Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

    Originally posted by diinnoo View Post
    Ako bi mogao odg. ?

    Cheet meal tjedno je ok, ali ne i cheet day kad se redovito zna pojesti i do 10 000 cal junka s uvjerenjem da će sve to otići u mišiće, nema šanse, nešto mora i u špek otići.
    Kako nikako nije dobro totalno izbaciti 1 makronutrijent iz prehrane potrebno je 1 obrok tjedno pojesti obilatu količinu carbsa, s tim da ubaciš taj obrok navečer kao zadnji obrok jer ako ga ubaciš tijekom dana kad ti nakon drastično podignutog inzulina, šećer u krvi padne nećeš se moći kontrolirati da ne pojedeš još kakav junk tijekom dana, pa nakon što zaspeš nećeš više imati potrebu za carbsima, a u jutro krećeš ispočetka s dijetom.
    Idealno bi taj cheet meal trebalo napraviti da prvo se najedeš dobrih kompleksniš carbsa - riža, zob, tijesto i kad se napuni želudac onda ubaciš nešto junka, s ciljem da što manje junka pojedeš, s tim da uredno može cheeat meal trajati i 3-4 sata, ali u tako kratkom vremenu nećeš nikako moći pojesti junka kao tijekom čitavog cheeatin daya.

    Comment


    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

      Originally posted by TitanGym_BP View Post
      potrebno je 1 obrok tjedno pojesti obilatu količinu carbsa, s tim da ubaciš taj obrok navečer kao zadnji obrok

      Koliko obilato bi to bilo carbsa? Recimo riže, ja bi pod obilato racunao minimalno 400g riže posebno kad je dijeta u pitanju.
      Sve vise mi se sviđa ova dijeta, manje si gladan zbog masti i jos jednom tjedno mozes spavati kao covjek jer nisi gladan.

      Comment


      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

        Originally posted by WTF View Post
        Koliko obilato bi to bilo carbsa? Recimo riže, ja bi pod obilato racunao minimalno 400g riže posebno kad je dijeta u pitanju.
        Sve vise mi se sviđa ova dijeta, manje si gladan zbog masti i jos jednom tjedno mozes spavati kao covjek jer nisi gladan.
        Ma slobodno jedeš "koliko stane" treba uzeti u obzir da ti se na malom količinskom unosu hrane po obrocima tijekom tjedna želudac "skupi" pa niti ne možeš kao obično u 1 obroku pojesti, tako da slobodno "natrpaš", 1 cheet meal je ok, koliko god da pojedeš samo da nije pretjerano junk!

        Comment


        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

          Originally posted by TitanGym_BP View Post
          Ma slobodno jedeš "koliko stane" treba uzeti u obzir da ti se na malom količinskom unosu hrane po obrocima tijekom tjedna želudac "skupi" pa niti ne možeš kao obično u 1 obroku pojesti, tako da slobodno "natrpaš", 1 cheet meal je ok, koliko god da pojedeš samo da nije pretjerano junk!

          Znam da ce ti sad ovo biti cudno ili smijesno ali ja sam nakon 21 dan one gore napisane dijete kad se zeludac vec posteno stisnuo uredno na danu punjenja utrpao 900g rižota od piletine (jako malo piletine) kroz 9 sati ( svaki sat po 100g) i nisam imao nikakvih problema vec vjerujem da sam mogao taj divovski lonac pojesti i u 2 obroka. Zato volim biti na čisto s količinom, je onoliko koliko stane u moj zeludac je pomalo zastrasujuce i mislim da pola kile riže posebno ako sam prije toga gladovao nece biti ama bas nikakav problem.
          S obzirom na kolicine koje mogu pojesti i koje kadkad pojedem ja se cudim kako se to ne odrazi toliko lose na izgled. Gdje izgori neznam..
          Totalno me odusevilo ovo:

          Originally posted by TitanGym_BP View Post
          tako da slobodno "natrpaš
          Jer ja cu bas natrpati....

          Comment


          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

            Probaj s mastima pa javi , znam hrpu ljudi koji nakon duže keto dijete više uopće nisu imali neke pretjerane želje za cheeting mealom, znali su si hrpu toga pripremit i napeć da bi na kraju pola toga bacili jer jednostavno nisu imali "želje" za toliko carbsa, na početku dijete možda i nije bio problem pojesti na cheeting mealu svega i svačeg, ali kasnije su očito masti "napravile svoje"!

            Comment


            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

              Moze, voditi cu detaljan dnevnik kad krenem na dijetu sto ce biti pocetkom 5 mjeseca, do tada jos malo poraditi na masi.
              Hvala Borise jos jednom!

              Comment


              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                koliko sam upucen u steroidi za defku najidealnija kombinacija je test-tren,jer tren preje.beno radi i na jakooo malom kalorijskom unosu.tako da ako netko misliti koristiti test na defki bilo bi i vise nego pozeljno da i tren koristi ne u velikim dozama 200-250 mg na tjedan i vjerujem da skoro pa nista misice mase se nemoze onda izgubiti

                Comment


                • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                  Borise svaka čast na iscrpnim odgovorima.

                  Comment


                  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                    "trenbolone uvecava nivo prolaktina, tacnije dize ga u nebo.... visok nivo prolaktina direktno povecava rizik od tumora na mozgu.. najjaci je supresor od sve hemije koju sam probao...oporavak traje 3x duze nego kad se ne koristis trenom u ciklusu.."

                    mozda probati s E/C/A, posto su vec rekli da bolje to djeluje na keto dijeti??(mislim glupo je ovo usporedivati s trenbolone-om..)
                    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                    Youtube:

                    Primjer treninga snage/hipertrofije
                    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                    Sve o prehrani
                    Sve o treningu

                    Comment


                    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                      da se razumijemo nisam rekao da je trenbolon bezopasan,ali da djeliuje djeliuje bolje od bilo kojeg roida, pa omjer androgen;anabolic 500:500 ja mislim da to sve govori,ali da ima puno nuspojava ima ali ako se pravilno uzima nema vecih problema

                      Comment


                      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                        EC je super zato sto ubije apetit.

                        E je glavni sastojak kod proizvodnje crystal metha, tako da pri vecim dozama djeluje hmmmm MRAK
                        Black leather, knee-hole pants

                        Comment


                        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                          vidis nebi se bas slozio,ja kad koristim ECA prva tri dana nemam apetita uopce gadi mi se hrana a nakon toga i dalje imam kick i sve ostalo ali apetit normalan

                          Comment


                          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                            ja ga uzimam 100mg i vise dnenvo
                            Black leather, knee-hole pants

                            Comment


                            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                              Uz ovu dijetu obavezno je konzumiranje zelene salate ili unošenje vlakana za probavu u obliku indijskog trputca zvanog i eng. psilium husk koji se može nabaviti u prahu ili kapsulama u ljekarnama. Naime ova vlakna osiguravaju normalan put hrane kroz naša crijeva, masna hrana najćešće nema vlakana pa ih je potrebno unositi na ovakav način, salata također može puno pridonjeti.
                              Dali ste mislili na ovako nesto?
                              i dali netko zna nutritivnu vrijednost ove namirnice? nigdje ne mogu pronac
                              I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                              Comment


                              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                                Evo sad ste počeli spominjat te testove i efedrinove i trenove...... Počinjem malo gledat na to kao da je neizbježno za dobar rezultat ove dijete....
                                Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                                Comment

                                Working...
                                X