Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

    trebate sagledati stvar iz drukcije perspektive...

    kad se kaze "kalorije nisu bitne na keto-dijeti" ..... zapravo se misli na to kao da random osobi kazes da se ne mora ustrucavati koliko ce pojest... samo da se najede da ne bude gladna.... u smislu "nema potrebe BROJATI" kalorije.... ziher ces biti u deficitu bez da brojis...a ujedno neces biti gladan....
    (da me netko ne bi krivo shvatio, naravno, ako se pridzava uputa o dijeti, tj o izboru namirnica)


    isss kad vidim onog lika gore koji mašta o 400g kikirikija zato sto nema puno UH .... hahahaahahah

    to mi već smrdi na "binge-eating-disorder" ..... kaj, svi bi htjeli jest do mile volje a nebi se htjeli debljat?

    zapravo, ne jest, nego se prežderavat .... dajte malo stanite na loptu, ..... koja je razlika između "rezanja" i "dijete"

    svi koji želite skinut špek --- morate na dijetu. amen. i takav mindset imajte. a ne maštat o prežderavanju (400g kikirikija hahahahahaha ) i želi skinut kile
    Black leather, knee-hole pants

    Comment


    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

      Originally posted by Corry View Post
      Koliko kalorija tocno ti nitko nece reci-ovisi o puno toga. Vodi dnevnik koliko unosis UH,M i P kroz neko vrijeme i prati napredak na tijelu (metrom, ne samo ogledalom) pa ces jako brzo lako znat tocno koliko ti treba da bi bio u suficitu a koliko u deficitu. Prateci i osluskujuci svoje tijelo ces jako brzo naucit vise nego sto ti itko ovdje moze rec.
      Gle frende, sve to ja znam odavn, ništa nepoznato nisam pročita u tvom postu, pitao sam na kolko se kcal treba ciljat. Znači ne pitam kakva je situejšon od osobe do osobe, već općenito, pogotovo kad se rade dileme oko suficita i deficita na keto dijeti.
      Primjer: dali treba ostat na nuli, tj. kolki deficit je preporučljiv ako se vec savjetuje da se ne stoji na nuli. Ili po tezi frendova iz Titana po kojima deficit nije nužan, što onda radit? Koja je računica onda? jednostavno.

      Originally posted by Weedeemer View Post
      trebate sagledati stvar iz drukcije perspektive...

      kad se kaze "kalorije nisu bitne na keto-dijeti" ..... zapravo se misli na to kao da random osobi kazes da se ne mora ustrucavati koliko ce pojest... samo da se najede da ne bude gladna.... u smislu "nema potrebe BROJATI" kalorije.... ziher ces biti u deficitu bez da brojis...a ujedno neces biti gladan....
      (da me netko ne bi krivo shvatio, naravno, ako se pridzava uputa o dijeti, tj o izboru namirnica)


      isss kad vidim onog lika gore koji mašta o 400g kikirikija zato sto nema puno UH .... hahahaahahah

      to mi već smrdi na "binge-eating-disorder" ..... kaj, svi bi htjeli jest do mile volje a nebi se htjeli debljat?

      zapravo, ne jest, nego se prežderavat .... dajte malo stanite na loptu, ..... koja je razlika između "rezanja" i "dijete"

      svi koji želite skinut špek --- morate na dijetu. amen. i takav mindset imajte. a ne maštat o prežderavanju (400g kikirikija hahahahahaha ) i želi skinut kile
      Potpis na ovo, svi mogu smršavit, samo je pitanje šta je sa mišićom poslije toga i izgledom općeito. Ne samo izgledon, nego i organizmom.
      Dok neke ovo sa malim suficitom veseli i otvara mogućnosti ove dijete, mene zapravo stavlja u dilemu i zabrinjava. Oduvijek je bilo simple, Deficit- gubiš na težini, suficit- dobijaš na težini, i sad se pojavi ovaj lik iz titana sa ovom dijetom na kojem te dvi stvari nisu bitne hehe
      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

