti mobitel!

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Većina ljudi u teretani su šminkeri i curice. Ja danas radio noge, i naravno kavez slobodan jer ove pič kice nikad ne rade noge, a meni dobro...


                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by T.A.T.A. View Post
                          Evo da vas pitam
                          Dali kod vas u teretani ima ljudi koji nakon svake serije i odmaranja drka*u po mobitelu,i ako ima dali vas to živcira i što mislite o tome?
                          Meni to specijalno diže živce,neznam zašto ali nekako mi glupo,u teretani si šta će ti mobitel!
                          iPod, muzika, motivacija i vjeruj mi zaboli me sto oni d*kaju po mobitelu
                          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                          ----------------------------------------------------------------
                          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by kelly View Post
                            Većina ljudi u teretani su šminkeri i curice. Ja danas radio noge, i naravno kavez slobodan jer ove pič kice nikad ne rade noge, a meni dobro...
                            Kad smo kod nogu da se izjadam....
                            Danas sam noge radio po markovom trenigu, 5 puta sam se prosuo nasred teretane jer mi je kvad bio mrtav i k tome nisam uspio odraditi ložu propisno jer nisam mogao uteg drzati zbog kvada (klecale noge)...
                            I bio sam na granici da izrigam pola teretane....
                            Toliko o mom radu nogu do sada haha ... ( doduse ovaj njegov je profi tening nogu)...
                            Mislim da ce remode najbolje znati hehe

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by T.A.T.A. View Post
                              Evo da vas pitam
                              Dali kod vas u teretani ima ljudi koji nakon svake serije i odmaranja drka*u po mobitelu,i ako ima dali vas to živcira i što mislite o tome?
                              Meni to specijalno diže živce,neznam zašto ali nekako mi glupo,u teretani si šta će ti mobitel!
                              Mene živciraju oni koji sjede po spravama po nekoliko minuta, a ne koriste ih i oni koji više razgovaraju po teretani nego što odrađuju trening, ali trudim se da ljude oko sebe ne primječujem nego da se samo koncentriram na trening...

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Evo ja taman siša sa malog kardia od 45 minuta, pa me zanima pošto je poznato da se kod kardia stalnog inteziteta mast pocinje trositi tek nakon pola sata (50% iz misica-50% iz sala), a nakon sat vremena (ili dva, nisam siguran) ide sve iz sala a nista iz misica. To san čitao u jednom Jakšićevu postu na drugom forumu, pa ne znan jel isplativo raditi kardio tako malog vremena, ja sam svejedno spržio 400 kalorija, pa jel se one računaju na kraju dana za deficit i to, bez obzira da mozda nisam u ovih 40 minuta bas iscrpio salo?
                                Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                                Comment

                                Working...
                                X