      Comment


      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

        Originally posted by TripleZ View Post
        natural, da ne ulazim u rasprave...ima razlog zasto nisam stavio ''naturalce'' tipa ullisses jr. steve cook-a, lazar- itd. nego ove momke, nebitno.. ali naravno, 99% ''natural BBing'' je vic - nisam siguran, ali sam siguran bez ikakve sumnje i ruku bi u vatru stavio za matt ogus-a ali nisam njegovu sliku okacio - ali eto, na temu:


        to koliko on unosi ili ne kalorija ne mora definisati deficit/suficit....ali ako neko radi masu na 3000 kcals SIGURNO nece raditi defku isto na 3000 bez kardia ili da mijenja TDEE


        dok god je unos energije veci od TDEE(ali naravno, na TDEE mogu utjecati hormonalne vanrednosti, AAS, diuretici, i naravno kardio itd.) neces se srezati - sanse nema - da li se natjecatelj moze srezati sa 3000 kcals? moze, ako mu je TDEE visok(iz kojih god razloga)


        i da, nije nuzno brojati kalorije, uopce(slazem se tu znaci)...ali u biti ako brojis M P i UH isto ti je kao da brojis kalorije, osim toga, nacinom dijete gdje izbacis UH skroz, po default-u 99% je vec u deficitu - jer rijetko ko ide na nesto poput 300 P i 300 M - da li bi se srezao XY clan ovog foruma sa 300 P i 300 M, ne...da li bi se srezao sa podijelom P i M kako ste vi preporucili ? da, jer je tu u deficitu


        na kraju krajeva, da budem iskren, vidio sam strasne rezultate sa keto dietom, ali i sa drugim dijetama - ima cak citav sub-forum na bb.com samo za ketogenu dijetu, i dosta dugo sam pratio i MNOGO clanova, rezultata, uspjeha, zalbi, fail-ova i sve ostalo vidio kao kod drugih dijeta - pratio sam to vise od 2 godine, i vjeruj mi mnogo sam vidio...ali nikad da neko izgubi kile(osim praznjenja glikogena i vode) sa unosom kalorija >TDEE
        Pratiti nešto na forumu,odnosno vidjeti na netu i primjeniti naučeno više puta tijekom godina na sebi i klijentima je nebo i zemlja, ja da pišem o onome šta sam u 20-god. bavljennja bb samo pročitao više bi mi savjeti sličili alkemiji neko nečem primjenjivom, ja kad pričam da sam ešto vidio onda nisam to vidio na TV-u ili netu, a to sve pročitano i "viđeno" treba i primijeiti, a za to trebaju godine, a u tvojih 18 godina teško da si išta pretjerano mogao isprakticirati jer da zaključiš da li neki trening ili dijeta funkcionira treba ih se pridržavati bar neka 3 mjeseca, a onda kad isprobaš na sebi trebaš bar još na nekolicini drugih ljudi to isprobati da bi mogao o nečemu sa sigurnošću raspravljati, tako budući da imaš manje godina nego se ja bavim najecateljskim bb u kontiuitetu moj savjet ti je da sve to pročitano isprobaš u praksi po gore opisanom principu pa onda možemo u raspravu, golo nizanje "faktičkih" činjenica ne vodi ničemu!
        I da, postoje forumaši koji bi se u kratkom roku mogli izdefinirati na 300 g P i 300 g M, a da zadrže na takvoj dijeti dosta mesa, a riječ je o "teškim" ektomorfima koji inače expresno brzopale hranu, s tim da bi se takvim osobamma trebala malo modificirati keto dijeta tako da se ubace tjedno 2 cheeting meala ili čak 2 cheeting day-a i na takvom programu bi se sigurno brže i kvalitetnije (zadržali bi više mm) izdefiirali nego na nekoj klasičnoj dijeti.

        Comment


        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

          i sad se pojavi ovaj lik iz titana sa ovom dijetom na kojem te dvi stvari nisu bitne hehe
          Ček, da li ti misliš da smo ja ili moj buraz izmislili keto dijetu, pametniji i iskusniji su izmislili i duži niz godina primjenjuju s izvarednim rezultatima keto dijetu u bb, ja sam također proučeno i primijenio pa isto tako došao do izvarednih rezultata.Budući da je bb u USA daleko razvijeniji/popularniji/unosniji sport nego u Europi i sve novo većinom dolazi iz USA, bilo bi dobro da uzmeš miš u ruke pa malo prosurfaš po netu kakav je stav premo keto dijeti kod bb preko bare.
          A to da li ćeš biti u nekom većem kalorijskom suficitu ili deficitu na keto dijeti ovisi ti od tjelesnog tipa kao i na svakoj drugoj dijeti, ali sigurno ćeš moći biti globalno gledano na višem kalorijskom unosu nego na nekoj klasičnoj dijeti, a da postigneš bolje ili bar jednake rezultate kao i na klasičnoj dijeti i da se cijelo vrijeme generalno osjećaš "bolje" nego običo, a da si pročitao ranije postove jasno bi ti bilo da ako ne znaš od kuda "početi" dijetu kreneš s nekih 30 g P i 20 g M po obroku, 5-6 obroka dnevno pa onda vidiš šta se događa, da li ti treba više/manje, koliko brzo želiš skinuti špek pa vezano uz to kada ćeš ubaciti kardio itd.
          Jasno da 1 endomorf će morati biti u daleko većem kal. deficitu i odraditi daleko više kardia, nego teški ektomorf koji na ovakvoj dijeti može biti i u suficitu da kvalitetno smanji bf, a zadrži mm, bit keto dijete je da ima određene PREDNOSTI u odnosu a klasične dijete!
          Last edited by kelly; 23-02-13, 01:47.

          Comment


          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

            Originally posted by Rijeka87 View Post
            Koliko je tesko procitati temi od pocetka?
            na sve je vec odgovoreno
            ne moraš se odmah pravit pametan momčiću..tema ima 9 str pa baš i nije lako,a ni vrijeme mi ne dopušta..uostalom nigdje nema konkretnog odg

            Comment


            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

              Originally posted by Šjor Bepo View Post
              zanima me što je s kardio vježbanjem uslijed keto dijete?koliko je vremenski preporučljivo?
              Ako si "teški ektomorf" i možeš jesti "tonu" kalorija bez da ti se inače povećava drastičo bf onda ti vjerojatno uopće neće biti potreban kardio i rješit ćeš sve regulacijom prehrane, a ako imaš abnormalno puno špeka za skinuti ili u ekstremno kratkom vremenskom periodu moraš skinuti bf (ako "ne moraš" uvijek se kvalitetnije skida bf u dužem vremenskom periodu koji nije toliko ekstreman) onda ćeš vjerojatno morati odmah a početku ubaciti kardio od nekih 30 min. u jutro na tašte ili lošija varijanta nakon treninga s utezima pa postepeno svaki tjedan ili 2 dizati kardio za 10 min sve do nekih 1,5 sata dnevono- najbolje ne u komadu nego na 2 puta dnevno, a kad dosegneš tih 1,5 sata onda treba vidjeti, ako treba još skinuti prvo kreneš s izbacivanjem cheet meala, pa nakon toga ubaciš dane samo povrće + proteini itd.

              Comment


              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                Originally posted by TitanGym_BP View Post
                Ako si "teški ektomorf" i možeš jesti "tonu" kalorija bez da ti se inače povećava drastičo bf onda ti vjerojatno uopće neće biti potreban kardio i rješit ćeš sve regulacijom prehrane, a ako imaš abnormalno puno špeka za skinuti ili u ekstremno kratkom vremenskom periodu moraš skinuti bf (ako "ne moraš" uvijek se kvalitetnije skida bf u dužem vremenskom periodu koji nije toliko ekstreman) onda ćeš vjerojatno morati odmah a početku ubaciti kardio od nekih 30 min. u jutro na tašte ili lošija varijanta nakon treninga s utezima pa postepeno svaki tjedan ili 2 dizati kardio za 10 min sve do nekih 1,5 sata dnevono- najbolje ne u komadu nego na 2 puta dnevno, a kad dosegneš tih 1,5 sata onda treba vidjeti, ako treba još skinuti prvo kreneš s izbacivanjem cheet meala, pa nakon toga ubaciš dane samo povrće + proteini itd.
                ok sad mi je sve jasno..hvala ti!

                Comment


                • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                  Originally posted by TitanGym_BP View Post
                  [ i sad se pojavi ovaj lik iz titana sa ovom dijetom na kojem te dvi stvari nisu bitne hehe

                  Ček, da li ti misliš da smo ja ili moj buraz izmislili keto dijetu, pametniji i iskusniji su izmislili i duži niz godina primjenjuju s izvarednim rezultatima keto dijetu u bb, ja sam također proučeno i primijenio pa isto tako došao do izvarednih rezultata.Budući da je bb u USA daleko razvijeniji/popularniji/unosniji sport nego u Europi i sve novo većinom dolazi iz USA, bilo bi dobro da uzmeš miš u ruke pa malo prosurfaš po netu kakav je stav premo keto dijeti kod bb preko bare.
                  A to da li ćeš biti u nekom većem kalorijskom suficitu ili deficitu na keto dijeti ovisi ti od tjelesnog tipa kao i na svakoj drugoj dijeti, ali sigurno ćeš moći biti globalno gledano na višem kalorijskom unosu nego na nekoj klasičnoj dijeti, a da postigneš bolje ili bar jednake rezultate kao i na klasičnoj dijeti i da se cijelo vrijeme generalno osjećaš "bolje" nego običo, a da si pročitao ranije postove jasno bi ti bilo da ako ne znaš od kuda "početi" dijetu kreneš s nekih 30 g P i 20 g M po obroku, 5-6 obroka dnevno pa onda vidiš šta se događa, da li ti treba više/manje, koliko brzo želiš skinuti špek pa vezano uz to kada ćeš ubaciti kardio itd.
                  Jasno da 1 endomorf će morati biti u daleko većem kal. deficitu i odraditi daleko više kardia, nego teški ektomorf koji na ovakvoj dijeti može biti i u suficitu da kvalitetno smanji bf, a zadrži mm, bit keto dijete je da ima određene PREDNOSTI u odnosu a klasične dijete!
                  ma frende, to je bila šala, no hard feelings, poštujem vas dečke i vaš rad na forumu da se razumimo, super ste
                  Hvala na lijepom objašnjenju usput
                  Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                  Comment


                  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                    poslat cu fotke za koji tjedan da vidite kaj sam i jos budem napravio od sebe. hahaha
                    (trenutno me strah stat ponovo na vagu)

                    kakav keto, kakav deficit, kakav kardio, kakav protein, kakvi bcaa, seceri, mascobe ... ili meal-timing


                    spoiler: http://www.youtube.com/watch?v=Q3L4spg8vyo
                    Black leather, knee-hole pants

                    Comment


                    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                      Evo meni tece 12.dan na keto,sve je super-samo mi se nekako neda ici na punjenje
                      Bilo je govora da je punjenje zbog psihe, pa na drugim mjestima da je potrebno ipak donekle napunit zalihe glikogena,pa da je potrebno kako nebi kasnije bilo problema s probavom UH-a evo momci iz titana cak spominju da se moze izbacit punjenje i taj dan papat samo povrce + P.
                      Sad me zanima jel tko probao bit 20-30 dana bez punjenja-jel bi to moglo imat kakavih posljedica (osim gubitka kg)?? Treninge odradujem identicno onima na masi i upale su svaki dan- nije mi se dogodio nikakav velik pad snage.
                      Nezz sad vise jeli dan punjenja korak unazad ili korak naprijed??
                      Last edited by Corry; 26-02-13, 11:35.
                      MYPROTEIN

                      Comment


                      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                        Originally posted by Corry View Post
                        Evo meni tece 12.dan na keto,sve je super-samo mi se nekako neda ici na punjenje
                        Bilo je govora da je punjenje zbog psihe, pa na drugim mjestima da je potrebno ipak donekle napunit zalihe glikogena,pa da je potrebno kako nebi kasnije bilo problema s probavom UH-a evo momci iz titana cak spominju da se moze izbacit punjenje i taj dan papat samo povrce + P.
                        Sad me zanima jel tko probao bit 20-30 dana bez punjenja-jel bi to moglo imat kakavih posljedica (osim gubitka kg)?? Treninge odradujem identicno onima na masi i upale su svaki dan- nije mi se dogodio nikakav velik pad snage.
                        Nezz sad vise jeli dan punjenja korak unazad ili korak naprijed??
                        Sigurno ces osjetit neki pad u snazi, UH je UH, bez obzira kako se ti dobro osjeća na ovoj dijeti.

                        A punjenje, nevidim zasto bi bija korak nazad? Napuniš zalihe premda izadjes iz ketoze, al ce ti sigurno trebat dosta manje vremena da se vratis u nju negoli kad si to radija prvi put.
                        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                        Comment


                        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                          Kako radi IF na ovoj dijeti? Pošto sa njom krećem full snagom u svibnju, a do ljeta neću se ogulit bog zna kolko, 3-4 kg najviše, a preko lita iman posao koji se radi i po 11 sati dnevno ljeti pa mi je pitanje obroka malo problem. Proba bi ovu IF opciju, zanima me šta vi savjetujete?
                          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                          Comment


                          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                            Originally posted by Aquila_hr View Post
                            Kako radi IF na ovoj dijeti? Pošto sa njom krećem full snagom u svibnju, a do ljeta neću se ogulit bog zna kolko, 3-4 kg najviše, a preko lita iman posao koji se radi i po 11 sati dnevno ljeti pa mi je pitanje obroka malo problem. Proba bi ovu IF opciju, zanima me šta vi savjetujete?
                            IF ti je samo princip meal timing-a, unosis isto kao i inace samo u 8-16 prozoru ili 6-18 kako vec
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                              evo ga, 3 tjedna na keto danas i jos uvijek bez ijednog dana punjenja
                              Last edited by Corry; 07-03-13, 14:14.
                              MYPROTEIN

                              Comment


                              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                                i jeli ima napredka? koliki ti je unos P,M,UH,i radis li kardio?

                                Comment

                                Working...
                                X